Cechy produktu Ge Jt912

Ge Jt912 to wysokiej jakości produkt wyprodukowany przez firmę General Electric. Jest to zaawansowany system oświetlenia, który zapewnia wyjątkową wydajność i niezawodność. Ge Jt912 jest dostępny w różnych konfiguracjach, które można dostosowywać do wymagań aplikacji. Produkt jest wyposażony w nowoczesne technologie, takie jak system oświetlenia LED, wysokowydajna regulacja prądu, inteligentne kontrolowanie mocy, niska emisja ciepła i regulacja czułości. Ge Jt912 oferuje również funkcje bezpieczeństwa, takie jak wyłącznik przeciążeniowy, zabezpieczenie przed wyładowaniami atmosferycznymi i odporne na wibracje. Dodatkowo, produkt jest łatwy w instalacji i konserwacji.

Ostatnia aktualizacja: Cechy produktu Ge Jt912

Laptop MSI GE62 7RE Apache Pro został wyposażony w 15. 6-calowy ekran Full HD, procesor Intel Core i7 oraz zaawansowaną kartę graficzną GeForce. Odkryj bezprecedensową wydajność, energooszczędność oraz wrażenia jakie dostarczą gry nowej generacji.

Korzyści:

 • Rewelacyjną wydajność zapewni czterordzeniowy procesor Intel Core i7-7700HQ 2. 8 GHz (3. 8 GHz Turbo)
 • Wysokowydajny układ graficzny NVIDIA® GeForce GTX 1050 Ti
 • 8 GB pamięci operacyjnej DDR4 pozwoli na uruchomienie i sprawne działanie programów i gier
 • Szybki czas uruchamiania uzyskasz za pomocą dysku SSD 128 GB
 • Dużo miejsca na programy, filmy, zdjęcia, gry i pliki muzyczne w formacie mp3, znajdziesz na dysku o pojemności 1 TB
 • Wyraźny i bez refleksów obraz to zasługa ekranu 15. 6" o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080
 • Klawiatura marki SteelSeries z podświetleniem LED
 • Ulepszony kontroler sieciowy Killer Gigabit LAN z zaimplementowaną technologią Killer Shield + obsługa sieci Wi-Fi 802. 11 ac
 • System operacyjny Windows 10 jest nie tylko szybki ale i bezpieczny, do tego posiada menu Start w rozszerzonej postaci oraz wiele nowych funkcji
 • Obodowa wykonana z eleganckiego, szczotkowanego aluminium, stworzona jako idealne połączenie estetyki i wydajności
Technologia „Shift” - wzrost wydajności przy zachowaniu kontroli nad hałasem i temperaturą

Unikatowa technologia MSI „SHIFT” zwiększa w znaczący sposób wydajność systemu, minimalizując jednocześnie generowany hałas i temperaturę. Dzięki możliwości przełączania się między trzema profilami: „Sport”, „Comfort” i „Green”, można osiągnąć równowagę pomiędzy wydajnością systemu i komfortem użytkowania sprzętu.

* SHIFT jest aktywowany po wciśnięciu kombinacji klawiszy FN + F7 lub z poziomu aplikacji Dragon Gaming Center.


Szybka pamięć RAM 8 GB DDR4
Pamięci DDR4 to kolejny krok w rozwoju pamięci, zapewniając nie tylko wyższą wydajność i wyższe pojemności modułów DIMM ale również niższy pobór mocy. W porównaniu do starszych technologicznie rozwiązań, moduły DDR4 charakteryzują się napięciem zasilania na poziomie 1, 2 V, dzięki czemu możliwe jest ograniczenie kosztów eksploatacji urządzenia i wzrost oszczędności energii elektrycznej nawet o 40%. Nowe pamięci dedykowane są najbardziej wymagającym użytkownikom oczekującym najwyższej wydajności i stabilności pracy urządzenia.

Dysk twardy 1TB 

Dysk o pojemności 1 TB zapewnia mnóstwo miejsca na wszelkiego rodzaju cyfrowe treści wideo, filmy DVD i Blu-Ray, zdjęcia, gry wideo i pliki muzyczne w formacie mp3. Dysk o takiej pojemności pozwoli zapisać do 200 tysięcy zdjęć w formacie JPG, do 76 godzin materiału video wysokiej rozdzielczości oraz do 250 tysięcy piosenek w formacie MP3.


Technologia True Color

Technologia MSI True Color gwarantuje, że każdy panel montowany w notebookach MSI będzie odwzorowywać barwy z najwyższą dokładnością. Dzięki wykorzystaniu technologii MSI True Color, po fabrycznych testach i kompleksowym procesie kalibracji barw, odwzorowywane przez panel kolory będą bardziej precyzyjne, a wyświetlana przestrzeń barwna będzie szersza, osiągając blisko 100% przestrzeni barwnej sRGB. Dlatego też, każdy pojawiający się na ekranie kolor, wyświetlany jest z najwyższą precyzją i szczegółowością, co gwarantuje doskonałą wierność odwzorowania barw w wielu zastosowaniach.

Głośniki DYNAUDIO

Aby zaspokoić potrzeby wszystkich użytkowników, którzy zwracają szczególną uwagę na wysokiej jakości efekty dźwiękowe, MSI współpracuje z zajmującą się produkującą najwyższej klasy sprzętu audio, firmą Dynaudio. Marka ta znana jest z dążenia do zapewnienia „autentycznej wierności brzmienia" swoich produktów tak, aby były one w stanie sprostać oczekiwaniom zawartym w najbardziej wymagających standardach. Dzięki temu, notebooki z serii MSI GAMING mogą być wyposażone w najwyższej klasy funkcje audio, generując przy tym realistyczne brzmienie i zniewalające efekty dźwiękowe. 

Technologia AUDIO BOOST 2 z trzema niezależnymi wzmacniaczami

Dzięki wykorzystaniu dedykowanych wzmacniaczy dla zestawu słuchawkowego, odizolowanej od reszty podzespołów notebooka płytki audio i pozłacanych wyjść, laptopy do gier firmy MSI z systemem Audio Boost 2 generują dźwięk, który jest w stanie zapewnić najbardziej zaawansowane wrażenia słuchowe. Biorąc pod uwagę mierzalne parametry, dzięki systemowi Audio Boost 2, jakość dźwięku ulega poprawie średnio o 30% w stosunku do tradycyjnych rozwiązań audio.

Technologia Audio Boost 2 minimalizuje zniekształcenia i jednocześnie zapewnia graczom bardziej szczegółowy, dźwiękowy obraz ich wirtualnego otoczenia, co w znaczący sposób pomaga w grze. Dysponujący sporą mocą wzmacniacz słuchawkowy, bez problemów jest w stanie zapewnić zasilanie nawet najbardziej wymagającym, gamingowym zestawom słuchawkowym. Pozłacane złącza wprowadzają mniej zakłóceń i szumów do wyjściowego sygnału i zwiększają trwałość gniazda.

Klawiatura, o której marzą wszyscy gracze

Ekskluzywne wyprofilowanie klawiatury i optymalny układ klawiszy w tzw. strefie „złotego trójkąta”, czyli w obszarze najczęściej występującej interakcji gracza z klawiaturą (klawisze WASD, Ctrl, spacja), polepszają komfort, przyspieszają reakcje i oferują użytkownik znacznie lepsze wrażenia podczas gry.


Killer ™ GAMING LAN – Chroń swoje pingi

Na wirtualnym polu bitwy, to szybkość określa zwycięzcę. Z technologią sieciową Killer Gaming LAN przestaniesz przegrywać z powodu zbyt dużych opóźnień. Zaawansowana technika Advanced Stream Detect 2. 0 zaimplementowana w unowocześnionym układzie Killer E2400 chroni ruch sieciowy oraz zapobiega powstawaniu opóźnień poprzez kontrolę i zarządzanie maksymalnie sześcioma poziomami priorytetów. Możesz bez obawy grać w najlepsze, dzięki systemowi śledzenia prędkości połączenia sieciowego z łatwym w obsłudze menedżerem Killer Networking Manager.


Technologia Killer Shield – płynna rozgrywka

Jest to jeszcze jedna technologia zapewniająca płynność procesom wysyłania i pobierania danych. Dzięki niej, podczas transmisji danych, pojawiać się będzie mniej krótkotrwałych, milisekundowych przerw, co sprawi, że przepływ danych będzie wyrównany, a rozgrywka bardziej płynna.

Windows Hello*

Windows Hello wita Cię po imieniu, zapewniając szybki i bezpieczny sposób logowania, bez konieczności stosowania hasła.

*Windows Hello wymaga specjalistycznego sprzętu, m. in. czytnika linii papilarnych, podświetlanego czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych.


Znajomy i zawsze aktualny

Ze znajomym menu Start, paskiem zadań i pulpitem od samego początku poczujesz się jak ekspert.

Microsoft Edge*

Szybko przeglądaj strony, udostępniaj je, a nawet pisz na nich.

*Dostępność i działanie mogą się różnić w zależności od rynku i sprzętu.

Pióro cyfrowe, obsługa dotykowa

Pióro cyfrowe, obsługa dotykowa, klawiatura Wybierz rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada.

One Drive

W prosty sposób zapisuj, otwieraj i udostępniaj treści na wszystkich urządzeniach.Przeglądaj i odkrywaj aplikacje w nowym sklepie Windows

Windows daje Ci dostęp do Sklepu Windows, gdzie możesz sprawdzić ulubione aplikacje użytkowników, przeglądać kolekcje aplikacji, a także otrzymywać spersonalizowane rekomendacje.


W ramach każdego produktu możemy wyróżnić kilka kluczowych cech, które decydują o jego unikalności. W przypadku kabanosów na pewno są to: opakowanie, smak czy gatunek stosowanego mięsa. Dodatkowo niezmiernie istotne jest zrozumienie potrzeb i akceptacja proponowanych walorów przez poszczególne grupy docelowe konsumentów. Zatem nie łatwa jest odpowiedź na pytanie o inwestycje w nowe produkty lub modyfikowanie bieżących z oferty.

Połączenie tradycyjności z nowoczesnością to nie lada wyzwanie dla każdej branży. Dylemat, czy inwestować w całkowicie nowe produkty, czy poprawiać dotychczasowe dotyka niemal każdego producenta. Zatem zanim podejmiemy się inwestycji w zupełnie nowy produkt może warto zastanowić się, co można poprawić w dotychczasowym asortymencie? Warto pogłębić również wiedzę o tym czy podobne pomysły odniosły sukces lub porażkę u innych producentów.

1. Opakowanie

Opakowanie to na ogół pierwszy impuls do zakupu, najpierw kupują oczy a następnie usta. Opakowanie przyciąga uwagę konsumenta, buduje specyficzny przekaz emocjonalny, komunikuje jakość. Projektowanie opakowania i treści na nim uwidocznionych, tak aby osiągnąć sukces jest już prawdziwą sztuką i wyzwaniem, łączącym elementy marketingowe, prawne i technologiczne. To na opakowaniu znajdują się wszystkie informacje dotyczące produktu, począwszy od tych najważniejszych jak skład, wartość odżywcza, aż po teksty i informacje marketingowe. Rodzaj stosowanego opakowania oraz forma opakowania (w tym gramatura) ma coraz większe znaczenie na rynku. Konsument poszukuje produktu wygodnego, trwałego oraz dostosowanego do jego potrzeb.

Wraz z opakowaniem zmienia się ekspozycja produktu. Kabanos ze względu na coraz szerszą możliwość przechowywania go poza strefą chłodniczą, pozwala na zastosowanie różnych materiałów reklamowych jak POS (Point of Sales, in. POSM - Point of Sales Materials). Wspomniane materiały mogą przyjmować różną formę na terenie sklepu. Różnorodność stosowanych opakowań jest duża, pojawiają się coraz to nowe rozwiązania, jedną z najefektywniejszych metod wyboru kierunków rozwoju tego obszaru jest podglądanie konkurencji.

2. Cechy fizyczne produktu

Cechy fizyczne zależą od specyfiki produktu, spośród wielu cech w przypadku kategorii kabanos warto przyjrzeć się ich wymiarom, długości oraz grubości pojedynczej wiązki. Konsumenci oczekują różnych wymiarów produktów w obrębie asortymentu ze względu na zmienne okoliczności konsumpcji. Może to być ważny sygnał dla producentów przy tworzeniu nowego produktu.

Dlatego też warto śledzić w okresach długofalowych czy występują na rynku trendy lub wydzielają się pewne segmentacje w odniesieniu do konkretnej grupy konsumenckiej, metody dystrybucji itp.

3. Smak

Smak jest cechą, która oprócz opakowania najczęściej jest poddawana zmianom w produktach. Przy ogromnej populacji produktów tradycyjnych o czysto mięsnym charakterze, pojawiają się coraz częściej na rynku również kabanosy smakowe. Jest to jedna z form urozmaicenia produktu, ale czy dla producenta jest to stabilny biznesowo produkt weryfikuje rynek. Najlepszym narzędziem do zrozumienia i kształtowania walorów smakowych jest dziedzina zwana sensoryką i wszystkie metody, które proponuje. Raporty ProFILTM dają ogromną dawkę wiedzy o wyróżnikach sensorycznych dla wybranych, kluczowych produktów z rynku.

4. Posiłek czy przekąska?

Produkt mięsny przestaje być wyrobem traktowanym wyłącznie jako element głównego posiłku. Jednym ze znaczących możliwości dla producentów kabanosów jest wykorzystanie tego produktu w formie mięsnej przekąski. Element, który może urozmaicać codzienną dietę. Podkreślenie wysokiej zawartości białka może być dodatkowym atutem produktu. Zmiana nawyków spożywania produktów mięsnych (np. popularność grillowania, mięsne przekąski) powoduje, że producenci ciągle szukają nowych możliwości, również tych w obszarze pozytywnych dla zdrowia wartości odżywczych.

5. Co z tym mięsem?

W ramach omówienia produktu mięsnego (kabanos) nie można pominąć tak istotnego faktu, jakim jest gatunek zastosowanego mięsa do produkcji oraz jego zawartość. Kształtujący się trend „wysokiej jakości mięsa” (definicja ta dla każdego producenta może być specyficzna i wynikać z warunków prowadzenia produkcji) zwiększa czujność konsumentów. Na rynku kabanosów zauważalny jest trend wzmocnienia przekazu komunikacji o informacje dotyczące zawartości mięsa wykorzystanego w procesie produkcji. W ten sposób producenci starają się wyróżnić na tle konkurencji.

Mówiąc więcej...

Wymienione cechy to oczywiście nie wszystko. Im większy oczekiwany sukces, tym więcej obszarów do analizy i monitorowania. Rynek jest już ogromnie konkurencyjny, w ofercie łącznej 12 największych sieci znajduje się ponad 230 pozycji asortymentowych kabanosów, być może jest to zbyt dużo, aby osiągnąć oczekiwany efekt procesów marketingowych.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół Prokonsument

Słowa kluczowe:

Każda transakcja zawierana pomiędzy dostawcą a siecią handlową wymaga odpowiedniego przygotowania danych produktowych zwanych danymi podstawowymi. Wśród nich znajdują się min. kod kreskowy, nazwa produktu, nazwa marki, informacje wymiarowo wagowe, typy opakowań, klasyfikacje lokalne oraz klasyfikacje międzynarodowe itp. Bez tych danych strony mogą mieć problem z prawidłową interpretacją, czego dotyczy sprzedaż.

Do tej pory wymiana takich danych odbywała się za pomocą kart produktowych (Excel-owych a wcześniej papierowych). W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku powstało rozwiązanie organizacyjno – techniczne pod nazwą GDSN zmieniające sposób gromadzenia, przetwarzania i przesyłania danych pomiędzy producentem a odbiorcą.

Co to jest GDSN?

Sieć Globalnej Synchronizacji Danych GDSN (ang. Global Data Synchronization Network) – to międzynarodowa sieć współpracujących ze sobą certyfikowanych katalogów elektronicznych, umożliwiająca współdzielenie informacji produktowych. Ideą GDSN jest przede wszystkim ustrukturyzowanie wymiany informacji podstawowych pomiędzy katalogami, jak również standaryzowanie danych produktowych wprowadzanych przez dostawców / producentów. Dzięki temu wszyscy uczestnicy posiadają w swoich wewnętrznych systemach spójne dane o konkretnych jednostkach handlowych.

Jak wspomniano jednym z atrybutów opisujących produkt jest klasyfikacja. Jako, że Katalogi GDSN mają charakter globalny, w związku z tym również i tu zastosowano klasyfikację globalną, traktowaną, jako punkt odniesienia niezależnie od kontynentu czy kraju zastosowania.

GPC – Global Product Classification = Globalna Klasyfikacja Produktów od 2003 roku jest standardem sukcesywnie wprowadzanym również do GDSN.

Obecnie, aby móc prawidłowo zarejestrować produkt w Katalogu należy również wypełnić ten parametr.

W jaki sposób działa Globalna Klasyfikacja Produktów (GPC)?

GPC jest płaskim systemem klasyfikacji, służącym do grupowania produktów. Jej struktura jest elastyczna i może być stosowana w całości – wielostopniowo lub w części, rozpoczynając proces przeszukiwania od najniższego poziomu jednostki zwanym „brick”. Standard GS1 Globalna Klasyfikacja Produktów (GPC) ułatwia globalnym partnerom handlowym grupowanie produktów w identyczny sposób, na całym świecie. Powstaje w ten sposób wspólny, przejrzysty i rozumiany bez żadnych przeszkód język biznesu.

Blokiem tworzącym GPC jest kod produktu, zwany brickiem. Bricki istnieją dla wszystkich rodzajów produktów, od samochodów po butelkowane mleko. Najwyższym poziomem klasyfikacji jest segment, definiowany jako określona branża przemysłu. Przykładowo, butelkowane mleko przynależy do segment żywności, napojów i używek tytoniowych.

Rys. 1. Schemat budowy klasyfikacji GPC

Najniższym poziomem klasyfikacji jest atrybut bricka, definiowany jako określony szczegół produktu. Przykładowo, można określić, czy mleko zawiera mleko zwierzęce (krowie, kozie, itd. ) lub mleko roślinne (sojowe, ryżowe, itd. ).

Do pozostałych elementów struktury należą:

 • Atrybuty – cechy istotne produktu, odnoszące się do jednej lub więcej jednostek (np. Oznaczenie poziomu zawartości tłuszczu)
 • Wartości – zdefiniowane wartości atrybutów (np. dla jednostki Mleko i substytuty mleka (łatwo psujące się) wartością atrybutu Oznaczenie poziomu zawartości tłuszczu będzie BEZTŁUSZCZOWE itp. )

Istotą klasyfikacji jest prawidłowe zdefiniowanie jednostek, ich atrybutów i wartości. Produkty zawarte w jednej grupie charakteryzują się wspólnym celem i użyciem. Ponadto są przechowywane i konserwowane w podobny sposób. Jedna grupa produktów posiada zbliżoną formę i jest wytworzona z podobnych materiałów. Zastosowanie tych i kliku innych zasad umożliwia logiczne grupowanie produktów w jednostki (ang. brick). Prawidłowe zdefiniowanie jednostek, ich atrybutów i wartości oraz poprawne przyporządkowanie produktu do jednostki umożliwia stworzenie powiązań z istniejącymi już klasyfikacjami. GPC jest kluczowym elementem modelu synchronizacji danych przyjętym przez Global Commerce Initiative. Schemat ten powstał na potrzeby prawidłowej interpretacji przedmiotu wymiany handlowej poszczególnych interesariuszy niezależnie od kraju i regionu.

Tym samym, wypełniając ten atrybut dostawca ma pewność, że kupiec sieci handlowej prawidłowo rozszyfruje resztę informacji wiążąc je z odpowiednia grupą jednostek handlowych. org/app/uploads/2022/04/gpc_graf_2-697x1024. png" alt="" width="697" height="1024" srcset="https://gs1pl. png 697w, https://gs1pl. org/app/uploads/2022/04/gpc_graf_2-204x300. png 204w, https://gs1pl. org/app/uploads/2022/04/gpc_graf_2-768x1128. org/app/uploads/2022/04/gpc_graf_2-1046x1536. png 1046w, https://gs1pl. org/app/uploads/2022/04/gpc_graf_2-1395x2048. png 1395w, https://gs1pl. org/app/uploads/2022/04/gpc_graf_2-365x536. org/app/uploads/2022/04/gpc_graf_2-200x294. org/app/uploads/2022/04/gpc_graf_2. png 1625w" sizes="(max-width: 697px) 100vw, 697px"/>

Rys. 2. Przykład struktury schematu GPC

Korzyści ze stosowania Globalnej Klasyfikacji Produktów dostrzegane w łańcuchu dostaw są następujące:

 • GPC stanowi wspólny język w wymianie danych, ułatwiający współpracę biznesową;
 • Jest istotnym wsparciem przy realizacji programów zakupowych, dzięki ułatwieniu przeszukiwania i przeglądania danych oraz redukcji czasu potrzebnego do znalezienia właściwych danych;
 • GPC umożliwia i ułatwia proces synchronizacji danych pomiędzy partnerami handlowymi, poprzez dostarczenie zaawansowanych możliwości przeszukiwania i przeglądania, wspólnej kategoryzacji;
 • Wpływa na rozwój e-handlu poprzez dostarczenie globalnego standardu przekazywania informacji o produkcie pomiędzy partnerami handlowymi, jak również pomiędzy różnymi gałęziami przemysłu;
 • Umożliwia poprawę integralności danych oraz redukcję kosztów związanych z wypuszczeniem produktu i jego utrzymaniem;
 • Ułatwia współpracę ze wszystkimi producentami na świecie.
 • Ze względu na szczególne znaczenie GPC we wdrożeniu technologii GDSN w Polsce, na wniosek Grupy Roboczej GS1/ECR/GDSN, przystąpiono do tłumaczenia tzw. „brick” kodów na język polski. Działanie to zapewni pełną klarowność zastosowania GPC lokalnym użytkownikom oraz umożliwi operatorom usług katalogowych uzbrojenie ich systemów w tzw. menu z podpowiedziami, aby usprawnić i przyspieszyć proces wprowadzania danych produktowych.

  Cechy produktu Ge Jt912

  Bezpośredni link do pobrania Cechy produktu Ge Jt912

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Cechy produktu Ge Jt912