Dokument rozwiązania Asus Wl 330

Dokument rozwiązania Asus WL-330 to szczegółowy przewodnik dotyczący konfiguracji sieci bezprzewodowej za pomocą routera Asus WL-330. Przewodnik zawiera wszystkie niezbędne informacje, od instrukcji dotyczących konfiguracji sprzętu, po konfigurację protokołów sieciowych i bezpieczeństwa. Przewodnik ułatwia także instalację i konfigurację klientów, którzy będą korzystać z sieci bezprzewodowej. Dokument rozwiązania Asus WL-330 jest przydatnym narzędziem dla wszystkich, którzy chcą skonfigurować sieć bezprzewodową z użyciem routera Asus WL-330.

Ostatnia aktualizacja: Dokument rozwiązania Asus Wl 330

Jak korzystać?

Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego dostępu do treści zawartych w instrukcji obsługi urządzenia Asus (WL-330). Korzystając z podglądu online możesz szybko przejrzeć spis treści i przejść do strony, na której znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z Asus (WL-330).

Dla Twojej wygody

Jeżeli przeglądanie instrukcji Asus (WL-330) bezpośrednio na tej stornie nie jest dla Ciebie wygodne, możesz skorzystać z dwóch możliwych rozwiązań:

  • Przeglądanie pełnoekranowe - Aby wygodnie przeglądać instrukcję (bez pobierania jej na komputer) możesz wykorzystać tryp przeglądania pełnoekranowego. Aby uruchomić przeglądanie instrukcji Asus (WL-330) na pełnym ekranie, użyj przycisku Pełny ekran.
  • Pobranie na komputer - Możesz również pobrać instrukcję Asus (WL-330) na swój komputer i zachować ją w swoich zbiorach. Jeżeli nie chcesz jednak marnować miejsca na swoim urządzeniu, zawsze możesz pobrać ją w przyszłości z ManualsBase.

Instrukcja obsługi Asus (WL-330)

Advertisement
Wersja drukowana

Wiele osób woli czytać dokumenty nie na ekranie, lecz w wersji drukowanej. Opcja wydruku instrukcji również została przewidziana i możesz z niej skorzystać klikając w link znajdujący się powyżej - Drukuj instrukcję. Nie musisz drukować całej instrukcji Asus (WL-330) a jedynie wybrane strony. Szanuj papier.

Streszczenia

Poniżej znajdziesz zajawki treści znajdujących się na kolejnych stronach instrukcji do Asus (WL-330). Jeżeli chcesz szybko przejrzeć zawartość stron znajdujących się na kolejnych strinach instrukcji, możesz z nich skorzystać.

Rejestrując urządzenie, możesz łatwo zarządzać gwarancją produktu, uzyskać pomoc techniczną i śledzić stan naprawy.

Zarejestruj produkt

ASUS WL-330N to najmniejszy na świecie router bezprzewodowy działający w pięciu różnych trybach.

802. 11n, 150Mb/s oraz 5 różnych trybów [adapter sieciowy, punkt dostępu, router bezprzewodowy, wzmacniacz, hot spot (dzielenie Wi-Fi) zapewnią najwyższą mobilność i elastyczność połączenia z siecią, szczególnie w podróży. Nie musisz już zabierać ze sobą zasilacza, ponieważ WL-330N może być ładowany przez port USB. WL-330N został wyposażony w prosty w użyciu interfejs graficzny, dzięki czemu bez problemu ustawisz i będziesz zarządzał siecią, nawet jeśli konfiguracja bezprzewodowa jest ci obca.

Niezwykle poręczne urządzenie, mniejsze niż twoja karta kredytowa

Dzięki kompaktowemu rozmiarowi możesz nosić go w swojej kieszeni. Nie oszczędzano jednak na jego funkcjonalności - ten bezprzewodowy router został stworzony dla ludzi, którzy często podróżują, w szczególności dla biznesmenów, dojeżdżających do pracy, studentów i profesjonalistów.

Wireless N - niezwykła prędkość sieci bezprzewodowej

Zgodność ze standardem IEEE 802. 11n dotyczącym sieci bezprzewodowych. Już teraz w domu lub w biurze możesz stworzyć sieci bezprzewodowe, 18 razy szybsze i o sześciokrotnie większym zasięgu niż konwencjonalne sieci 802. 11g. Ciesz się streamingiem muzyki i filmów HD, rozmowami VoIP, grami online i wieloma innymi, płynnie i bez opóźnień, nie martwiąc się o utratę danych.

Instalacja Plug-n-Surf z Graphic Management

Oparte na kreatorze wizard ustawienia czynią konfigurację niezwykle prostym zadaniem, nawet dla nowicjuszy. Jest to niezwykle łatwy proces, dzięki technologii ASUS Plug-n-Surf i wykrywaniu sieci. Nie musisz już kartkować opasłych podręczników użytkownika - zamiast tego szybko uzyskasz dostęp do sieci.

Wiodąca na rynku funkcjonalność wielozadaniowa 5-w-1

WL-330N to niezwykłe urządzenie, które działa jako 5 różnych urządzeń w jednej obudowie. Przede wszystkim posiada tryby hotspot i adapter Ethernet. Jako hotspot, działa jak przenośne połączenie WiFi dla kilku urządzeń, bez żadnych dodatkowych kosztów. W trybie punktu dostępu zapewnia łączność internetową dla urządzeń bez funkcji bezprzewodowej lub bez portów USB. Pozostałe 3 tryby umożliwiają podłączenie urządzeń w różnych konfiguracjach.

Tryb routera

W pokoju hotelowymDzięki 40 metrowemu zasięgowi sygnału w pomieszczeniach WL-330N umożliwi ci pracę z notebookiem tam, gdzie tylko będzie ci najwygodniej.

Tryb punktu dostępu

W pokoju konferencyjnym
Możesz wykorzystać WL-330N by zapewnić bezprzewodowy dostęp do internetu innym użytkownikom, nawet jeśli w sali jest tylko jeden kabel Ethernet.

Tryb uniwersalnego wzmacniacza

W domu
Możesz użyć WL-330N, by zwiększyć moc sygnału bezprzewodowego między piętrami domu.

Tryb adaptera Ethernet

W biurze
W trybie adaptera Ethernet zmienić wszystkie urządzenia obsługujące Ethernet (drukarka, komputer stacjonarny) w urządzenia bezprzewodowe.

Tryb hotspot

W kawiarni
Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest wykorzystanie trybu hotspot (dzielenie Wi-Fi) na WL-330N kiedy znajdujesz się w miejscach publicznych; nie tylko zapewnisz dostęp do Internetu na swoim laptopie, ale również umożliwisz sobie (i swoim znajomym) podłączenie innych urządzeń WiFi (palmtop, PSP lub telefon z WiFi) do Internetu bez żadnych dodatkowych kosztów.

Zasilany przez USB

WL-330N może być zasilany przez port USB, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Nie musisz już wszędzie nosić ze sobą zasilacza, wystarczy ci kabel USB. Rozwiązanie to na pewno docenią osoby wyjeżdżające w podróże służbowe. Dzięki zastosowaniu portu USB jako źródła zasilania dla WL-330N nie musisz już martwić się dostosowaniem zasilacza do różnych typów gniazdek.

Zasilacz obsługuje ładowanie wielu rodzajów smartphonów

Zaoszczędź sobie miejsca w walizce i bólu pleców. Zasilacz pasuje do większości smartphonów i innych urządzeń elektronicznych. Jedyne czego teraz potrzebujesz w podróży to jeden zasilacz dla wszystkich urządzeń elektronicznych.

Dokument rozwiązania Asus Wl 330

Bezpośredni link do pobrania Dokument rozwiązania Asus Wl 330

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dokument rozwiązania Asus Wl 330