Instalacja, obsługa, rozwiązywanie problemów Epson Stylus Pro 7880c

Instalacja, obsługa i rozwiązywanie problemów z drukarką Epson Stylus Pro 7880c wymaga wiedzy na temat systemu operacyjnego, sterowników i oprogramowania. Aby zainstalować drukarkę, można pobrać i zainstalować sterownik i oprogramowanie z witryny Epson lub skorzystać z oryginalnego dysku z zestawem narzędzi. Następnie należy skonfigurować ustawienia drukarki, aby uzyskać optymalne wydruki. W razie problemów z drukarką lub jej działaniem, należy sprawdzić wszelkie ustawienia i opcje drukowania oraz wykonać testy wydruków, aby upewnić się, że drukarka działa poprawnie. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat instalacji, obsługi i rozwiązywania problemów z drukarką Epson Stylus Pro 7880c, należy skontaktować się z dostawcą lub z obsługą techniczną Epson.

Ostatnia aktualizacja: Instalacja, obsługa, rozwiązywanie problemów Epson Stylus Pro 7880c

Drag image left & right to rotate.

Wymiary (cm)

0Wysokość

0Szerokość

0Głębokość

LiczbaStrefy elektryczne

0

Konfiguracja palników

2 pola ceramiczne

Całkowita moc elektryczna

2900 W

Design płyty podpalnikowej

Szkło

Szczegóły strefy gotowania

Przednia strefa

Ø140 mm - 1200 W

Tylna strefa

Ø180 mm - 1700 W

Liczba pól elektrycznych

2

Wysokość z opakowaniem

14 cm

Szerokość z opakowaniem

35 cm

Głębokość z opakowaniem

54 cm

Waga z opakowaniem

4. 9 kg

Wymiary wnęki (WxSZxD) (mm)

h×268×490

HARVARD BUSINESS REVIEW PODRĘCZNIK MENEDŻERA

 • -65%

search

Rebis

9788381884624

15 x 22. 5

428

twarda

 • Opis
 • Dodatkowa informacja
 • Recenzje

Jedyny podręcznik, jakiego potrzebujesz, żeby rozwinąć umiejętności menedżerskie i przywódcze. Niezależnie od tego, czy zostałeś menedżerem niedawno, czy masz już doświadczenie, ale chcesz wywierać większy wpływ w swojej organizacji, na co dzień borykasz się z podobnymi wyzwaniami. Podwładni zasypują cię pytaniami, szef na ostatnią

Jedyny podręcznik, jakiego potrzebujesz, żeby rozwinąć umiejętności menedżerskie i przywódcze. Podwładni zasypują cię pytaniami, szef na ostatnią chwilę zleca ci ważną prezentację albo trzeba przedstawić przekonujące uzasadnienie biznesowe. We wszystkich tych sytuacjach przydadzą ci się nowe umiejętności zawodowe i osobiste, które umożliwią ci wykorzystanie pełni potencjału. Książka ta prezentuje wiedzę zgromadzoną w zasobach „Harvard Business Review” i jest kopalnią najlepszych praktyk we wszystkich aspektach zarządzania – od sprawozdań finansowych przez zasady strategii po inteligencję emocjonalną i zdobywanie zaufania podwładnych. Miej ten kompleksowy podręcznik zawsze przy sobie przez całą karierę zawodową i bądź liderem, który wywiera duży wpływ w swojej organizacji. W Harvard Business Review. Podręczniku menedżera znajdziesz m. in. : szczegółowe wskazówki dotyczące typowych zadań menedżera, ćwiczenia i wzorcowe materiały, które pomogą ci zastosować przedstawione koncepcje, · zwięzłe omówienie najnowszych badań i poglądów na temat ważnych umiejętności menedżerskich, których autorami są tacy eksperci „Harvard Business Review”, jak Dan Goleman, Clayton Christensen, John Kotter i Michael Porter, na końcu każdego rozdziału krótkie podsumowanie i zadania umożliwiające utrwalenie najważniejszych koncepcji, · prawdziwe historie opowiedziane przez menedżerów.

czytaj więcej

Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa.
Może posiadać nieznaczne uszkodzenia (np. metki cenowe, przybrudzenia, zarysowania, zagięcia), które nie wpływają na funkcjonalność produktu.

Polecane z tej kategorii

 • -60%
 • Nowość

 • -65%
  • -70%
  • Nowość

Wybrane bestsellery

 • -70%

 • -65%
  • -70%
   • -70%

Sprawdź też

 • -50%
 • Nowość

Jedyny podręcznik, jakiego potrzebujesz, żeby rozwinąć umiejętności menedżerskie i przywódcze. Podwładni zasypują cię pytaniami, szef na ostatnią chwilę zleca ci...

Jedyny podręcznik, jakiego potrzebujesz, żeby rozwinąć umiejętności menedżerskie i przywódcze.

Niezależnie od tego, czy zostałeś menedżerem niedawno, czy masz już doświadczenie, ale chcesz wywierać większy wpływ w swojej organizacji, na co dzień borykasz się z podobnymi wyzwaniami.

Książka ta prezentuje wiedzę zgromadzoną w zasobach „Harvard Business Review” i jest kopalnią najlepszych praktyk we wszystkich aspektach zarządzania – od sprawozdań finansowych przez zasady strategii po inteligencję emocjonalną i zdobywanie zaufania podwładnych.

Miej ten kompleksowy podręcznik zawsze przy sobie przez całą karierę zawodową i bądź liderem, który wywiera duży wpływ w swojej organizacji.

W Harvard Business Review. Podręczniku menedżera znajdziesz m. :

· szczegółowe wskazówki dotyczące typowych zadań menedżera,

· ćwiczenia i wzorcowe materiały, które pomogą ci zastosować przedstawione koncepcje,

· zwięzłe omówienie najnowszych badań i poglądów na temat ważnych umiejętności menedżerskich, których autorami są tacy eksperci „Harvard Business Review”, jak Dan Goleman, Clayton Christensen, John Kotter i Michael Porter,

· na końcu każdego rozdziału krótkie podsumowanie i zadania umożliwiające utrwalenie najważniejszych koncepcji,

· prawdziwe historie opowiedziane przez menedżerów.


Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

Instalacja, obsługa, rozwiązywanie problemów Epson Stylus Pro 7880c

Bezpośredni link do pobrania Instalacja, obsługa, rozwiązywanie problemów Epson Stylus Pro 7880c

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instalacja, obsługa, rozwiązywanie problemów Epson Stylus Pro 7880c