Podręcznik funkcji sterowania Frigidaire Fac064l7a

Podręcznik funkcji sterowania Frigidaire FAC064L7A jest profesjonalnym opisem funkcji sterowania, które są dostępne w urządzeniach Frigidaire FAC064L7A. Podręcznik zawiera wyczerpujące informacje na temat funkcji sterowania, w tym opcji programowych i zdalnie sterowanych. Podręcznik szczegółowo opisuje wszystkie funkcje sterowania, w tym opcje programowania, funkcje sterowania czasowego i opcje sterowania zdalnego. Podręcznik zawiera również szczegółowe instrukcje dotyczące używania funkcji sterowania, a także informacje na temat konserwacji i naprawy urządzenia. Dzięki temu Podręcznik funkcji sterowania Frigidaire FAC064L7A jest świetnym narzędziem do uzyskania pełnego zrozumienia funkcji sterowania i zarządzania urządzeniem Frigidaire FAC064L7A.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik funkcji sterowania Frigidaire Fac064l7a

Zmodyfikowanie tej opcji spowoduje automatyczne uaktualnienie tej strony

Gdy używasz sterowania głosowego na Macu, możesz włączać lub wyłączać polecenia ze standardowych zestawów poleceń: Nawigacja podstawowa, Nakładki i mysz, Dyktowanie, Zaznaczanie tekstu, Nawigacja po tekście, Edycja tekstu, Usuwanie tekstu oraz Dostępność (używane, gdy włączony jest wbudowany czytnik ekranu VoiceOver). Możesz także zobaczyć przykłady, jak należy wypowiadać polecenia.

Aby utworzyć własne polecenia, zobacz: Tworzenie, importowanie i eksportowanie własnych poleceń sterowania głosowego.

Ograniczenie liczby znaków:250

Maksymalna liczba znaków to 250.

Dziękujemy za komentarz.

FUNKCJE

Odtwarzanie CD/USB/MP3/WMA 

Wbudowany interfejs Parrot Bluetooth (obsługiwane profile: HFP, HSP, A2DP, AVRCP, PBAP) 

Wbudowany mikrofon oraz obsługa mikrofonu zewnętrznego (opcjonalny mikrofon RCB199) 

Dodatkowe wejście audio (AUX) 3, 5 mm na przedzie 

Port USB na przednim panelu umożliwiający bezpośrednie podłączenie odtwarzacza iPod (opcjonalny kabel interfejsu odtwarzacza iPod CCA748) 

Wzmacniacz MOS-FET o mocy 4 × 45 W 

Sterowanie poziomem subwoofera 

Wbudowane filtry górno- i dolnoprzepustowy 

Funkcja Beat EQ do korekcji dźwięku 

2-woltowe, 4-kanałowe wyjście przedwzmacniacza 

Możliwość podłączenia zdalnego sterowania z kierownicy typu OEM

Moduł Parrot Bluetooth — funkcje głośnomówiące, dostęp do książki telefonicznej oraz strumieniowe przesyłanie dźwięku

Wbudowany moduł Parrot Bluetooth oferuje funkcję zestawu głośnomówiącego, współpracując z wieloma różnymi modelami telefonów komórkowych.

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i dostępowi do książki telefonicznej można rozmawiać przez telefon podczas prowadzenia samochodu, nie narażając się na niebezpieczeństwo. Strumieniowe przesyłanie dźwięku przez interfejs Bluetooth pozwala odtwarzać muzykę zapisaną w telefonie komórkowym.

* Funkcja zależna od modelu telefonu komórkowego.

* Szczegółowe informacje dotyczące kompatybilnych telefonów z obsługą komunikacji Bluetooth są dostępne na naszej witrynie internetowej.

Łatwy dostęp do rozrywki dzięki doskonałemu połączeniu z iPodem i iPhone'em

Wystarczy podłączyć iPhone'a lub iPoda dołączonym do niego kablem USB, aby cieszyć się łatwym dostępem do muzyki dzięki zintegrowanemu sterowaniu. Dzięki opcjonalnemu kablowi CCA748 i zewnętrznemu monitorowi można także oglądać nagrania wideo. Zintegrowane sterowanie, oprócz możliwości obsługi z poziomu jednostki źródłowej, pozwala także korzystać między innymi z funkcji prostego sterowania, która umożliwia obsługę przy użyciu znanych elementów sterujących telefonu iPhone lub odtwarzacza iPod. Funkcja wyszukiwania ABC pozwala na wyświetlenie listy nazw piosenek i nazwisk wykonawców zapisanych w iPodzie rozpoczynających się od wybranej litery. Jest to o wiele wygodniejsze niż przewijanie długiej listy plików lub wpisywanie konkretnej nazwy lub nazwiska. Co więcej, bateria podłączonego do jednostki źródłowej telefonu iPhone lub odtwarzacza iPod jest ładowana, więc po dotarciu na miejsce jest on naładowany i gotowy do użycia.

* Informacje dotyczące zgodności modeli iPoda lub iPhone'a są dostępne na naszej witrynie internetowej.

* Zawartość wideo z iPoda/iPhone'a można wyświetlić, podłączając urządzenie CZ302E do uniwersalnego monitora zewnętrznego z wejściem wideo RCA i podłączając iPoda lub iPhone'a przez opcjonalny kabel CCA748.

Sterowanie przeglądaniem nagrań wideo

Funkcja przeglądania nagrań wideo pozwala wygodnie oglądać na podłączonym monitorze nagrania zapisane na odtwarzaczu iPod lub telefonie iPhone.

Prawdopodobnie masz w tej chwili wiele różnych urządzeń do odtwarzania muzyki — od najnowszego cyfrowego po wysłużone analogowe. Cokolwiek to jest, jeśli tylko ma wyjście AUX lub gniazdo słuchawkowe, możesz nadal z niego korzystać, podłączając je do wejścia dodatkowego (AUX) na przednim panelu jednostki głównej.

Kopia zapasowa pamięci

Urządzenie CZ302E ma specjalną pamięć flash, która chroni wszystkie zapisane ustawienia i ulubione pozycje użytkownika nawet po całkowitym odłączeniu od źródła zasilania w pojeździe.

Pełne spektrum funkcji pozwalających na zoptymalizowanie i spersonalizowanie dźwięku

Funkcja Beat EQ umożliwiająca personalizację dźwięku 

Oprócz 3 gotowych efektów korekcji dźwięku — BASS BOOST, IMPACT oraz EXCITE — funkcja Beat EQ firmy Clarion pozwala swobodnie dostosowywać poziom i zakres tonów niskich, średnich i wysokich dla każdego efektu. Umożliwia to dostosowanie dźwięku do własnych upodobań w zależności od gatunku muzycznego, tak aby słuchanie muzyki dawało jeszcze więcej przyjemności. com/pl/pl/images/CZ3021E_pr_02_84-56894_214x157. jpg" alt="CZ302E" width="214" height="157"/>

Funkcja MAGNA BASS EX wprowadza dynamiczny rezonans niskich tonów

Funkcja MAGNA BASS EX firmy Clarion wzmacnia tony niskie o niemal 12 dB w jeszcze niższych częstotliwościach (około 50 Hz) niż w przypadku typowych obwodów odpowiedzialnych za poziom głośności (około 100 Hz), dzięki czemu uzyskano efekt charakteryzujący się ultraniską częstotliwością. Funkcja automatycznie kompensuje poziom głośności, aby zrównoważyć dynamiczne tony niskie w każdym zakresie głośności. com/pl/pl/images/CZ3021E_pr_01_84-56893_214x129. jpg" alt="CZ302E" width="214" height="129"/>

Wbudowane filtry górno- i dolnoprzepustowy

Wewnętrzne filtry górno- i dolnoprzepustowy umożliwiają odtwarzanie muzyki na dokładnie tych poziomach, na których powinno się jej słuchać. Ciesz się potężniejszymi tonami niskimi i wyraźniejszymi tonami wysokimi. com/pl/pl/images/CZ3021E_pr_03_84-56895_214x130. jpg" alt="CZ302E" width="214" height="130"/>

Wzmacniacz MOS-FET 4 × 45 W

W urządzeniu CZ302E znajduje się wzmacniacz MOS-FET (Metal Oxide Semiconductor Field Effect Transistor), który zapewnia wysoką jakość dźwięku o mocy 4 × 45 W, odznaczającego się wyższym stopniem liniowości i mniejszą ilością zakłóceń w porównaniu ze standardowymi wzmacniaczami — i to nawet przy ustawieniu maksymalnego poziomu głośności.

2-woltowe, 4-kanałowe wyjście przedwzmacniacza

Dwa zestawy wstępnych wyjść audio (każde o 2 kanałach) umożliwiają dodawanie zewnętrznych wzmacniaczy w celu zbudowania potężniejszego i bardziej zaawansowanego systemu audio. Co więcej, 2-woltowe wyjście zapewnia czysty sygnał wysokiej jakości dla całego systemu audio.

FUNKCJE
Odtwarzanie CD/USB/MP3/WMA
Dodatkowe wejście audio (AUX) 3, 5 mm na przedziePort USB na przednim panelu umożliwiający bezpośrednie podłączenie odtwarzacza iPod (opcjonalny kabel interfejsu odtwarzacza iPod CCA748)Wzmacniacz MOS-FET o mocy 4 × 45 WSterowanie poziomem subwooferaWbudowany filtr dolnoprzepustowyFunkcja Magna Bass EX do dynamicznego uwypuklania niskich tonówFunkcja Beat EQ do korekcji dźwięku2-woltowe, 4-kanałowe wyjście przedwzmacniaczaMożliwość podłączenia zdalnego sterowania z kierownicy typu OEM

Łatwy dostęp do rozrywki dzięki doskonałemu połączeniu z iPodem i iPhone'em

Wystarczy podłączyć iPhone'a lub iPoda dołączonym do niego kablem USB, aby cieszyć się łatwym dostępem do muzyki dzięki zintegrowanemu sterowaniu. Dzięki opcjonalnemu kablowi CCA748 i zewnętrznemu monitorowi można także oglądać nagrania wideo. Oprócz możliwości obsługi z poziomu jednostki źródłowej zintegrowane sterowanie pozwala też korzystać między innymi z funkcji prostego sterowania za pomocą dobrze znanych elementów sterujących iPhone'a lub iPoda. Kolejną przydatną funkcją jest wyszukiwanie ABC pozwalające na szybkie odnajdywanie utworów według kolejności alfabetycznej. Utwory można też sortować według nazwisk wykonawców, tytułów lub albumów, dzięki czemu łatwiej jest uzyskać dostęp do konkretnej zawartości. Co więcej, bateria podłączonego do jednostki źródłowej telefonu iPhone lub odtwarzacza iPod jest ładowana, więc po dotarciu na miejsce jest on naładowany i gotowy do użycia.

* Informacje dotyczące zgodności modeli iPoda lub iPhone'a są dostępne na naszej witrynie internetowej.* Zawartość wideo z odtwarzacza iPod/telefonu iPhone można wyświetlić, podłączając urządzenie CZ202EG do uniwersalnego monitora zewnętrznego z wejściem wideo RCA i podłączając odpowiedni odtwarzacz iPod lub telefon iPhone przez opcjonalny kabel CCA748.

Sterowanie przeglądaniem nagrań wideo
Funkcja przeglądania nagrań wideo pozwala wygodnie oglądać na podłączonym monitorze nagrania zapisane na odtwarzaczu iPod lub telefonie iPhone.

Wejście dodatkowe (AUX) na przednim panelu umożliwia łatwe podłączanie źródeł zewnętrznych

Prawdopodobnie masz w tej chwili wiele różnych urządzeń do odtwarzania muzyki — od najnowszego cyfrowego po wysłużone analogowe. Cokolwiek to jest, jeśli tylko ma wyjście AUX lub gniazdo słuchawkowe, możesz nadal z niego korzystać, podłączając je do wejścia dodatkowego (AUX) na przednim panelu jednostki źródłowej.

Kopia zapasowa pamięci

Urządzenie CZ202EG ma specjalną pamięć flash, która chroni wszystkie zapisane ustawienia i ulubione pozycje użytkownika nawet po całkowitym odłączeniu od źródła zasilania w pojeździe.

Pełne spektrum funkcji pozwalających na zoptymalizowanie i spersonalizowanie dźwięku

Funkcja Beat EQ umożliwiająca personalizację dźwięku
Oprócz 3 gotowych efektów korekcji dźwięku — BASS BOOST, IMPACT oraz EXCITE — funkcja Beat EQ firmy Clarion pozwala swobodnie dostosowywać poziom i zakres tonów niskich, średnich i wysokich dla każdego efektu. Umożliwia to dostosowanie dźwięku do własnych upodobań w zależności od gatunku muzycznego, tak aby słuchanie muzyki dawało jeszcze więcej przyjemności.

Funkcja MAGNA BASS EX wprowadza dynamiczny rezonans niskich tonów
Funkcja MAGNA BASS EX firmy Clarion wzmacnia tony niskie o niemal 12 dB w jeszcze niższych częstotliwościach (około 50 Hz) niż w przypadku typowych obwodów odpowiedzialnych za poziom głośności (około 100 Hz), dzięki czemu uzyskano efekt charakteryzujący się ultraniską częstotliwością. Funkcja automatycznie kompensuje poziom głośności, aby zrównoważyć dynamiczne tony niskie w każdym zakresie głośności.

Filtr dolnoprzepustowy dla subwoofera
Włączenie filtru dolnoprzepustowego gwarantuje znakomitą jakość dźwięku z subwoofera, ponieważ przez wybrane wyjścia zostanie przepuszczony tylko sygnał niskiej częstotliwości.

Wzmacniacz MOS-FET 4 × 45 W
Model CZ202EG posiada wzmacniacz MOS-FET, który oferuje wysoką jakość dźwięku o mocy 4 × 45 W. W porównaniu ze standardowymi wzmacniaczami przy ustawieniu maksymalnego poziomu głośności zapewnia on wyższy stopień liniowości i mniejszą ilość zakłóceń.

2-woltowe, 4-kanałowe wyjście przedwzmacniacza

Dwa zestawy wyjść przedwzmacniacza po 2 kanały każde umożliwiają podłączenie zewnętrznych wzmacniaczy i zbudowanie zaawansowanego systemu audio o większych możliwościach. Co więcej, 2-woltowe wyjścia przedwzmacniacza zapewniają czysty sygnał wysokiej jakości dla całego systemu dźwięku.

Podręcznik funkcji sterowania Frigidaire Fac064l7a

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik funkcji sterowania Frigidaire Fac064l7a

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik funkcji sterowania Frigidaire Fac064l7a