Informacja o wydaniu Electrolux 350 Series

Electrolux 350 Series to nowa seria produktów firmy Electrolux. Urządzenia z tej serii są wyposażone w szereg innowacyjnych funkcji, które ułatwiają codzienne domowe obowiązki. Elektryczne odkurzacze i pralki wyposażone są w nowoczesne technologie, takie jak technologia Multi-Cyclone, która pozwala na optymalne czyszczenie i oszczędza energię. Pralki są dostępne za pośrednictwem technologii SteamCare, która skutecznie usuwa zabrudzenia i zapobiega zagięciom. Wszystkie produkty z serii Electrolux 350 są zaprojektowane tak, aby zapewnić wysoką wydajność i niezawodność.

Ostatnia aktualizacja: Informacja o wydaniu Electrolux 350 Series

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszą infolinią, gdzie nasi konsultanci doradzą oraz chętnie pomogą. Zanim zadzwonisz przygotuj proszę niezbędne do przyjęcia zgłoszenia serwisowego informacje z tabliczki znamionowej Twojego urządzenia: model, numer PNC oraz numer seryjny.

Skontaktuj się z naszą Infolinią

pon. -pt. 8:00-18:00 (Uwaga: nowe godziny pracy)

Zadzwoń do nas: 801 444 800*

 *opłata jak za połączenie lokalne lub według stawek operatora sieci komórkowej

 • Serwis
 • Kontakt

Kontakt

Telefon

801 444 800*

22 749 61 00*

pon. 8:00-18:00


* opłata jak za połączenie lokalne lub według stawek operatora sieci komórkowej

Uprzejmie informujemy, że w trakcie godzin szczytu (9:00 – 13:00) czas oczekiwania na połączenie może być dłuższy. W tym czasie zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub prosimy o kontakt poza godzinami szczytu.

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

zielonykrokodyl 13 Jul 2013 22:21 2643

 • #1Level 2  

  #1

  witam
  Jestem "szczęśliwym" posiadaczem kotła dwufunkcyjnego firmy electrolux. Z tego co się już zorientowałem to niewielu jest takich szczęśliwców jak ja. Ale do rzeczy. Kocioł jest przełączony na pracę w lecie a mimo to pompa co uruchamia się dość często, szczególnie po użyciu ciepłej wody. Poza tym po odkręceniu ciepłej wody przeważnie mija sporo czasu zanim się kocioł uruchomi, a czasem bez zwłoki się uruchamia. Czasami razem razem z uruchomieniem się pompy co zapala się palnik na krótką chwilę. Zastanawiam się czy te wszystkie objawy mają coś wspólnego z czujnikami temperatury na co i cwu.
  Proszę o poradę w reanimacji mojego electroluxa

 • #2markmdLevel 25  #2

  Proszę wezwać serwis w celu sprawdzenia poprawności działania zaworu przełączającego, zwłaszcza jeśli usterka występuje coraz częściej.

 • #3#3

  Witam
  Zeskanowałem dwie strony z instrukcji, może będzie łatwiej rozwiązać problem. Może źle patrzę ale nie widzę zaworu przełączającego. Prosiłbym o krótkie wytłumaczenie jakie sygnały muszą dotrzeć do sterownika, żeby uruchomił kocioł po puszczeniu ciepłej wody i jakie sygnały wywołują pracę pompy c. o.

 • #4W0jtek92Level 37  #4

  Witam, to że pompa pracuje po poborze CWU to normalka w każdym kotle bo chce on wygonić z Siebie ciepło, to że uruchamia się czasem bez powodu pompa i palnik może oznaczać że masz uruchomioną funkcje komfort, jest też tak że kocioł ma zabezpieczenie przed zastaniem się pompy C. O i co jakiś czas ją uruchamia by się na zime nie zakamieniła, ja bym się nie martwił tym ale jak chcesz wezwij serwis.

 • #5#5
  Może ktoś mi poleci dobry serwis z bielska do usunięcia usterki.

 • #6krokonekLevel 1  #6

  Witam. CO działa w tymże kotle ale nie chce się uruchomić grzanie wody. Kilka razy już tak miałem ale tym razem nie mogę sobie poradzić z tym problemem. Proszę o pomoc tzn. jakąś poradę.

  Dodano po 18 [sekundy]:

  Witam.

INFORMACJA O WYDANIU DECYZJI POZWOLENIA NA BUDOWĘ

INFORMACJA

Zgodniez art. 95 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008r. – oudostępnieniu informacji ośrodowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz oocenach oddziaływania na środowisko ( t. j. Dz. U. z 2016r. poz. 353)Starosta Skarżyski zawiadamia, że na wniosek z dnia 31. 08. 2016r. (data wpływu do tut. organu 07. 10. ) PanaPiotra Boruty, występującego w imieniu Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o. o.Oddział w Tarnowie, Zakład w Kielcach, ul. Loefflera 2, 25-550 Kielce, wydanazostała w dniu 06. 03. 2017r. decyzja Nr 45/2017, znak: AB. 6740. 1. 274. 2016. EP zatwierdzająca projekt budowlany iudzielająca Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. o. Oddział w Tarnowie, Zakład wKielcach, ul. Loefflera 2, 25-550 Kielce pozwolenia na budowę gazociągu w/c DN300 MOP 6, 0 MPa Parszów – Masłów wraz ze światłowodem na terenie gminySuchedniów.
Ztreścią decyzji oraz dokumentacją sprawy można zapoznać się wWydziale Architektury, Budownictwa i ZagospodarowaniaPrzestrzennego Starostwa Powiatowego w Skarżysku - Kamiennej, ul. Krasińskiego20 ( III piętro, pokój Nr 313) w godz. od 730 do 1530.

upoważnieniaStarostySkarżyskiegoNaczelnikWydziału Architektury, Budownictwa i Zagospodarowania Przestrzennego StarostwaPowiatowego w Skarżysku – Kamiennejmgr inż.Jolanta Janowska

metryczka

Wytworzył: Jolanta Janowska (23 marca 2017)
Opublikował: Ewa Pandyra (23 marca 2017, 11:55:44)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 506

Informacja o wydaniu Electrolux 350 Series

Bezpośredni link do pobrania Informacja o wydaniu Electrolux 350 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Informacja o wydaniu Electrolux 350 Series