Dane techniczne serwisu Frigidaire Fcs367ecc

Frigidaire Fcs367ecc to serwis oferujący szeroki wybór produktów i usług w zakresie wyposażenia kuchennego. Jego dane techniczne obejmują: szerokość 30 cali, głębokość 24 cali, wysokość 48 cali, pojemność odżywcza wynosząca 19,7 kubików, dwa poziomy półek, szufladę do przechowywania i możliwość zamontowania zawiasu do drzwi lodówki. Urządzenie jest wyposażone w energooszczędne światło LED, które jest wyjątkowo wydajne i wspomaga utrzymanie odpowiedniej temperatury w lodówce. Dzięki wielu funkcjom i opcjom serwis Frigidaire Fcs367ecc sprawia, że gotowanie i przechowywanie żywności jest prostsze i bardziej wydajne.

Ostatnia aktualizacja: Dane techniczne serwisu Frigidaire Fcs367ecc

Dane techniczne

Każdy model auta to wiele liczb. Gabaryty, masy, pojemności silnika, baku czy bagażnika, osiągi,rozmiary opon, spełniane normy i setki innych danych. Nie sposób wszystkich zapamiętać – tymbardziej, że nowe modele czy silniki pojawiają się bardzo często. Aby ułatwić poruszanie się w tymgąszczu informacji, przygotowaliśmy dział z danymi technicznymi – jedną z najbardziejrozbudowanych baz z informacjami o samochodach, zarówno nowych, jak i tych starszych.

Dane techniczne to rzeczowy dział zawierający szczegółowe informacje na temat samochodów –konkretne dane i liczby. Poszczególne modele, z podziałem na generacje i wersje nadwoziowe są tutaj–można powiedzieć – rozłożone na czynniki pierwsze.W dowodzie rejestracyjnym pojazdu mamy wpisane zaledwie parę szczegółów: rodzaj, pojemność i mocsilnika, stosunek mocy do ciężaru, liczbę miejsc siedzących/stojących, dopuszczalną masę całkowitą,liczbę osi. A co jeśli potrzebna nam jest bardziej szczegółowa specyfikacjasamochodów?Wtedy zpomocą przychodzi AutoCentrum i dział Dane techniczne. Niezastąpiony jest też w momencie, gdyporównujemy parametry różnych modeli, przymierzając się do zakupu, albo po prostu zastanawiamy się,czy nasz samochód ma więcej mocy niż auto sąsiada.

Jakie konkretnie informacje otrzymasz?

Po wyborze marki, modelu, generacji i wersji nadwoziowej prezentujemy wszystkie dostępne w naszejbazie dane o danym nadwoziu, a dodatkowo – po wyborze silnika – również pozostałe dane technicznespecyficzne dla niego. To są setki tysięcy liczb, a my nie jesteśmy nieomylni (nikt nie jest), więcniewykluczamy, że jednych danych może brakować, a inne mogą nie być tak dokładne, jakbyśmy chcieli.Wynikać to może z naszego błędu, albo z braku informacji oficjalnie udostępnionych przez producenta.Dlatego przy każdej liczbie jest możliwość zgłoszenia nam uwag – po sprawdzeniu wprowadzamyewentualne zmiany. Dzięki współpracy z Wami możemy Wam zaoferować jedną z najbardziejkompletnych baz danych technicznych w Internecie.U nas sprawdzisz dane techniczne aut prawie 90 marek. Poznasz szczegóły nadwozia,czyliprzedewszystkim: podstawowe parametry tj. liczba drzwi, miejsc, średnica zawracania, a ponadtowymiary samochodów, zarówno zewnętrzne (długość, szerokość, wysokość, rozstaw osiitd. ),wewnętrzne (np. odległość oparcia przedniego od komory silnika, odległość między siedzeniami itd. ),jak i wymiary bagażnika. Dodatkowo dane uzupełniamy o informacje na temat własności terenowych (np.kątnatarcia) itransportowych auta. Baza zawiera też dane dotyczące szczegółów technicznych silnika, czyli jakietypyjednostek napędowych (benzynowe, wysokoprężne, hybrydowe, elektryczne) są lub były oferowane wdanym modelu i w jakim okresie były montowane. Wybierając interesujący nas w kontekście konkretnejgeneracji i rocznika silnik, automatycznie otrzymujemy informację zwrotną nie tylko na temat jegopojemności, ale też mocy, maksymalnego momentu obrotowego, zastosowanego rozrządu, liczby i układucylindrów itd. Poza tym pojawiają się tu również dane o montowanych przez producenta hamulcach,układzie kierowniczym, oponach, felgach czy rodzaju zawieszenia i napędu. Poza rodzajem skrzyni iliczbą stopni, są też podane osiągi (prędkość maksymalna, przyspieszenie 0-100 km/h), zużyciepaliwa, anawet informacje dotyczące masy, emisji spalin i akumulatora. Co istotne, cały raport – zewszystkimidanymi technicznymi auta – można od razu wydrukować.

Kiedy powinienem/powinnam zlecić przegląd techniczny pojazdu?

Choć odstępy między przeglądami mogą różnić się w zależności od modelu pojazdu i typu silnika, należy zasadniczo przestrzegać terminów przeglądów określonych w Książce serwisowej dostarczonej wraz z pojazdem. Terminy przeglądów są dostępne także w tabeli przeglądów okresowych (PDF 81KB). W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z lokalnym dealerem Forda, posiadającym największe kompetencje, aby potwierdzić dokładny termin przeglądu technicznego Twojego pojazdu. Ponadto poinformuje Cię on o wszelkich wymaganych czynnościach związanych z akcjami serwisowymi. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi stronami Serwisu i Napraw. 

Jak mogę utrzymać Forda w jak najlepszym stanie w okresach pomiędzy zaplanowanymi przeglądami? 

Każdy pojazd jest podatny na zużycie eksploatacyjne. Jednak regularna kontrola pojazdu pozwoli Ci zmaksymalizować szanse na jego sprawne działanie i zapobiec niepotrzebnym – często kosztownym – naprawom w przyszłości.

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić samodzielnie, aby zadbać o odpowiednie utrzymanie pojazdu. Oprócz konserwacji lakieru i nadwozia poprzez prawidłową konserwację zgodnie z zaleceniami Forda, można regularnie przeprowadzać kilka innych prostych, samodzielnych kontroli.

Skąd mam wiedzieć, kiedy powinienem/powinnnam znów oddać auto do serwisu lub kontroli?

Najszybszym i najprostszym sposobem na dokonanie rezerwacji przeglądu technicznego zgodnie z planem obsługi pojazdu lub kontroli jest skorzystanie
z naszego nowego internetowego narzędzia do rezerwacji (Online Booking Service).

Dlaczego Ford oferuje zmienne wymiany oleju oraz stałe przeglądy techniczne? 

Zmienne interwały przeglądu związanego z wymianą oleju silnikowego oferują klientowi maksymalne możliwe zmniejszenie kosztów utrzymania pojazdu
w zależności od indywidualnego sposobu jego użytkowania. Tempo degradacji oleju silnikowego uzależnione jest od sposobu eksploatacji pojazdu. Z tego względu olej silnikowy może dla niektórych użytkowników wymagać wymiany wcześniej niż opublikowane maksymalne interwały przeglądowe. Zmienne interwały przeglądu związanego z wymianą oleju silnikowego nie mają żadnego wpływu na opublikowane interwały obowiązkowych przeglądów okresowych pojazdu. Inteligentny System Monitorowania Pozostałego Okresu Eksploatacji Oleju (Oil Life Monitor) również pomaga chronić silnik przed przedwczesnym zużyciem oraz jego uszkodzeniem.

Następujące czynniki mogą skrócić odstępy między wymianami oleju:

 • Częsta jazda w centrum miasta z niską prędkością (poniżej 30 mil na godzinę/50 km/h)
 • Regularne krótkie przejazdy (poniżej 2 mil/3 km)
 • Wysokie obciążenie silnika, np. jazda pojazdem z pełnym obciążeniem, holowanie przyczepy, częste wjeżdżanie na wzniesienia

Jeśli na panelu instrumentów pojawi się komunikat „Wymagana wymiana oleju” przed upływem opublikowanego okresu między przeglądami technicznymi, czy można korzystać z pojazdu bez wymiany oleju?

Jeśli na wyświetlaczu pojawi się taki komunikat, olej należy wymienić przed przejechaniem kolejnych 1000 mil/1500 km lub w ciągu 1 miesiąca (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej); IOLM powinien zostać zresetowany przez dealera Forda. Brak wymiany oleju spowoduje przedwczesne zużycie, uszkodzenie lub nawet awarię silnika.

Identyfikator artykułu: 00199227 / Ostatnia modyfikacja: 18. 04. 2022

Drukowanie

Jakiego rodzaju informacji szukasz? Poniżej znajdziesz przydatne informacje związane z telewizorem.


Dane techniczne dotyczące telewizora:

 • Podstawowe informacje, jak wymiary, waga i pobór mocy
 • Podstawowe informacje o obrazie i dźwięku
 • Elementy i przyciski sterujące
 • Montaż na ścianie
 • Informacje o zgodności z innymi urządzeniami
 • Oprogramowanie lub aplikacje

Porównanie danych technicznych telewizorów
Najważniejsze cechy produktu i informacje dla konsumenta

Podstawowe informacje, jak wymiary, waga i pobór mocy
Podstawowe informacje o obrazie i dźwięku

Podstawowe informacje zamieszczone są w sekcji Dane techniczne i charakterystyka na stronie z opisem produktu.

UWAGA: Dostępność strony Dane techniczne i charakterystyka zależy od modelu urządzenia. W przypadku jej braku należy skorzystać z Podręcznika użytkownika lub Instrukcji obsługi opisanych w następnej części.

Elementy i przyciski sterujące / Montaż na ścianie


Należy skorzystać z Podręcznika użytkownika lub Instrukcji obsługi na stronie z opisem produktu. W przypadku montażu na ścianie informację o zgodności naszego firmowego uchwytu ściennego można uzyskać z Informacji o instalacji (uchwyt ścienny). FileDownload? file=0155F000006vveHQAQ"/>

Informacje o zgodności z innymi urządzeniami

Podstawowe informacje zamieszczone są w sekcji Dane techniczne i charakterystyka na stronie z opisem produktu. FileDownload? file=0155F000006vvdnQAA"/>
 

UWAGA: Dostępność strony Dane techniczne i charakterystyka zależy od modelu urządzenia.

Kwestii zgodności poświęcony jest także jeden z artykułów w sekcji Pytania i odpowiedzi. Przykładowo, sprawdzenie rodzajów dysków twardych USB zgodnych z telewizorami Sony umożliwia poniższy artykuł:

 • Jakie rodzaje dysków twardych USB współpracują z telewizorami Sony z platformą Android TV?

Oprogramowanie lub aplikacje

 • Oprogramowanie (tylko telewizor Sony z platformą Android)
  Wersję systemu operacyjnego telewizora można sprawdzić w menu HOME.
  Dalsze informacje o wersji systemu operacyjnego można znaleźć w następującym artykule:
  • Jaka wersja systemu operacyjnego Android jest używana w telewizorach Sony z platformą Android TV?
 • AplikacjeTelewizory Sony z platformą Android TV
  • Sprawdzane wszystkich zainstalowanych aplikacji
   Sprawdzenie wszystkich aplikacji zainstalowanych na telewizorze (również fabrycznie) umożliwia menu HOME.
   1. Naciśnij przycisk HOME na pilocie.
   2. Wybierz opcję Ustawienia.
   3. W kategorii TV wybierz opcję Aplikacje.
   4. Sprawdź zawartość listy Pobrane aplikacje lub Aplikacje systemowe.
  • Sprawdzanie, jakie aplikacje można zainstalować
   Aby dowiedzieć się, jakie aplikacje można zainstalować na telewizorze Sony z platformą Android TV, należy odwiedzić serwis Google Play.
   Istnieją dwa sposoby sprawdzania, jakie aplikacje można zainstalować na telewizorze.
   • Sprawdzanie przy użyciu menu HOME telewizora
   • Sprawdzanie przy użyciu komputera, tabletu lub smartfona

  Szczegóły podano w następującym artykule:

  • Jakie aplikacje dostępne są w telewizorach Sony z platformą Android TV?

  Telewizory bez platformy Android TV
  Sprawdzenie wszystkich aplikacji telewizora umożliwia menu HOME.
  Szczegóły podano w następującym artykule:
  Jak sprawdzać aplikacje w telewizorze i je dodawać (modele bez platformy Android)

  Porównanie danych technicznych telewizorów 

  Strona z opisem produktu może ułatwić porównywanie danych technicznych najnowszych modeli. Szczegóły podano w poniższym artykule:

  • W jaki sposób można porównać dane techniczne produktów Sony?

  Najważniejsze cechy produktu i informacje dla konsumenta

  Zapoznaj się z częścią Podstawowe informacje na stronie z opisem produktu. FileDownload? file=0155F000006vveRQAQ"/>

  UWAGA: Dostępność strony Podstawowe informacje zależy od modelu urządzenia.

  • Społeczność Sony

   Odwiedź portal naszej Społeczności i dziel się swoimi doświadczeniami i rozwiązaniami z innymi klientami Sony

Dane techniczne serwisu Frigidaire Fcs367ecc

Bezpośredni link do pobrania Dane techniczne serwisu Frigidaire Fcs367ecc

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dane techniczne serwisu Frigidaire Fcs367ecc