Podręcznik planowania i instalacji Dell Powerconnect 5448

Dell PowerConnect 5448 to zaawansowany przełącznik sieciowy przeznaczony do zastosowań w małych i średnich firmach. Jest to przełącznik 48-portowy, który może obsługiwać łącza gigabitowe, a także 10-gigabitowe. Przełącznik jest łatwy w instalacji i konfiguracji dzięki wygodnym narzędziom, które są dostępne w podręczniku Dell PowerConnect 5448. Podręcznik zawiera wszystkie informacje i instrukcje dotyczące instalacji, konfiguracji i zarządzania przełącznikiem. Zawiera także informacje na temat konfiguracji protokołów sieciowych, dostosowywania ustawień, monitorowania ruchu sieciowego, tworzenia zgrupowań portów i wielu innych funkcji. Dzięki podręcznikowi Dell PowerConnect 5448 można szybko i łatwo zainstalować i skonfigurować przełącznik, aby zapewnić sieci bezpieczeństwo i wydajność.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik planowania i instalacji Dell Powerconnect 5448

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

Oblako 06 Oct 2019 21:10 246

 • #1Level 6  

  #1

  Cześć wszystkim!
  Od pewnego czasu zastanawiam się czy na zarządzalnym switchu jakim jest dell powerconnect 5448 da się zrobić coś na zasadzie whitelisty.
  Potrzebuje na właściwie każdym porcie prócz 13 zablokować praktycznie caly internet z wyjątkiem dwóch stron. Wiem, że można coś takiego zrobić na routerze, ale jest pewno ale...
  Chodzi o to, że nie mam dostępu do trzeciej warstwy mojej sieci czyli routera. Teraz pytanie czy na tym switchu da się coś takiego zrobić?

 • #2szwagrosLevel 33  #2

  Oblako wrote:

  Teraz pytanie czy na tym switchu da się coś takiego zrobić?

  Nie.

 • #3#3

  W jaki sposób mogę się dostać do podłogi graficznej tego switcha? Nie mogę znaleźć nigdzie IP/adresu

 • #4jprzedworski

  Network and Internet specialist

Pobieranie sterowników
Dell Computer PowerConnect 5448


Instrukcja ręcznego aktualizowania sterownika PowerConnect 5448:

Domyślne wersje sterowników dla urządzeń PowerConnect 5448 można uzyskać za pośrednictwem aktualizacji%%os%% lub Windows®. Wbudowany sterownik obsługuje podstawowe funkcje sprzętu PowerConnect 5448.Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak zainstalować wbudowane sterowniki.

Utworzony przez: Dell Computer
Grupa: Karta sieciowa
Oznaczenie: PowerConnect 5448
Systemy operacyjne: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, 11

Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | EULA | Polityka prywatności | Warunki | Odinstaluj

Użyj narzędzia automatycznego do aktualizacji sterowników PowerConnect 5448:

Sugestia: Początkującym użytkownikom Windows zaleca się skorzystanie z narzędzia do aktualizacji sterowników, jak na przykład DriverDoc [DriverDoc - Produkt Solvusoft], w celu aktualizacji sterowników urządzeń Dell Computer Karta sieciowa. Nasze narzędzie do aktualizacji sterowników automatycznie zajmuje się pobieraniem i aktualizacją prawidłowych sterowników PowerConnect 5448.

Dzięki dostępowi do bazy danych zawierającej ponad 2 150 000 sterowników DriverDoc pozwala aktualizować na bieżąco sterowniki typu Karta sieciowa, jak również innych rodzajów urządzeń na komputerze użytkownika.


Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | Odinstaluj


Częste pytania dotyczące aktualizacji PowerConnect 5448


Sterowniki PowerConnect 5448 działają na jakich systemach operacyjnych?

Obsługiwane systemy operacyjne dla PowerConnect 5448 obejmują Windows.

Skąd mam wiedzieć, kiedy zaktualizować sterowniki PowerConnect 5448?

Aby zrealizować wszystkie funkcje sprzętu PowerConnect 5448, zalecamy okresowe sprawdzanie aktualizacji sterowników. org/Question">

Dlaczego większość użytkowników pomija aktualizacje sterowników PowerConnect 5448?

Ludzie unikają aktualizacji sterowników PowerConnect 5448 głównie dlatego, że boją się, że coś się pomiesza. org/Question">

Jakie są korzyści i zagrożenia związane z aktualizacjami sterowników PowerConnect 5448?

Odblokowanie nowych funkcji sprzętu, optymalizacja kompatybilności i ogólny wzrost wydajności to korzyści płynące ze zaktualizowania sterowników PowerConnect 5448. Główne zagrożenia płynące z instalacji błędnych sterowników Karta sieciowa to awarie oprogramowania, spadek wydajności i niestabilność komputera.Trudności w utrzymaniu kierowcy

Błędy PowerConnect 5448 mogą być zakorzenione w przestarzałym lub uszkodzonym sterowniku urządzenia. Gdy system operacyjny, od którego zależy urządzenie, otrzyma aktualizację, sterowniki mogą nagle przestać z nim pracować. Dobrą wiadomością jest to, że sterowniki Karta sieciowa można aktualizować, aby rozwiązać wszelkie problemy.

Nie jest to proste, aby uzyskać sterowniki PowerConnect 5448 ze względu na dużą i mylącą oficjalną stronę firmy Dell Computer. Nawet doświadczeni, doświadczeni technicy ludzie z dobrym nawykiem aktualizowania sterowników urządzeń PowerConnect 5448, nadal mogą znaleźć cały proces instalacji i aktualizacji czasochłonne i denerwujące. Nieprawidłowe sterowniki sprzętu mogą prowadzić do poważniejszych problemów niż tylko wadliwej instalacji.

Aby nadążyć za wszystkimi niezbędnymi nowymi aktualizacjami, sugerujemy skorzystanie z programu aktualizacji sterowników. Te aplikacje aktualizujące umożliwiają utrzymanie najnowszej wersji potrzebnych sterowników i generuje kopię zapasową bieżących sterowników przed zainstalowaniem nowych. Utrzymanie pliku kopii zapasowej sterownika jest doskonałą funkcją, która pozwala przywrócić dowolny sterownik z powrotem do poprzedniej wersji, w przypadku wystąpienia czegoś katastrofalnego.3 najpopularniejsze sterownika do Dell Computer PowerConnect 5448 (747 Modele)


 • 1450 (D1450U)


 • 265d2


 • 2K 1 06


(Reklama)

Zaktualizuj sterowniki PowerConnect 5448 jednym kliknięciem w DriverDoc:Oferujemy Tobie Podręcznik Instalacji dla Dell PowerConnect W-7200 Series Controller: plik PDF 1022 Kb, 32 stron.

Na tej stronie możesz pobrać to Podręcznik Instalacji i przeczytać w internecie. Będziesz także mieć możliwość zadania pytania o Dell PowerConnect W-7200 Series Controller.

Pobierz Dell PowerConnect W-7200 Series Controller Podręcznik Instalacji

 Rozmiar pliku: 1022 Kb

Policz strony: 32 strońPolicz wyświetlenia: 595 wyświetleńRodzaj pliku: Portable Document Format (PDF)

Przeczytaj w internecie Dell PowerConnect W-7200 Series Controller Podręcznik Instalacji

Podręcznik planowania i instalacji Dell Powerconnect 5448

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik planowania i instalacji Dell Powerconnect 5448

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik planowania i instalacji Dell Powerconnect 5448