Instrukcja instalacji, konserwacji i rozwiązywania problemów Cisco Ncs 5500 Series

Instrukcja instalacji, konserwacji i rozwiązywania problemów Cisco Ncs 5500 Series jest szczegółowym przewodnikiem po platformie Cisco NCS 5500 Series. Przewodnik zawiera instrukcje instalacji sprzętu i oprogramowania, wytyczne dotyczące konserwacji i wymiany części oraz wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów związanych z urządzeniami sieciowymi. Przewodnik zawiera również informacje o tym, jak konfigurować i monitorować urządzenia sieciowe, jak tworzyć i używać narzędzi do optymalizacji sieci oraz jak wykrywać i rozwiązywać problemy związane z zabezpieczeniami sieci. Instrukcja instalacji, konserwacji i rozwiązywania problemów Cisco Ncs 5500 Series jest ważnym narzędziem dla każdego, kto ma do czynienia z sieciami Cisco.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji, konserwacji i rozwiązywania problemów Cisco Ncs 5500 Series

Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Szybkie Wi-Fi na co dzień

Bezprzewodowy router, standard N, 450 Mb/s
TL-WR940N

450 Mb/s w standardzie N - szybkie pobieranie

TL-WR940N to szybki router działający zgodnie ze standardami IEEE 802. 11b/g/n. Oparty o technologię 802. 11n, TL-WR940N oferuje połączenia bezprzewodowe o prędkościach dochodzących do 450 Mb/s, przez co bez problemu sprosta najwyższym wymaganiom sieci domowej, zapewniając płynną transmisję wideo w jakości HD, stały dostęp do gier online i szybkie pobieranie dużych plików.

 • 1. Tryb routera

  Połącz się z portem Ethernet, aby natychmiastowo utworzyć prywatną sieć bezprzewodową i zapewnić do niej dostęp wszystkim swoim urządzeniom Wi-Fi.

 • 2. Tryb punktu dostępowego

  Przekształć swoją sieć przewodową
  w sieć bezprzewodową.

  3. Tryb wzmacniacza sygnału

  Zwiększ zasięg swojej sieci
  bezprzewodowej.

  Internet

  TL-WR940N

  Laptopy

  Tablety

  Router
  główny

  PC

  Telefony

Łatwa konfiguracja i użytkowanie

Korzystając z intuicyjnej strony zarządzania lub aplikacji Tether, TL-WR940N skonfigurujesz w parę minut! Aplikacja Tether umożliwia zarządzanie ustawieniami sieci z dowolnego urządzenia z systemem Android lub iOS, w tym dostosowanie funkcji kontroli rodzicielskiej i kontroli dostępu do swoich potrzeb.

 •  

  Łatwa konfiguracja

  Przycisk WPS

  Sieć dla gości

  Aplikacja Tether

  Strona informacyjna

  1. Strona główna
  2. Serwis Techniczny

  Haier zapewnia rozległą sieć autoryzowanych centrów pomocy technicznej, które oferują maksymalne wsparcie i pomagają w zarządzaniu, konserwacji i naprawie urządzeń. Zależy nam na zapewnieniu profesjonalnej obsługi, zawsze blisko Twoich potrzeb.

  INSTRUKCJA OBSŁUGI

  Pobierz instrukcję obsługi dla Twojego urządzenia w formacie PDF bezpośrednio z naszej strony. Wybierz linię, nazwę i kod urządzenia.

  GWARANCJA HAIER

  Produkty Haier są objęte 2-letnią gwarancją na wszystkie wady zgodności. Zapoznaj się z warunkami gwarancji prawnej. Dowiedz się, czy Twoje urządzenie jest objęte rozszerzoną gwarancją. W takim przypadku pamiętaj, aby zarejestrować się zgodnie z regulaminem.

  ZAREJESTRUJ URZĄDZENIE

  Zarejestruj swój produkt, aby otrzymywać aktualizacje i sugestie dotyczące lepszego użytkowania i ochrony urządzenia. W zależności od zakupu możesz mieć prawo do dodatkowych korzyści, które firma Haier zarezerwowała dla Ciebie.

  KONTAKT Z SERWISEM

  Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, Dział Obsługi Klienta Haier udzieli Ci wsparcia w zakresie wadliwego działania lub konserwacji Twojego urządzenia. com/adapt-image/67761/spare%20parts%20and%20accessories. 0&t=1620919855640" alt=""/>

  AKCESORIA I CZĘŚCI ZAMIENNE

  Haier dysponuje szerokim asortymentem akcesoriów i części zamiennych; skontaktuj się z autoryzowanym serwisem lokalnym i poszukaj części odpowiednich dla Twojego urządzenia.

  CHECK & CARE

  Odkryj program Check & Care do pielęgnacji i konserwacji Twojego urządzenia

  CARE+PROTECT

  Care + Protect oferuje pełną gamę profesjonalnych produktów do konserwacji i pielęgnacji urządzeń gospodarstwa domowego.

  ZADZWOŃ DO NAS

  Zadzwoń pod unikalny numer dla całej Polski*. Usługa dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8. 00 do 20. 00 I sobotę od 9. 00 do 17. 00.

  *Koszt połączenia według stawek operatora

  Napisz do nas

  Skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej przez Internet, wypełniając forma w całości.

  Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

  FIRMA

  • O firmie Haier
  • Haier Group
  • Newsletter
  • Investor relations
  • Kodeks Etyki

  Candy Hoover Group S. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

 • Instrukcja instalacji, konserwacji i rozwiązywania problemów Cisco Ncs 5500 Series

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji, konserwacji i rozwiązywania problemów Cisco Ncs 5500 Series

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji, konserwacji i rozwiązywania problemów Cisco Ncs 5500 Series