Podręcznik kierowcy Ca Active Rhythm

Podręcznik Kierowcy Ca Active Rhythm to przydatne narzędzie, które pomaga kierowcom zarządzać swoją pracą w sposób odpowiedzialny i odporny na przeszkody. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje na temat wszystkich aspektów prowadzenia pojazdu, od podstawowych zasad ruchu drogowego po zaawansowane techniki jazdy. Podręcznik zawiera również wskazówki dotyczące technik i strategii jazdy, aby pomóc kierowcom w maksymalizacji ich bezpieczeństwa i bezpieczeństwa innych użytkowników drogi. Podręcznik zawiera również informacje na temat zasad bezpiecznej jazdy oraz wskazówki dotyczące tego, jak unikać potencjalnych zagrożeń na drodze.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik kierowcy Ca Active Rhythm

Pierwsze wydanie opracowanego przez Henryka Próchniewicza podręcznika Kierowca doskonały B ukazało się w 1990 roku. Na bieżąco aktualizowana i unowocześniana książka stała się bestsellerem – do dzisiaj dzięki niej prawie 6 milionów polskich kierowców poznało zasady i przepisy ruchu drogowego, zdało egzamin na prawo jazdy i bezpiecznie kieruje pojazdami.

To pozycja wydawnicza niezbędna kandydatom na kierowców, którzy przygotowują się do egzaminu państwowego na prawo jazdy kategorii B, ale ze względu na wartość i zawartość, jest też doskonałą pomocą dla tych, którzy ubiegają się o jego wyższe kategorie.

Tematyka podręcznika odpowiada zakresowi pytań stosowanych podczas egzaminów na prawo jazdy kategorii B. Układ treści w podręczniku jest zgodny z programem szkolenia kandydatów na kierowców (wg rozporządzenia w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami). Poszczególne tematy zostały przedstawione w formie lekcji – w kolejności, w jakiej zaprojektował to ustawodawca. Podręcznik jest najczęściej rekomendowany przez instruktorów nauki jazdy.

Ten produkt jest niedostępny. Sprawdź koszty dostawy innych produktów.

Szkolenie okresowe

Książka stanowi niezbędnik wiedzy dla osób uczestniczących w transporcie osób i rzeczy!

Uczę jeździć samochodem z pytaniami kontrolnymi (Z. Bem)

Wskazówki metodyczne i pytania kontrolne dla instruktorów nauki jazdy.

"... niektórzy ludzie uważają, że nie ma nic łatwiejszego niż uczyć, wystarczy coś poopowiadać na dany temat, pokazać jakąś czynność i po sprawie. Chcemy im uświadomić, jak bardzo się mylą. "

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY A (wg H. Próchniewicza) z płytą "Testy ABCDT"

Pierwszy na rynku, kompletny podręcznik dla przyszłych motocyklistów. Pozwala poznać i przyswoić zasady ruchu drogowego oraz podstawowe informacje na temat prawidłowej techniki jazdy motocyklem, bezpiecznego zachowania na drodze oraz czynności obsługowych wymaganych przy używaniu motocykla.

Kwalifikacja wstępna CD z płytą z testami

Podręcznik niezbędny dla przyszłych kierowców zawodowych przygotowujących się do egzaminu z kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej, kwalifikacji wstępnej uzupełniającej lub kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyśpiszonej.
W komplecie płyta z testami
. eu/p673/szerokiej-drogi-zostan-kierowca-doskonalym. html">SZEROKIEJ DROGI Zostań kierowcą doskonałym

SZEROKIEJ DROGI Zostań kierowcą doskonałym! - książka Sobiesława Zasady traktująca o sztuce prowadzenia samochodu. Gorąco polecamy tę lekturę, wyszła bowiem spod pióra najwyższego autorytetu. eu/p563/budowa-i-obsluga-samochodu. html">Promocja Budowa i obsługa samochodu

Broszura jest elementem kursu on-line „e-Podręcznik Kierowca Doskonały B” i programu „e-Wykłady Kierowca Doskonały B”. Zawiera tematykę części od 17 do 22 - „Zarys budowy samochodu i zasady obsługi” kursu nauki jazdy na kategorię B wg nowej podstawy programowej. eu/p193/wypadek-drogowy-pierwsza-pomoc-j-szumial. html">Wypadek drogowy-pierwsza pomoc (J. Szumiał)

Zarówno kandydat na kierowcę, jak i doświadczony kierowca ma obowiązek znać zasady udzielania pierwszej pomocy i wiedzieć, jak w krytycznej sytuacji na drodze ratować ludzkie życie. eu/p306/slownik-szoferski. html">Słownik Szoferski

Słownik zawiera ok. 1200 pojęć tłumaczonych na język angielski i niemiecki.

Od wielu lat nr 1 w szkoleniu kandydatów na kierowców w Polsce. Estetyczne, książkowe wydanie na ponad 370 stronach zawiera wszystkie niezbędne informacje potrzebne podczas kursu prawa jazdy. Na końcu każdego tematu znajduje się miejsce na notatki. Ponadto do książki dołączona jest płyta z aktualnymi testami do zainstalowania na domowym komputerze. Całość to tradycyjne, solidne wsparcie dla powtarzania wiadomości i nauki własnej w domowym zaciszu.

Podręcznik kierowcy Ca Active Rhythm

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik kierowcy Ca Active Rhythm

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik kierowcy Ca Active Rhythm