Instrukcja serwisowa właściciela Fujitsu Primergy Bx922 S2

Instrukcja serwisowa właściciela Fujitsu Primergy Bx922 S2 to oficjalny dokument opisujący zasady korzystania z systemu i konfiguracji sprzętu. Zawiera ona informacje o produkcie, opis systemu, instrukcje instalacji i konfiguracji, informacje dotyczące bezpieczeństwa, procedury naprawy i instrukcje dotyczące konserwacji. Instrukcja serwisowa jest niezwykle ważna, ponieważ zapewnia użytkownikom pełne wskazówki dotyczące instalacji, użytkowania i naprawy systemu. Instrukcja ta powinna być dokładnie przestrzegana, aby zapobiec uszkodzeniu sprzętu lub uszkodzeniu systemu i umożliwić użytkownikom w pełni wykorzystać wszystkie funkcje i możliwości urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja serwisowa właściciela Fujitsu Primergy Bx922 S2

Serwery Primergy doskonałe dla wirtualizacji

Szczegóły
Kategoria: Aktualności
Opublikowano: wtorek, 11, maj 2010 15:34 mokka

Serwer Fujitsu PRIMERGY RX300 S6 i nowy model BX922 S2 pretendują do pierwszej i drugiej pozycji wśród najlepszych platform wirtualizacji - zapewniają wyjątkowy poziom niezawodności, dostępności i bezpieczeństwa. 

Najlepiej sprzedający się serwer stelażowy x86, PRIMERGY RX300 S6, ustanowił nowy rekord świata w teście wydajności VMark. Potwierdza to jego dominującą pozycję w charakterze wydajnego centrum zwirtualizowanej infrastruktury serwerowej. Również wprowadzony niedawno na rynek serwer x86 typu blade, PRIMERGY BX922 S2, zajął drugie miejsce w testach tej samej kategorii. 

Opracowany przez firmę VMware benchmark VMmark mierzy wydajność zwirtualizowanych serwerów podczas pracy z obciążeniem na sprzęcie fizycznym. VMware wykorzystuje testy SPECjbb2005 i SPECweb2005 firmy Standard Performance Evaluation Corporation (SPEC).

Serwer PRIMERGY RX300 S6 z systemem pamięci masowej Fujitsu ETERNUS DX80 ustanowił nowy rekord świata w kategorii systemów ośmiordzeniowych, uzyskując w standardowym teście VMmark wynik „28, 02@18 tiles”. Tuż za nim uplasował się model PRIMERGY BX922 S2 z wynikiem „27, 99@18 tiles”.

Wydajne platformy Fujitsu, opracowane z myślą o zyskującej coraz większą popularność wirtualizacji, oferują znakomitą elastyczność zarówno pod względem uruchamiania wielu serwerów wirtualnych, jak i zarządzania procesami biznesowymi. Jednocześnie umożliwiają poczynienie znacznych oszczędności na inwestycjach w sprzęt i jego serwisowanie. Wysoką wydajność zawdzięczają najszybszym procesorom, największej przepustowości we-wy, najbardziej energooszczędnym zasilaczom i największej pojemności podsystemów dyskowej pamięci masowej ETERNUS.

Uwagi do testów wydajnościowych:

- Wynik VMmark dla PRIMERGY RX300 S6 w został uzyskany przez system z procesorami Intel Xeon X5677 i pamięcią 96 GB pracujący w trybie maksymalnej wydajności z częstotliwością taktowania 1333 MHz. Wydajny podsystem dyskowej pamięci masowej Fibre Channel ETERNUS DX80 został optymalnie dostrojony do serwera PRIMERGY RX300 S6 z hypervisorem VMware VSphere 4.

- Wynik VMmark dla PRIMERGY BX922 S2 został uzyskany przez system PRIMERGY BX922 S2 z procesorami Intel® Xeon® X5677 i pamięcią 96 GB pracujący w trybie maksymalnej wydajności z częstotliwością taktowania 1333 MHz. Wydajny podsystem dyskowej pamięci masowej Fibre Channel ETERNUS DX80 został optymalnie dostrojony do serwera PRIMERGY BX922 S2 z hypervisorem VMware VSphere 4.

Źródło: Fujitsu

Skomentuj na forum

Fabrycznie zamknięte

Doskonały stan techniczny. Z logo/plombą producenta. Gwarancja Cisco midrange i Cisco SMB jest ograniczona do 1 roku. Części HPE mają oryginalny certyfikat. Części zamienne/serwisowe są oznaczone jako „Fabrycznie zamknięte (części serwisowe)” i posiadają gwarancję ograniczoną do 1 roku.

Gwarancja na produkty fabrycznie zamknięte: Pełna gwarancja producenta.

Gwarancja na fabrycznie zapakowane (części serwisowe): 1 rok

Produkt nowy (otwarte pudełko)

Produkt nigdy nie był używany. Jedyną różnicą pomiędzy produktami oznaczonymi jako „Fabrycznie zapakowane” a „Produkt nowy (otwarte pudełko)” jest to, że zewnętrzna pieczęć fabryczna została złamana. Produkty te mogły zostać otwarte przez Convena Distribution w celu kontroli jakości w magazynie, z powodu anulowanych zamówień lub zwrotów. Jednak zawartość wewnątrz opakowania stanowią całkowicie nowe produkty. Gwarancja Cisco midrange i SMB jest ograniczona do 12 miesięcy.

Gwarancja: Pełna gwarancja producenta

Produkt używany

Wygląda i działa jak nowy, ale może mieć lekkie ślady użytkowania lub zarysowania. Akcesoria, instrukcje, kable i oprogramowanie mogą nie być dołączone do tego artykułu. Produkt mógł zostać wyjęty z używanych maszyn i może nie być przetestowany.

Gwarancja: Gwarancja Convena na 1 rok.

Refabrykowane

Produkt „Refabrykowany” został przetestowany pod kątem działania, jego dane zostały usunięte lub został naprawiony przez dostawcę. Produkty „Refabrykowane” mogą mieć niewielkie skazy. Mogą być pakowane i dostarczane w opakowaniach innych niż detaliczne. Może brakować niektórych komponentów innych niż podstawowe (np. kabli, instrukcji, akcesoriów). Gwarancja Cisco midrange i SMB na okres 12 miesięcy.

Gwarancja: Gwarancja Convena na 1 rok oraz gwarancja producenta.

Dodatkową 2-letnią gwarancję można zakupić za 15% ceny sprzedaży netto produktu. W połączeniu ze standardową roczną gwarancją umożliwia to przedłużenie gwarancji łącznie na okres 3 lat.

Witamy w FUJITSU Support Pack Finder

Fujitsu poprzez produkty Support Pack (SP) oferuje świadczenie pomocy technicznej oraz usługi wsparcia dla oprogramowania i sprzętu. Pakiety SP obejmują diagnostykę i eliminację błędów sprzętowych poprzez ich naprawę lub wymianę. W zależności od rodzaju sprzętu i dobranej gwarancji, firma Fujitsu oferuje usługi wsparcia w siedzibie klienta (on-site) lub w autoryzowanym serwisie Fujitsu.

Support Pack jest umową serwisową dotyczącą produktu i świadczoną w określonym czasie, która uzupełnia gwarancję producenta i pozwala na jej rozszerzenie nawet do 5 lat. Pakiety wsparcia można nabyć w ciągu 180 dni od daty zakupu urządzania lub oprogramowania.Pakiety wsparcia SP należy zarejestrować w ciągu 30 dni od ich nabycia.Instrukcja Aktywacji Support Pack/Solution Pack

Wyszukaj pakiety wsparcia technicznego dla Twojego urządzenia, wybierając produkt z poniższej listy.

Wyszukaj

Wprowadź nazwę produktu lub kod Support Pack ("FSP: Code"):

Szukaj za pomocą kategorii produktu


Instrukcja serwisowa właściciela Fujitsu Primergy Bx922 S2

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja serwisowa właściciela Fujitsu Primergy Bx922 S2

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja serwisowa właściciela Fujitsu Primergy Bx922 S2