Podręcznik regulacyjny Asus Pb60 Series

Podręcznik regulacyjny Asus PB60 Series jest oficjalnym podręcznikiem technicznym dla produktów Asus PB60 Series. Zawiera szczegółowe informacje dotyczące instalacji, konfiguracji i użytkowania tych produktów. Podręcznik regulacyjny zawiera informacje o wymaganiach dotyczących bezpieczeństwa i konfiguracji, a także szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji, konfiguracji i użytkowania produktu. Ponadto zawiera wskazówki dotyczące naprawy i konserwacji. Podręcznik regulacyjny Asus PB60 Series zapewnia użytkownikom szybki i łatwy dostęp do informacji, które są niezbędne do korzystania z produktów tej serii.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik regulacyjny Asus Pb60 Series

Solidna wydajność dla Twojego biznesu

Mini komputer ASUS PB60 to ultrakompaktowy, wszechstronny i wydajny komputer pasujący do całej gamy zastosowań biznesowych, w tym biurowej pracy przy komputerze, użytkowania w salach konferencyjnych, jako kioskowy system informacyjny lub wyświetlacz treści cyfrowych. Napędzany najnowszym procesorem Intel® Core™ z serii T lub procesorem Pentium® Gold i mierzący tylko 175 x 175 x 34, 2 przy jednolitrowej obudowie mini komputer PB60 zapewnia wydajność klasy urządzeń stacjonarnych, a przy tym zajmuje minimalną przestrzeń na biurku. Jego wytrzymała obudowa z metalu oraz intensywny proces testowania wychodzący poza standardy branżowe gwarantują niezawodną pracę przez 24 godziny dziennie i 7 dni w tygodniu, nawet w trudnych warunkach. Komputer jest kompatybilny z uchwytami VESA, oferuje bogate możliwości połączeń z ośmioma gniazdami USB oraz obsługą maksymalnie trzech wyświetlaczy o rozdzielczości 4K UHD. Elastyczny mini komputer PB60 sprawdzi się do różnych scenariuszy zastosowań, dlatego będzie idealnym pomocnikiem w Twojej działalności biznesowej.

Wydajność

Wydajność komputera stacjonarnego, smukła konstrukcja

Mini komputer ASUS PB60 jest napędzany najnowszym procesorem, od Intel® Pentium® Gold do Core™ i3/i5/i7 z serii T, oferując nawet o 30% wyższą wydajność w porównaniu do komputerów z procesorami poprzedniej generacji. Dzięki temu poradzi sobie także z intensywnymi zadaniami mocno obciążającymi system. Maksymalnie 32 GB szybkiej pamięci DDR4 2400 MHz dodatkowo zwiększa wydajność i poprawia pracę wielozadaniową, a konstrukcja z dwoma dyskami, jednym SSD M. 2 PCIe 3. 0 x4 oraz jednym 2, 5-calowym HDD zapewnia idealne połączenie szybkości transferów danych z dużą pojemnością.

Windows 10 Pro

*Narzędzia testowe: 3DMarkV2. 3. 3732 | SysMark V1. 0. 1457
*Konfiguracja testowa: PB60(i7-8700T) w por. do E520(i7-7700T)
Intel, logo Intel, Intel Inside, Intel Core, oraz Core Inside to znaki handlowe należące do korporacji Intel lub podlegających jej podmiotów w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.
Intel® Inside®. Wyjątkowa wydajność na zewnątrz.

Konstrukcja

Wszechstronna konstrukcja niezajmująca wiele miejsca

Mini PC ASUS PB60 posiada stylową metalową obudowę o kompaktowych wymiarach 17, 5 x 17, 5 x 3, 4 cm, dlatego zajmuje bardzo mało miejsca i pomoże Ci zachować uporządkowaną przestrzeń roboczą. Można go również łatwo zamontować z tyłu monitora kompatybilnego ze standardem VESA, dlatego sprawdzi się w szerokim zakresie różnych zastosowań biznesowych – począwszy od serwera mediów, aż po kioskowy system informacyjny.

Design

Modularna konstrukcja z możliwością nakładania komponentów

Korzystając z opcjonalnych modułów montowanych jeden na drugim i idealnie do siebie pasujących, możesz dodać do mini komputera PB60 potrzebne Ci funkcje bez kompromisów w kwestii kompaktowych wymiarów. Aktualnie dostępny jest moduł z napędem optycznym DVD, a dodatkowe moduły są w przygotowaniu. Moduły rozszerzeń Mini PC PB60 można zainstalować w tylko trzech prostych krokach.

Połączenia

Bogate możliwości połączeń

Mini PC ASUS PB60 zapewnia szybkie i wygodne połączenia za pomocą dwóch gniazd USB 3. 1 Gen2 oraz dwóch gniazd USB 3. 1 Gen1, w tym jednego Type-C, na panelu przednim, a ponadto jednego gniazda USB 3. 1 Gen2 i dwóch USB 2. 0 na panelu tylnym. Dodatkowo dostępne jest gniazdo konfigurowalne* pozwalające na dodanie funkcjonalności VGA, COM lub DisplayPort, aby dopasować komputer do swoich potrzeb.

*Dostępność gniazda konfigurowalnego zależy od modelu i regionu

Produktywność

Niesamowita grafika w rozdzielczości 4K UHD i obsługa trzech monitorów

Mini PC ASUS PB60 jest wyposażony w zintegrowaną kartę graficzną Intel® UHD, dlatego może wyświetlać filmy i zdjęcia w oszałamiającej rozdzielczości 4K UHD. Dzięki zintegrowaniu gniazda DisplayPort, HDMI 60 Hz oraz gniazda konfigurowalnego* mini komputer PB60 pozwala Ci rozszerzyć swoją przestrzeń roboczą standardowo na maksymalnie trzy monitory dla uzyskania większej wydajności i komfortu pracy. com/websites/global/products/yCGLMI1tQYBDDVyh/img/main/productivity_pic. png" alt=""/>

 • 3

  niezależne monitory

  4K

  rozdzielczość monitora

  0

  potrzeby dodatkowej karty graficznej

  Komputer biurowy / cienki klient

  W sklepach

  Idealny do wszelkich zastosowań

  Jako wyświetlacz treści cyfrowych / w kioskach

  W bibliotekach / placówkach edukacyjnych

  Oszczędność energii

  Mini PC ASUS PB60 wyróżnia się konstrukcją zaprojektowaną z myślą o oszczędności energii oraz jednoczesnej redukcji kosztów operacyjnych Twojego biznesu. Ekologiczne mini komputery firmy ASUS otrzymały kilka najwyższych w branży certyfikacji w zakresie ochrony środowiska, w tym Energy Star. ASUSPRO PB60G pobiera jedynie około 11, 7 W w trybie bezczynności i jest również niesamowicie cichy, emitując hałas na poziomie zaledwie 23. 5 dB w trybie bezczynności.

  *Konfiguracja testowa: PB60 | Windows 10 Pro w wersji 64-bitowej | procesor Intel® i7-8700T | DDR4 2400 MHz 16 GB x 2 | HDD 2, 5″ 500 GB + SSD M. 2 PCIE 256 GB

  Długa żywotność oraz wygodne zarządzanie

  Program modelu stabilności korporacyjnej ASUS (CSM)

  Program Modelu stabilności korporacyjnej ASUS (CSM) to inicjatywa stworzona w celu zapewnienia przedsiębiorstwom stabilnych dostaw produktów oraz lepszego wsparcia po zakupie. Każdy zakup komputera mini PC objętego programem CSM upoważnia klienta do zainstalowania ASUS Control Center (w wersji CSM Edition o wartości 60 $)*. Jest to pakiet oprogramowania umożliwiający zaawansowane sterowanie infrastrukturą IT i monitorowanie jej. Produkty ASUS objęte programem CSM charakteryzują się również bardzo stabilną strategią rozwoju i oferują 36-miesięczną gwarancję na dostępność zaopatrzenia, dzięki czemu klienci nie muszą się już martwić przerwami w dostępności produktów lub zbyt długim oczekiwaniem na części zamienne.

  Dowiedz się więcej

  * Oferta programu może się różnić w zależności od regionu. Więcej informacji można uzyskać od swojego lokalnego przedstawiciela handlowego.


  KorzyściCechy mini PC CSM
  Zarządzanie serweremASUS Control CenterStabilne zaopatrzeniePonad 36-miesięczny cykl życia produktu

  *Rozpoczynając od daty wydania produktu

  Ostrzeżenie EOL na sześć miesięcy wcześniejKontrola ECN

  *na życzenie

  Inne wsparcieWindows 10 oraz Pre-WHQL Ready

  Niezawodność

  Doskonałość uzyskana poprzez testy

  Mini komputery PC ASUS są poddawane rygorystycznym testom w zakresie hałasu, wibracji, odporności na upadki i szok termiczny, aby zagwarantować, że spełnią one standardy firmy ASUS oraz wymagania branży. Zapewniamy, że Twój ASUS Mini PC sprosta ekstremalnym warunkom, poczynając od suchego mrozu -40°C, aż po wilgotne i gorące środowisko z temperaturą przekraczającą 60°C – i to przez dłuższy czas.

  Test wibracji

  Test upadku

  Test gniazd

  Test temperatury i wilgotności

  Test hałasu

  Test napięcia i częstotliwości

  Bezpieczeństwo

  Zaawansowana ochrona, w środku i na zewnątrz

  Mini komputer ASUS PB60 został wykonany z wieloma elementami ochrony i funkcjami bezpieczeństwa w celu ochrony Twoich prywatnych danych lub informacji biznesowych. Wymienić należy tutaj standardowy w branży zamek Kensington zapobiegający kradzieży, jak również, nowy w tej generacji sprzętu, alarm ostrzegający o naruszeniu obudowy, który ostrzega Cię, jeśli obudowa mini komputera PB60G została otwarta od jego ostatniego wyłączenia.

  Oficjalne Wsparcie | ASUS PolskaCentrum pobierania | Oficjalne Wsparcie | ASUS Polska

Podręcznik regulacyjny Asus Pb60 Series

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik regulacyjny Asus Pb60 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik regulacyjny Asus Pb60 Series