Biała Księga Produktu Aeg Scn71800s1

Biała Księga Produktu Aeg Scn71800s1 to funkcjonalna i wydajna pralka, która pozwala Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Wyposażona jest w szereg innowacyjnych funkcji, które ułatwiają codzienną pracę przy praniu. Pralka jest zaprojektowana z myślą o oszczędności wody i energii, co pozwala Ci zaoszczędzić na rachunkach. Posiada również szereg programów, które pozwalają dostosować pranie do Twoich potrzeb, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Pralka jest łatwa w obsłudze i niezawodna, a jej wytrzymała obudowa sprawia, że jest odporna na uszkodzenia. Biała Księga Produktu Aeg Scn71800s1 to wybór, który zapewni Ci lata satysfakcji z prania.

Ostatnia aktualizacja: Biała Księga Produktu Aeg Scn71800s1

sie 29, 2022 | dr Mariusz Błochowiak

W piątek 2 września o godz. 12 w Domu Technika NOT na ul. Tadeusza Czackiego 3/5 w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa z okazji wydania przez Fundację Ordo Medicus „Białej księgi pandemii koronawirusa”, która została już rozesłana do kilku tysięcy podmiotów!

„Biała księga” jest owocem około roku pracy i składa się z części:

 • naukowo-medycznej opartej o setki recenzowanych publikacji naukowych autorstwa dr. n. med. Piotra Witczaka, lek. Pawła Basiukiewicza, statystyka dr. Marka Sobolewskiego i dr. Doroty Sienkiewicz.
 • prawnej autorstwa r. pr. Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź (redakcja r. Joanna Botiuk)

To nie jest „zwykła” książka, ale niezwykłe wydarzenie, które może zmienić bieg „pandemicznej” historii w Polsce. Szczegóły ujawnimy na naszej konferencji już w najbliższy piątek.

„Podążaj za dowodami dokądkolwiek cię prowadzą i kwestionuj wszystko” (Neil deGrasse Tyson).

Wszystkich serdecznie zapraszamy, w szczególności zaś media.

Książka jest już dostępna do nabycia po obniżonej (ideowej) cenie w naszym sklepie.

Zachęcamy też do wsparcia tego ważnego wydarzenia:

Wspieraj nas

Sprawdzając białą listę podatników, okazuje się, że jestem wpisana jako czynny podatnik VAT, natomiast zauważyłam, że zgłoszony przeze mnie rachunek bankowy nie widnieje w wykazie. Co powinnam zrobić, jeśli numeru rachunku nie ma na białej liście?

Kamila, Łódź

Na białej liście podatników VAT wykazane zostały informacje o numerach rachunków rozliczeniowych oraz imiennych rachunkach w SKOK-u, które zostały otwarte w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą, tj. rachunki przeznaczone dla osób prawnych, jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej, o ile posiadają zdolność do czynności prawnych, osób fizycznych prowadzących działalność zarobkową na własny rachunek, w tym osób będących przedsiębiorcami. Rachunki te powinny zostać wskazane w zgłoszeniu identyfikacyjnym lub zgłoszeniu aktualizacyjnym i potwierdzone przy wykorzystaniu STIR (potwierdzenia dokonuje KAS).

Na białej liście podatników nie są wykazywane numery rachunków kont osobistych, tzw. rachunki ROR. Przedsiębiorcy, którzy wykorzystują w działalności taki rachunek i dokonują sprzedaży powyżej 15 tys. złotych, aby nie mieć problemów z płatnościami od nabywców, będą musieli założyć firmowe konto bankowe.

Należy mieć na uwadze, że w sytuacji gdy zawiera Pani transakcje z firmami na kwoty powyżej 15 tys. zł brutto, a Pani rachunek bankowy nie widnieje na białej liście to nabywcy mogą mieć problem z uregulowaniem takiego zobowiązania. Wynika to z tego, że taka płatność pozbawia nabywcę ujęcia w kosztach takiego zakupu, jeśli ten był uregulowany na rachunek spoza białej listy. Przy czym warto wiedzieć, że złożenie druku ZAW-NR chroni przed taką konsekwencją. Więc jeśli nabywca dokonał płatności na rachunek spoza białej listy to może on ten druk złożyć aby móc ująć koszt podatkowy. 

Wspomnieć należy, że rachunek bankowy zgłasza się w zależności od rodzaju podmiotu na właściwym formularzu:

 • za pośrednictwem rządowej strony www. biznes. gov. pl we wniosku CEIDG-1 (w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej) w części 21 „Informacja o rachunkach bankowych/rachunkach w SKOK” wprowadza się dane rachunku firmowego w poz. 21. 1, a w przypadku rachunku osobistego w części 21. 2.

Wniosek CEIDG-1 można złożyć w urzędzie gminy lub miasta osobiście, za pomocą listu poleconego z podpisanym drukiem oraz elektronicznie za pomocą własnego podpisu kwalifikowanego lub profilem zaufanym na stronie www. pl.

 • w urzędzie skarbowym (właściwy ze względu na siedzibę spółki) na formularzu:

  • NIP-8 (podmiot wpisany do KRS), w części C. 1. druku lub 

 • NIP-2 (np. spółka cywilna) w części C. druku lub 

 • NIP-7 (osoba fizyczna niepodlegająca rejestracji w CEiDG) w części D. 1 druku.

Tak więc jeśli numeru rachunku nie ma na białej liście, to może oznaczać, że:

 • w rozliczeniach firmowych korzysta Pani z rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, tj. ROR (rachunek bankowy prywatny - założony na osobę fizyczną) lub

 • nie zgłosiła Pani swojego konta w formularzu zgłoszeniowym CEIDG/NIP.

Jeśli rachunku nie ma w wykazie, należałoby dokonać aktualizacji wniosku CEIDG-1 (w przypadku jednoosobowej działalności) lub dokonać aktualizacji zgłoszenia w urzędzie skarbowym (właściwym ze względu na siedzibę spółki).

Po aktualizacji danych należy mieć na uwadze, że dane w wykazie aktualizowane są automatycznie raz na dobę, w każdy dzień roboczy. Po zaktualizowaniu danych należy, więc odczekać z reguły 2 dni robocze. 

Konkludując, w wykazie udostępniane są wyłącznie rachunki rozliczeniowe oraz imienne rachunki w SKOK, które zostały otwarte w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Wykaz nie zawiera rachunków osobistych typu ROR. Więc jeśli numeru rachunku nie ma na białej liście, należałoby zaktualizować dane, aby w przyszłości nie mieć problemów z nabywcami usług/dostawy towarów.

Kontakt

+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 10-18

Ramtha. Biała księga dodruk 2022

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Ocena: 0. 0(Brak ocen)

Nowe wydanie "Białej księgi" z przekazami Ramthy, w miękkiej oprawie ze skrzydełkami.

Ramtha od wielu lat przynosi nam wspaniałe posłanie. Jego nauki niosą ze sobą superświadomość. Co stanie się z wami, kiedy uświadomicie sobie, że jesteście indywidualnym Bogiem?

Ramtha jest wspaniałym nauczycielem, ale nie szuka wyznawców. Nie będzie się też starał was oczarować, żebyście go czcili. Ramtha nie przyszedł tutaj po to, żeby was nawracać, ale by uczyć tych nazwanych przez niego zapomnianymi Bogami, którymi my wszyscy jesteśmy, o naszym prawdziwym rodowodzie. ” JZ Knight

"Jestem tutaj, aby nauczyć was, jak zaprzestać żyć w ciągłym wyrzeczeniu się siebie samych, żebyście zrozumieli jak być bliżej Boga, jak odnaleźć drogę do niego w was. ” Ramtha

 • Autor: Judy Zebra Knight
 • Wydawnictwo Stapis
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2016
 • Ilość stron: 352
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788379670383
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Ramtha. The white book
 • Tłumacz: Paprocka-Nath Aleksandra
 • Nr wydania: 2
 • ISBN: 9788379670383
 • EAN: 9788379670383
 • Wymiary: 15. 5x23. 5x2 cm

Wielka księga aniołów

Cena: 53. 60 zł

Anioły i ludzie współistnieją i współdziałają ze sobą od zarania dziejów. We wszystkich ku...

Biała księga uzdrawiania

Cena: 24. 82 złJak dochodzi do uzdrowienia i odzyskania długowieczności? W poszukiwaniu odpowiedzi na te...
Sklep prowadzony przez: Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, KRS 0000569207
+48 85 674 36 19, sklep@czarymary. pl

Copyright © 2004-2023 CzaryMary. pl

Biała Księga Produktu Aeg Scn71800s1

Bezpośredni link do pobrania Biała Księga Produktu Aeg Scn71800s1

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Biała Księga Produktu Aeg Scn71800s1