Manewr użytkownika Honeywell 51306533

Manewr użytkownika Honeywell 51306533 to zaawansowany procesor optyczny, który wykorzystuje technologię wykrywania twarzy do przeprowadzania szczegółowych analiz obrazu. Procesor optyczny pozwala na wykrycie twarzy w obrazie, a następnie na jej identyfikację lub analizę. Dzięki zastosowaniu Manewru użytkownika Honeywell 51306533 możliwe jest wykrywanie obiektów, takich jak twarz lub części twarzy, wyświetlanie obrazu w czasie rzeczywistym i analizowanie obrazu w celu identyfikacji twarzy. Procesor optyczny Honeywell 51306533 może być używany w wielu aplikacjach, w tym w systemach bezpieczeństwa, monitoringu wideo, systemach kontroli dostępu i innych.

Ostatnia aktualizacja: Manewr użytkownika Honeywell 51306533

Promocja miesiąca

Oferta Styczeń, Luty 2023Zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi promocjami i ofertami specjalnymi.Kliknij niżej i pobierz PDF (musisz być zalogowany).Pobierz ulotkęZŁÓŻ ZAMÓWIENIE JUŻ DZIŚ:SZCZECIN...

Czytaj więcej

MB-Secure - modułowa platforma SSWiN i kontroli dostępu

MB-Secure - modułowa platforma SSWiN i kontroli dostępuFirma ADI z przyjemnością informuje o wprowadzeniu do oferty central MB-Secure firmy Honeywell. Rozwiązania te dedykowane są dla obiektów, które ze względu na swoją wielkość lub bardzo wysoki poziom oczekiwanego bezpieczeństwa wyma...

Czytaj więcej

LOTNICTWO I KOSMONAUTYKA

Bardziej oszczędne statki powietrzne.

Bardziej bezpośrednie loty na czas. Bezpieczniejsze przestworza i lotniska. Jesteśmy obecni praktycznie we wszystkich statkach powietrznych – cywilnych, wojskowych – oraz statkach kosmicznych.

TECHNOLOGIA BUDOWLANA

Ponad 100 lat temu zdefiniowaliśmy efektywność energetyczną dzięki automatycznemu kreowaniu komfortowych warunków w pomieszczeniach.

Dziś na nowo definiujemy je w 10 milionach budynków, w których stosowane są nasze technologie.

ZAAWANSOWANE MATERIAŁY I TECHNOLOGIE

Jesteśmy pionierami w dziedzinie automatyki.

Dlatego rozumiemy sposób działania założonych zakładów przemysłowych i wiemy, jak tworzyć wysokiej jakości substancje chemiczne i materiały o wysokich parametrach.

ROZWIĄZANIA W DZIEDZINIE BEZPIECZEŃSTWA I PRODUKTYWNOŚCI

Każdego roku zwiększamy bezpieczeństwo i produktywność ponad pół miliarda pracowników.

Korzystając z oprogramowania z obsługą głosową, skanerów kodów kreskowych, komputerów mobilnych i sprzętu ochronnego.

BIURO

Charlotte, Karolina Północna, USA

Honeywell (właściciel m. in. Intermec i Datamax)

Honeywell jest amerykańskim wielobranżowym koncernem przemysłowym, założonym w 1906 roku. Firma zajmuje się głównie produkcją:

 • automatyki przemysłowej,
 • automatyki budowlanej,
 • automatyki ciepłowniczej,
 • systemów sterowania dla lotnictwa,
 • odczynników chemicznych,
 • rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i wydajności.

Zatrudniając około 110 000 pracowników na całym świecie, w tym ponad 19 000 inżynierów i naukowców, nieustannie koncentruje się na jakości, dostawie, wartości i technologii we wszystkim, co robią.

Na przestrzeni lat nabyła kilkadziesiąt przedsiębiorstw. W 1999 sama została przejęta przez firmę AlliedSignal, która przyjęła nazwę i tożsamość Honeywell.

W miarę rozwoju koncern wchłonął wiele spółek, w tym m. Pittway (w 2000), Cinven (w 2010), Intermec (w 2013) i Datamax (w 2015). Zmiany te nie wiązały się jednak z modyfikacją ofert – urządzenia tych producentów nadal są wytwarzane w identyczny sposób. Z tego względu zachowały takie same parametry, funkcje, wygląd itp. Jeśli masz problem ze sprzętem np. Datamax lub Intermec, musisz zgłosić się do pomocy technicznej Honeywell.

Oferta Honeywell

Oferta Honeywell dla biznesu obejmuje głównie wysokiej klasy urządzenia automatyki przemysłowej, powszechnie wykorzystywane w przedsiębiorstwach z różnych branż. Wśród nich znaleźć można m.

 • sprzęt do automatycznej identyfikacji danych,
 • komputery mobilne,
 • skanery kodów kreskowych,
 • drukarki etykiet,
 • rozwiązania głosowe.
 • Sprzęty z oferty Honeywell są powszechnie wykorzystywane m. w transporcie, logistyce, produkcji czy handlu.

  H3 Serwis urządzeń Honeywell

  Serwis urządzeń Honeywell zapewnia profesjonalne wsparcie techniczne od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. W ramach atrakcyjnego kontraktu serwisowego nasi specjaliści są dostępni przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Sprawnie diagnozują problem oraz podejmują odpowiednie kroki, które pomagają przywrócić urządzenia do pełnej sprawności.

  Oferujemy wsparcie techniczne Honeywell:

 • telefonicznie – (18) 44 00 778,
 • mailowo – serwis@ibcs. pl,
 • na stronie internetowej – www. ibcsservice. pl.
 • Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń Honeywell, wykonując naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Realizujemy:

 • usługi dla urządzeń objętych kontraktem serwisowym, z wykupionym pakietem ibcsPomoc,
 • usługi w ramach standardowej gwarancji dla urządzeń kupionych w naszym sklepie i z wykupionym pakietem ibcsPomoc,
 • korzystne wyceny dla pozostałych sprzętów.
 • Szybko realizujemy zlecenia zdalnie albo stacjonarnie, w siedzibie IBCS lub Twojej firmie. Gwarantujemy kompleksową opiekę serwisową urządzeń Honeywell, obejmującą diagnostykę, naprawę, czyszczenie, konserwację i kalibrację sprzętu. Na czas naprawy udostępniamy także urządzenia zastępcze.

  Korzystasz w swojej firmie ze sprzętu Honeywell (albo Intermec i Datamax)? Jeśli potrzebujesz pomocy lub porady, zawsze możesz zwrócić się do IBCS Poland. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza na naszej stronie. Chcesz uzyskać dostęp do całodobowej pomocy technicznej i bezpłatnego serwisu urządzeń Honeywell? Skorzystaj z opcji stałego wsparcia w ramach kontraktu. Zadbaj o to, by żadne awarie nie zakłócały pracy Twojego przedsiębiorstwa.

  Manewr użytkownika Honeywell 51306533

  Bezpośredni link do pobrania Manewr użytkownika Honeywell 51306533

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Manewr użytkownika Honeywell 51306533