Instrukcja montażu Beko Dit38530

Montaż urządzenia Beko DIT38530 jest bardzo prosty. Przy pomocy instrukcji można łatwo złożyć urządzenie we właściwy sposób. Przed rozpoczęciem montażu należy upewnić się, że wszystkie części są dostępne i dobrze ułożone. Po zakończeniu montażu należy sprawdzić, czy wszystkie elementy są prawidłowo zamocowane, a wszystkie połączenia są poprawne. W razie potrzeby można skontaktować się z profesjonalnym serwisem, aby uzyskać pomoc.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu Beko Dit38530

Beko DIN48530

Zmywarka Beko DIN48530 pozwoli uporać się nam ze sporą ilością zabrudzonych naczyń, gdyż urządzenie umożliwia załadunek 15 kpl. kompletów naczyń. Beko DIN48530 to zmywarka do zabudowy. Szerokość urządzenia wynosi dokładnie 59, 8 cm. Klasa energetyczna zmywarki to A+++. Poziom generowanego hałasu kształtuje się na poziomie 44. Producent wyposażył zmywarkę w 8 programów zmywania. W Beko DIN48530 mamy do dyspozycji następujące temperatury/programy zmywania 35, 40, 45, 50, 65, 70.

Najważniejsze cechy:

 • Szerokość: 59, 8 cm
 • Pojemność [kpl. ]: 15 kpl.Klasa energetyczna: A+++
 • Zobacz wszystkie cechy

Informacje podstawowe o Beko DIN48530

Producentem zmywarki jest znana na rynku AGD firma Beko. Zmywarka jest sprzedawana pod nazwą modelu DIN48530. Beko DIN48530 to zmywarka do zabudowy. Urządzenie jest oznaczone kodem EAN o numerze 8690842252426.

Informacje o zużyciach i klasach pracy zmywarki

Zmywarka ma zapotrzebowanie na prąd zgodne z klasą energetyczną A+++. Natomiast skuteczność suszenia jest na poziomie A.
Zapotrzebowanie zmywarki Beko DIN48530 na energię wygląda następująco:
- Zużycie energii [kWh/cykl]: 0, 84 kWh.
- Roczne zużycie energii [kWh]: 241 kWh.

Zapotrzebowanie zmywarki Beko DIN48530 na wodę:
- Zużycie wody [litrów/cykl]: 7 l.
- Roczne zużycie wody [litrów]: 1960 litrów.

Funkcje zmywarki Beko DIN48530

Producent wyposażył zmywarkę w 8 programów zmywania. Zmywarka zapewnia jednorazowe umycie 15 kpl. kompletów naczyń.
Zmywarka Beko DIN48530 została wyposażona w następujące funkcje:
- Wskaźnik poziomu nabłyszczacza: tak
- Funkcja opóźniony start: tak

Ponadto Beko DIN48530 oferuje następujące dodatkowe funkcje poprawiające skuteczność czyszczenia brudnych naczyń: system ochrony szkła. elektroniczne programator zapewnia szybkie i łatwe sterowanie urządzeniem. zintegrowany (zakryty) panel sterowania umożliwia szybkie uruchomienie zmywarki. Zmywarka Beko DIN48530 pozwoli uporać się nam ze sporą ilością zabrudzonych naczyń, gdyż urządzenie umożliwia załadunek 15 kpl.

Parametry fizyczne Beko DIN48530

Szerokość urządzenia wynosi dokładnie 59, 8 cm. Głębokość: 55 cm oraz wysokość 81, 8 cm. Obudowa zmywarki jest w kolorze srebrny.

 • Śmieciowy produktnapisał(a) 1 rok, 4 miesiące temu:

  Ta zmywarka to jakaś pomyłka, a proces gwarancyjny beko dramat. Po raptem kilku użyciach zepsuł się panel dotykowy. Sprawa zgłoszona do Beko, proces wymiany trwał ok. 40 dni, zamiast 30 jak w warunkach gwarancji. Beko samo z siebie nie raczy poinformować na jakim etapie jest proces gwarancyjny, trzeba dzwonić dopominać się o informację, z czego na infolinii nic nie wiedzą a serwis się nie odzywa. Zgodnie z warunkami gwarancji po przekroczeniu 30 dni złożyłem wniosek o wymianę sprzętu, wniosek został wysłany do serwisu, z serwisu znowu cisza, po upomnieniu serwis odezwał się, że mogą naprawić panel, wniosku z infolinii w ogóle nie widzieli. Jak powiedziałem, że złożyłem wniosek o wymianę sprzętu, to powiedzieli że muszą złożyć jeszcze jakiś wniosek. Odpuściłem, powiedziałem żeby naprawili. Przyjechał bardzo sympatyczny Pan, obiecał że poprosi o jakiś bonus dla nas za czas oczekiwania, ale nic nie dostaliśmy. Po dwóch użyciach panel dotykowy znowu się zepsuł. Ostatni sprzęt Beko który w życiu wziąłem. Sugerowałem się małym zużyciem wody i faktycznie zgadza się, w ogóle nie zużywa wody, bo nie działa. :/

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do zmywarki Beko DIN48530.Przewodnik użytkowania został dodany 05. 10. 2019.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Beko DIN48530 i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 12. 2 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

 • Instrukcja obsługi do Beko DIN48530
  Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
  Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

Nasadki
Rodzajzmywarka do zabudowy
Parametry techniczne
Pojemność [kpl. ]15 kpl.
Ogólne
Kolorsrebrny
Zasilanie
Klasa energetycznaA+++
Ilość kompletów naczyń
ProducentBeko
Zużycie energii - cykl0, 84 kWh
Wysokość81, 8 cm
Roczne zużycie wody1960 litrów
Kod ProducentaDIN48530
Roczne zużycie energii241 kWh
Szerokość59, 8 cm
Klasa skuteczności suszeniaA
Gwarancja24 miesiące
Wskaźnik braku solitak
Sterowanie / programatorelektroniczne
Programy zmywania35, 40, 45, 50, 65, 70
Wskaźnik poziomu nabłyszczacza
Ean8690842252426
Ilość programów8
Mycie sztućcówszuflada
Połowa załadunku
Model
Wyświetlacz elektronicznybrak
Zabezpieczenie przed zalaniemwąż dopływowy
Panel sterującyzintegrowany (zakryty)
Głębokość55 cm
Poziom hałasu44
Funkcja opóźniony start
Zużycie wody - cykl7 l
Dodatkowe funkcjesystem ochrony szkła

Oceń Beko DIN48530

 • Ta zmywarka to jakaś pomyłka, a proces gwarancyjny beko dramat. :/

Pytania i odpowiedzi

 • Nie ma jeszcze żadnych pytań. Możesz być pierwszy.

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

marek Kłeczek 31 Oct 2020 16:15 6843

 • #1Level 11  

  #1

  Temat jak w tytule, montował to ktoś? Jakieś rolki itp., z instrukcji nic nie wynika. Na YT też trudno o jakiś film

 • #2rafbidLevel 33  #2

  marek Kłeczek wrote:

  Temat jak w tytule, montował to ktoś?

  Montowałem do zmywarki beko.

  marek Kłeczek wrote:

  Jakieś rolki itp

  to są uchwyty

  marek Kłeczek wrote:

  z instrukcji nic nie wynika

  Powinien być taki szablon.

 • #3#3

  rafbid wrote:
  marek Kłeczek wrote:

  Temat jak w tytule, montował to ktoś?

  Montowałem do zmywarki beko.

  OK po temacie. Te rolki są przykręcane po bokach, niestety u mnie nie było żadnego szablonu. Trzeba wymierzyć, Wchodzą w uchwyty w drzwiach, Od dołu po środku trzyma rzepa na taśmie dwustronnej przyklejonej do deski i drzwi zmywarki. Nie ma co wymyślili....

 • #4#4

  Od środka zmywarki po bokach powinny być wkręcone wkręty we front.

WaterSafe+™

Technologia zapobiegająca wyciekom

Aby zniszczyć podłogę lub urządzenia elektroniczne w przypadku wycieku wystarczy nawet niewielka ilość wody. Chroń się przed tego typu zagrożeniami dzięki technologii WaterSafe+™, która jest systemem zapobiegającym wyciekom wody automatycznie odcinającym dopływ wody z kranu w przypadku awarii. Urządzenia i podłogi są teraz bezpieczne.

Technologia CornerIntense

Równomierne mycie w każdym zakamarku

CornerIntense to nowa konstrukcja ramienia myjącego w zmywarkach Beko, która sprawi, że naczynia znajdujące się w rogach urządzenia zostaną bardzo dokładnie umyte. Dzięki dodatkowej obrotowej dyszy myjącej silny strumień wody dotrze nawet do najdalszych zakamarków zmywarki, dzięki czemu nie musisz już drobiazgowo planować ułożenia naczyń w jej wnętrzu.

Technologia SelfDry

Idealnie suche naczynia, bez śladów wody i zacieków.

Po zakończonym cyklu zmywania drzwi zmywarki otworzą się automatycznie, dzięki czemu zgromadzone w środku naczynia wyschną znacznie szybciej – i to bez Twojej ingerencji. Dzięki temu rozwiązaniu zmywarka zużywa również mniej prądu, osiągając wysoką klasę energetyczną

Wskaźnik LedSpot

Wskaźnik stanu trwającego programu

Jeśli Twoja zmywarka do zabudowy jest tak cicha, że czasem zastanawiasz się czy w ogóle jest włączona, z pomocą przychodzi LedSpot. LedSpot to wskaźnik stanu programu, który świeci na podłogę u podstawy urządzenia informując, czy urządzenie pracuje. Koniec z zastanawianiem się, kiedy opróżnić zmywarkę.

Instrukcja montażu Beko Dit38530

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu Beko Dit38530

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu Beko Dit38530