Podręcznik uzupełniający Cisco 7961

Podręcznik uzupełniający Cisco 7961 to oficjalny podręcznik dotyczący telefonu Cisco 7961, zawierający informacje o najnowszych funkcjach i opcjach. Podręcznik zawiera podstawowe informacje na temat telefonu, w tym jak go włączyć i wyłączyć, jak skonfigurować automatyczną odpowiedź, jak zarządzać połączeniami, a także jak wykorzystać wszystkie dostępne funkcje i opcje. Podręcznik zawiera również obszerny przegląd zasad bezpieczeństwa, takich jak zasady zarządzania hasłami, zasady korzystania z sieci Wi-Fi i zasady zarządzania ryzykiem. Podręcznik uzupełniający Cisco 7961 jest idealnym narzędziem dla użytkowników, którzy chcą w pełni wykorzystać potencjał swojego telefonu.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik uzupełniający Cisco 7961

Internet rzeczy IoT i IoE w symulatorze Cisco Packet Tracer - Praktyczne przykłady i ćwiczenia
Czasy w których żyjemy, przyzwyczaiły nas do korzystania z mobilnego dostępu do Internetu. Jednak współczesna sieć to nie tylko treści audio i wideo, oraz dostęp do społeczności. To coraz bardziej rozbudowana możliwość kontroli lub sterowania elementami naszego otoczenia. Nikogo już nie dziwi zdalne sprawdzenie systemu alarmowego, automatyczne sterowanie oświetleniem czy ogrzewaniem. Coraz powszechniejsze są urządzenia AGD i RTV z adresem sieciowym. Za pomocą telefonu sterujemy między innymi pralką, zmywarką i ekspresem do kawy, a lodówki potrafią już samodzielnie dokonywać zakupów w sklepach internetowych. Jednak możliwości tej technologii są jeszcze bardziej rozbudowane i wciąż się rozwijają.
Książka, którą trzymasz w ręku, dedykowana jest osobom chcącym jeszcze dokładniej zapoznać się z technologią inteligentnych urządzeń, które kryją się pod anglojęzycznym pojęciem Internet of Things. Jest to podręcznik, który ma nauczyć projektować, programować i tworzyć sieci komputerowe składające się z czujników wraz z urządzeniami wykonawczymi powszechnego użytku. Pozycja ta, to idealny podręcznik uzupełniający wiedzę w pięciu nowych kursach poświęconych tematyce IoT w Akademii CISCO oraz rozszerzająca wiedzę w szkoleniach CCNA. Aby tego dokonać, autor przygotował liczne symulacje podzielone na cztery kategorie: przykłady, ćwiczenia podstawowe, ćwiczenia problemowe i ćwiczenia zaawansowane. Wszystkie opisane pliki, są dostępne poprzez witrynę naszego wydawnictwa pod adresem http://iot. itstart. pl
Autorem tej książki jest Jerzy Kluczewski, długoletni instruktor Akademii CISCO CCNA, a zarazem nauczyciel dyplomowany. Pan Jerzy, w swoim dorobku autorskim posiada już kilka publikacji książkowych na temat symulatora Packet Tracer. Jest osobą zaangażowaną w proces tłumaczenia materiałów edukacyjnych CCNA Routing & Switching na język polski. Swoje doświadczenie zdobywał podczas pracy w przemyśle, ale obecnie jest nauczycielem przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku i egzaminatorem w zawodzie technik informatyk i technik teleinformatyk.

Książka Packet Tracer 6 dla kursów CISCO Tom 5 Zaawansowane technologie sieciowe, jak i pozostałe książki z tej serii, dedykowana jest osobom chcącym nauczyć się projektować i tworzyć sieci komputerowe i zarządzać sprzętem w sieciach rozległych.
Zagadnienia opisane w tej części serii, to kontynuacja tomu trzeciego, opisującego działanie usług sieciowych.
Taki układ książki idealnie nadaje się dla osób, które w procesie samokształcenia dopiero rozpoczynają przygodę z zagadnieniami sieciowymi.
Autorem tej książki jest Jerzy Kluczewski, długoletni instruktor Akademii Cisco CCNA i nauczyciel dyplomowany.


Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

  • Kategorie: Podręczniki / szkoły wyższe
  • Typ okładki: miękka okładka
  • Wydawca: iTstart
  • Wymiary: 17x24 cm
  • EAN: 9788361173823
  • Ilość stron: 198
  • Data wydania: 2015-01-01

    Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku

  • Cena sugerowana: 49, 00 zł
Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7. 99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16. 99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12. 99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13. 99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7. 99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7. 99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >

40, 50 zł Oszczędzasz 8, 50 zł

Książka Paket Tracer 6 dla kursów CISCO dedykowana jest wszystkim osobom chcącym nauczyć się tworzyć sieci, zarządzać nimi, diagnozować uszkodzenia, a nawet je projektować.
W książce znaleźć można również wiele przykładów oraz ćwiczeń z rozwiązaniami, które można wykorzystać jako narzędzie do sprawdzenia swoich dotychczasowych umiejętności sieciowych oraz do usystematyzowania swojej wiedzy, na temat urządzeń, rodzajów przewodów i przede wszystkim konfiguracji i diagnostyki sieciowej.


Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

Podręcznik uzupełniający Cisco 7961

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik uzupełniający Cisco 7961

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik uzupełniający Cisco 7961