Najpierw przeczytaj mnie. D Link Dap 3666

The D-Link DAP-3666 is a Wi-Fi 6 access point that provides fast, reliable, and secure Wi-Fi coverage for your home or small business. It supports the latest Wi-Fi 6 standard, which is up to 4x faster than previous Wi-Fi generations. It also features advanced security, such as WPA3 encryption, to keep your network safe and secure. The DAP-3666 also has an easy-to-use mobile app for Android and iOS that allows you to easily set up and manage your Wi-Fi network from anywhere. With its sleek and modern design, the DAP-3666 is the perfect way to get the most out of your Wi-Fi.

Ostatnia aktualizacja: Najpierw przeczytaj mnie. D Link Dap 3666

Alarmy, monitoring, komunikacja

 • Ilość anten: 

  2

 • Poziom wzmocnienia anteny (max): 

  6 dBi

  Typ anteny: 

  Wewnętrzny

Dodany: 04. 01. 2017 08:21|


Codziennie do firm wydających książki, szczególnie tych największych, trafia po kilka propozycji wydawniczych bardzo różnej jakości. Wiele jest pozycji słabych lub średnich, są jednak także wartościowe, interesujące, spośród których czasem coś trafia do publikacji. Książki, których wydawcy nie zdecydowali się drukować (a jest ich oczywiście zdecydowana większość), pozostają – nieczytane – w szufladach, a raczej w komputerach ich autorów. A szkoda, bo jest wśród nich zapewne wiele pozycji wartościowych, a nawet, być może, wybitnych.

Inna kategoria książek, które praktycznie nie funkcjonują w dzisiejszym czytelniczym obiegu, to te wydane 10, 20, 30 lat temu. Bieżąca oferta księgarni stacjonarnych czy internetowych zdominowana jest przez nowości, rzeczy napisane w ciągu kilku ostatnich lat. To naturalne zjawisko powoduje jednak, że dawniej wydane książki w większości przypadków nie są w ogóle dostępne. Kolejne pokolenia czytelników, jeśli nie zainteresują się biblioteczką swoich rodziców lub dziadków, nie wiedzą nawet o ich istnieniu. Liczba tych wydanych kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu książek jest ogromna, o wiele większa niż dostępna w księgarniach bieżąca produkcja.

Szansą na dotarcie do szerokiego grona czytelników dla tych odrzuconych przez wydawców lub dawniej wydanych pozycji jest nowo powstały serwis internetowy NajpierwPrzeczytaj. pl, który pojawił się w sieci na początku grudnia 2016. Każdy może z niego bezpłatnie pobierać e-booki, z których większość jest dostępna we wszystkich najpopularniejszych formatach, czyli PDF, EPUB i MOBI.

Dostępne w serwisie NajpierwPrzeczytaj. pl e-booki są w nim umieszczane przez ich autorów lub, w przypadku, gdy autor już nie żyje, przez ich spadkobierców. Serwis nie pobiera od nich żadnych opłat. Przeciwnie, wbudowano w nim mechanizmy, które umożliwiają czytelnikom przekazywanie autorom lub ich spadkobiercom dowolnych kwot pieniędzy tytułem darowizny. I właśnie do tego nawiązuje nazwa serwisu. Czytelnicy mogą także oceniać udostępniane w serwisie e-booki oraz publikować w nim ich recenzje. Informacja, jak to zrobić (w formie odpowiednich linków) nie tylko znajduje się na stronach internetowych serwisu poświęconych poszczególnym e-bookom, ale także jest dołączana do każdego pobranego pliku z e-bookiem.

Pobrane z NajpierwPrzeczytaj. pl e-booki można przekazywać dalej. Jest to nie tylko dozwolone, ale nawet polecane. Dzięki temu czytelnictwo interesujących pozycji będzie systematycznie rosło, bo przecież tylko książki, które się nam spodobały przekazujemy innym z odpowiednią rekomendacją.

NajpierwPrzeczytaj. pl to szansa dla odrzuconych albo trochę już zapomnianych książek. Jego twórca, Jacek Chołoniewski, apeluje do wszystkich autorów lub ich spadkobierców o udostępnianie tych książek szerokiej publiczności poprzez umieszczanie ich na NajpierwPrzeczytaj. pl. Na publikację zdecydowali się już m. in. Zbigniew Kruszyński, Joanna Szczepkowska, Jacek Pałka, Jaś Kapela, Jacek Santorski, Tomasz Hipsz i Barbara Faron. 

*

Źródło: Jacek Chołoniewski

Grafika: oficjalne logo serwisu

 • Najlepsze książki
 • TOP zapowiedziNagrodzone recenzje

Biblionetka potrzebuje opiekunów

Recenzje

Użytkownicy polecają:

Dodany: 18. 2023 13:59

Autor: Que_Sabe

Tej jesieni pojawiła się biała wrona

Do twórczości Marlen Haushofer mam stosunek skrajnie nieobiektywny. W książkach austriackiej pisarki odnajduję własne emocje, własną wrażliwość i włas (... )

Zobacz więcej

Zobacz wszystkie »

Dodany: 12. 2023 00:04

Autor: idiom1983

O tym, jak peerelowski Werter żył szybko, kochał mocno, ale bynajmniej młodo nie umarł...

Typ recenzji: oficjalna PWNRecenzent: idiom1983 (Krzysztof Gromadzki)Dokładnie sześćset lat temu, w 1423 roku, osiadły we Florencji malarz Gent (... aspx? id=1248115">Zobacz więcej

Dodany: 17. 11. 2022 17:08

Autor: dot59

Czy to język - i czyj - okazał się winien?

Całkiem nierzadko zdarza mi się żywić ponadprzeciętny opór przed czytaniem konkretnej książki, nawet lubianego autora. Bo, na przykład, wiem, że posłu (... aspx? id=1244799">Zobacz więcej

Dodany: 14. 2022 22:48

Nie chciał być celebrytą

Nie czytałam wszystkich dzieł Steinbecka i niektórych prawdopodobnie nie przeczytam nigdy, bo na przykład „Złota czara” należy do gatunku, który mnie (... aspx? id=1244677">Zobacz więcej

Dodany: 06. 09. 2022 12:55

Nie-ludzie też zasługują na godne życie

Kiedy byłam mała, w telewizji nie można było jeszcze oglądać rewelacyjnych filmów przyrodniczych Sir Davida Attenborough i innych podobnych twórców; e (... aspx? id=1240612">Zobacz więcej

PoprzedniNastępny

Routery - najlepsze propozycje

Opis produktu

Zewnętrzny punkt dostępowy Wireless AC1200 Wave 2 PoE DAP-3666 802. 11ac Wave 2, przepustowość do 1, 2 Gb/s1, z funkcją sterowania pasmem WiFi4EU, 2x2 wbudowane anteny, MU-MIMO z funkcją kształtowania wiązki Obudowa zgodna z normą IP68, odporna na działanie wody, pyłu i warunków atmosferycznych (-30 do 60°C) 2 gigabitowe porty LAN (LAN 1 wspiera PoE) Bezpłatne oprogramowanie do zarządzania siecią Nuclias Connect Wyraźnie szybsza sieć WiFi. Dzięki najnowszej technologii 802. 11ac Wave 2 punkt dostępowy zapewnia dostęp do niezawodnej i szybkiej sieci Wi-Fi. Udostępnia maksymalne prędkości sygnału bezprzewodowego do 867 Mbit/s w paśmie 5 GHz i 300 Mbit/s w paśmie 2, 4 GHz. Sterowanie pasmem Wykrywa urządzenia obsługujące dwa pasma i automatycznie łączy je z mniej zatłoczonym, szybszym pasmem 5 GHz. MU-MIMO Udostępnia Wi-Fi wielu urządzeniom jednocześnie, co zapewnia wyższą wydajność sieci i bardzo dobrą jakość dla wszystkich korzystających z połączeń. Quality of Service (QoS) Funkcja Quality of Service Wi-Fi Multimedia (WMM) umożliwia tworzenie reguł automatycznego ustalania priorytetów ruchu audio, wideo i głosowego w celu uzyskania większej wydajności. Równoważenie obciążenia Funkcja równoważenia obciążenia pomiędzy dwoma lub więcej punktami dostępowymi optymalizuje korzystanie z zasobów, przepustowość oraz czasy odpowiedzi.. Bezpieczny i szybki Internet, z którego może korzystać wiele osób Obsługuje do ośmiu sieci VLAN na pasmo z wieloma SSID w celu podziału użytkowników. Wyposażony w mechanizm izolacji klienta bezprzewodowego, który ogranicza bezpośrednią komunikację klient-klient. Ponadto jest wyposażony w Network Access Protection (NAP), funkcję systemu Windows Server(R) 2008 i nowszych wersji, umożliwiającą zdefiniowanie wielu poziomów dostępu do sieci w zależności od potrzeb klienta. Niezawodne połączenia niezależnie od pogody. Punkt dostępowy wyposażono w wytrzymałą i odporną na warunki atmosferyczne obudowę z certyfikatem IP68. Zapewnia ona ochronę przed kurzem, deszczem, ciepłem, śniegiem i rdzą, nawet podczas ekstremalnych lat lub mroźnych zim w zakresie od -30 do 60 ° C. Natomiast ochrona GORE-TEX(R) zabezpiecza przed deszczem i kurzem i jednocześnie rozprasza ciepło i wilgoć. Dzięki antenom o dużym zysku mocy i zintegrowaniu PoE 802. 3af punkt dostępowy można wdrożyć nawet w lokalizacjach, gdzie gniazdka elektryczne nie są dostępne.

Najważniejsze parametry

ProducentD-Link
FunkcjeAccess Point
Rodzajbezprzewodowy
Standard przewodowy LANGigabitEthernet (10/100/1000 Mbps)
Porty2x LAN
Standard Radiowy LANWi-Fi 5 (802. 11a/b/g/n/ac)

Ogólna ocena

na podstawie 0 głosów klientów

Najpierw przeczytaj mnie. D Link Dap 3666

Bezpośredni link do pobrania Najpierw przeczytaj mnie. D Link Dap 3666

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Najpierw przeczytaj mnie. D Link Dap 3666