Procedury uruchamiania i kalibracji 3com Zt1000bt

Procedura uruchamiania i kalibracji 3com Zt1000bt jest procesem, który umożliwia użytkownikom skonfigurowanie i uruchomienie ich Zt1000bt. Proces obejmuje wstępną konfigurację urządzenia, w tym ustawienia sieci, następnie przeprowadzenie kalibracji urządzenia. Przed przystąpieniem do kalibracji, należy sprawdzić, czy wszystkie wymagane elementy są właściwie podłączone. Następnie należy zainstalować oprogramowanie 3Com Zt1000bt, aby skonfigurować ustawienia sieci. Po zakończeniu konfiguracji, należy przeprowadzić proces kalibracji, który obejmuje skalibrowanie czujników, ustawienie wzorca i wybranie odpowiedniego trybu pracy. Po zakończeniu kalibracji urządzenie jest gotowe do użytku.

Ostatnia aktualizacja: Procedury uruchamiania i kalibracji 3com Zt1000bt

Zacznijmy od najważniejszego pytania — Gdzie można zlecić wykonanie kalibracji alkomatu?

W Polsce jest w tej chwili wiele serwisów oferujących kalibrację alkotestów, w dobie Internetu tak naprawdę wystarczy w Google wpisać hasło „kalibracja alkomatów” lub „kalibracja alkomatu”, by przejrzeć propozycje firm oferujących taką usługę. Większość z poszukujących osób, etap wyboru firmy, której zleci kalibrację alkomatu, zakończy po przejrzeniu pierwszej strony wyników Google, czy to dobra decyzja?

Niekoniecznie, bo w końcu dobry i profesjonalny serwis alkomatów, który ma dużo pracy i klientów nie zawsze musi inwestować w agencję, która zadba o ich SEO i wypozycjonuje ich stronę tak by się znalazła w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania.

To proste!

To jest proste, najlepsze serwisy mają dużo pracy, bo są od wielu lat na rynku, dobrze wykonują swoją pracę i klienci ich znają od lat, polecając swoim znajomym i bliskim. Wiadomo, że żadna reklama nie zastąpi „poczty pantoflowej”.

Dlatego, jeśli wybieracie serwis, w którym zamierzacie naprawiać lub skalibrować alkomat, sprawdźcie jak długo dany serwis, jest na rynku. Nie warto oddawać urządzenia do byle pierwszego zakładu naprawczego, który nam podsunęło Google na pierwszej stronie. Jednak dla pewnych osób weryfikacja długości działalności takiej firmy może być trudna.

Kalibracja alkomatu — w rzeczywistości nie taki diabeł straszny jak go malują.

Skoro potrafiliście w wyszukiwarce wpisać hasło „kalibracja alkomatu”, to wpiszcie NIP danej firmy i zobaczcie w wynikach datę rozpoczęcia działalności gospodarczej. Nie jednokrotnie się zdziwicie, widząc datę rozpoczęcia działalności rok wstecz, a na stronie firmy w zakładce „O nas” fałszywe hasła reklamowe „Nasza firma od wielu lad działa prężnie na rynku i odnosi sukcesy w branży alkotestów”.

W tym miejscu się zastanówcie czy jeśli ktoś próbuje wprowadzić swoich klientów w błąd, czy można takiej firmie zaufać?

Odpowiedź pozostawiam Wam! Mam nadzieję, że wiecie, o czym piszę.

Fot. Kalibracja alkomatu — gdzie skalibrować alkomat?  

Pozytywne opinie pisane za pieniądze!

Drugim elementem, na który również należy zwrócić szczególną uwagę, są opinie klientów. W ostatnich czasach zrobiło się popularne pisanie opinii oraz komentarzy za pieniądze. Obecnie praktycznie każda firma zajmująca się pozycjonowaniem oferuje odpłatne pisanie opinii z różnych kont. Firma taka posiada często ponad 1000 i więcej zarejestrowanych adresów mailowych, którymi posługuje się, pisząc komentarze na różnych stronach branżowych i forach internetowych. Bystre oko Internauty potrafi zweryfikować, czy opinie są prawdziwe, czy fałszywe, ale do tego trzeba trochę wiedzy.

Dlatego, jeśli nie należnych do tej grupy osób, która rozróżnia prawdziwe opinie od fałszywych, to patrz zawsze na nie z przymrużeniem oka. Oczywiście są również firmy uczciwe z wieloletnim doświadczeniem i prawdziwymi opiniami.

Tu należy pamiętać, że może się zdążyć, iż taka solidna firma będzie miała bardzo mało opinii, mimo że będzie świetna. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, to są prawdziwe opinie, a jak wiadomo użytkownicy, są skłonni szybciej wystawić negatywną opinię niż pozytywną, chyba że ich o to poprosi Google lub email z zakończonej aukcji. Przecież normalnie, gdy idziemy do jakiegokolwiek punktu czy sklepu, to wychodząc z niego, nie szukamy uporczywie jego strony internetowej, by napisać opinię „Polecam, mają fajne koszulki”, ale gdy w tym samym sklepie sprzedawca nam ubliży, to często będzie tak, że opinia negatywna o sklepie będzie wystawiona szybciej, niż z niego wyjdziemy. No właśnie!

Negatywne opinie!

To jest coś, na co należy zwrócić uwagę, więc jeśli sklep ma dużo opinii negatywnych, to proponuję go opijać z daleka. Myślę, że po tym krótkim wstępie na temat: „Gdzie skalibrować alkomat” możemy przejść do kolejnego etapu. pl/userdata/public/assets/images/kalibracja-alkomatu-opinie. jpg" alt="Kalibracja alkomatu - opinie"/>

Fot. Kalibracja alkomatu — opinie za pieniądze

Czy nowy alkomat wymaga kalibracji?

Jak przekazać alkomat do kalibracji?

To proste! Mamy kilka możliwych wariantów przekazania alkotestu, by go skalibrować.

 1. Jeśli oddajemy alkomat w pobliskim serwisie osobiście, to wszystkie formalności i opłaty za kalibrację dokonamy na miejscu w punkcie. 
 2. Zakładając, że blisko Waszego miejsca zamieszkania nie znajduje się żaden serwis, wykonujący kalibrację alkomatów to pozostaje wysłanie urządzenia do kalibracji alkomatów paczką. Przed wysłaniem urządzenia do kalibracji należy się zapoznać ze szczegółowym opisem serwisu dotyczącym procedury przesłania alkomatu. Jedne firmy wymagają wyłącznie przesłania alkomatu z adresem zwrotnym, numerem telefonu i po wykonaniu kalibracji odeślą alkomat do właściciela pod wskazany adres. Opłatę za wykonaną usługę pobierze od Was kurier, który dostarczy przesyłkę z alkomatem po kalibracji.
 3. Są też firmy, które wymagają od nas wypełniania formularzy serwisowych, zamieszczonych na stronie internetowej serwisu. Po wypełnieniu formularzy należy je wydrukować i dołączyć do alkomatu, dokonać przelewu za kalibrację na konto danego serwisu, a potwierdzenie przelewu wydrukować i dołączyć do paczki z alkomatem. Formularz, alkomat i potwierdzenie wysłać na adres serwisu i oczekiwać przesyłki powrotnej z alkomatem po kalibracji.

Fot. Gdzie skalibrować alkomat? Można to zrobić wysyłkowo!

Ile kosztuje kalibracja alkomatu?

Cena wykonania usługi kalibracji różnych modeli alkomatów często się różni w zależności od rodzaju alkomatu. Choć są w Polsce serwisy, które pobierają stałą i równą opłatę za kalibrację każdego modelu alkotestu. Do takich serwisów należy alkopatrol. pl, neomaniak. pl oraz ilewekrwi. pl

Koszt kalibracji alkomatu osobistego w tych serwisach wynosi 65, 00 zł/brutto za kalibrację alkomatu bez względu na model, a alkomatu policyjnego lub dowodowego 149, 00zł. Są jednak serwisy alkomatów, które za kalibrację żądają nawet od 80, 00 zł do 180, 00 zł. Tak wysoka cena najprawdopodobniej wynika z małej ilości serwisowanych alkomatów przez tak drogie punkty i ceną próbują nadrobić swoje przychody.

Nasza firma udziela gwarancji na usługę oraz wystawia stosowny dokument na tę okoliczność w postaci Certyfikatu Kalibracji alkomatu.

Pamiętaj o regularnej kalibracji alkomatuKalibracja alkomatu elektrochemicznego, wymagana jest minimum raz w roku.

Jesteś zainteresowany, by wykonać szybko i profesjonalnie kalibrację alkomatu?

Dobrze trafiłeś! 

Nasza firma istnieje od 1995 roku, możesz to sprawdzić tutaj: https://mapa. pl/7311004601/nip/firma lub tutaj

Mamy tysiące zadowolonych klientów, znamy się na alkomatach jak mało kto!

Zapraszamy do nas osobiście by skalibrować alkomat, wystarczy, że zaczekasz na miejscu 20-30 minut i będziesz się cieszył skalibrowanym urządzeniem.

Jeśli masz do nas daleko, możesz wysłać do nas alkomat, a my po wykonaniu usługi odeślemy go do Ciebie za pobraniem w ciągu od 2 do 4 dni.

Jeśli Ci zależy na krótkim czasie wykonania usługi kalibracji, wówczas na paczce napisz dużymi literami w widocznym miejscu: "EKSPRESOWA KALIBRACJA ALKOMATU 24H".

Kurierowi zapłacisz koszt kalibracji alkomatu osobistego 65, 00zł (cena jest stała za każdy alkomat osobisty) + 15, 00zł za przesyłkę zwrotną.

Razem zapłacisz kurierowi 65, 00zł + 15, 00zł = 80, 00zł

Za alkomat dowodowy lub policyjny 149, 00zł + 15, 00zł

Jak wysłać do nas alkomat:

 • Alkomat przygotuj bez ustników i bez baterii.
 • Na kartce zapisz imię, nazwisko, Twój numer telefonu i adres, na jaki mamy odesłać skalibrowany alkomat.
 • Jeśli chcesz fakturę zamiast paragonu, to napisz na kartce dane do wystawienia faktury wraz i informacją „proszę o fakturę VAT”.
 • Bezpiecznie zapakuj alkomat w karton lub kopertę bąbelkową i wyślij na nasz adres:
 • KALIBRACJA ALKOMATÓWul. Łaska 80A95-200 Pabianicetelefon kontaktowy dla kuriera: 570 140 570

  Za usługę zapłacisz kurierowi przy zwrocie urządzenia do Ciebie.

  Jeśli masz pytania dotyczące kalibracji lub zakupu alkomatu, zapraszamy do kontaktu.

  Fot. Gdzie skalibrować alkomat?

  Pamiętaj! Nigdy nie wykonuj pomiaru bezpośrednio po spożyciu alkoholu, ponieważ wysoka zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, może uszkodzić sensor!

  Kalibracja alkomatu Warszawa

  Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
  If you watch the ads, you support portal and users.

  Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

  apik 28 Aug 2006 23:33 12494

  • #1Level 10  

   #1

   Czy ktos z was moąe kalibrował już czujniki pt 100 za pomocą kalibratora i pieca kalibracyjnego?
   Dziekuje za odpowiedż

  • #2kimLevel 15  #2

   A może opiszesz dokłądniej.. bo samego czujnika nie da się skalibrować..

  • #3#3

   oczywiście chodzi o sprawdzewnie czujnika za pomoca kalibratora i piecyka
   jaki błąd wstawic w procedurze
   czujnik klasa a

  • #4Jerzy WęglorzLevel 39  #4

   To raczej kalibrujesz piec, albo miernik temperatury. Czujniki Pt100 są powtarzalnym standardem (wzorcem) ze względu na swoją budowę, i o ile nie są uszkodzone mechanicznie, a w temperaturze pokojowej wykazują oporność zgodną z tabelą, to znaczy, że nie zachodzi potrzeba ich wymiany (a zwłaszcza kalibracji! ).
   To trochę tak, jakbyś sprawdzał, czy woda destylowana zamarza w zerze stopni Celsjusza...

  • #5#5

   Ale czy sprawdzałeś taki czujnik

  • #6phonemaniacLevel 16  #6

   powiem szczerze ze pierwszy raz sie spotykam z tematem kalibracji PT100, u nas w zakladzie nie spotkalem sie z czyms takim, jedynie co stosujemy kalibracje miernika (karty w systemie DCS wraz ze sprawdzeniem toru pomiarowego).

  • #7#7

   Wystarczy, jeżeli sprawdzisz omomierzem, czy czujnik ma oporność, która wygląda na prawdopodobną, np. 108. 57 Ω dla 22 °C.
   Tu masz tabelę:
   http://www. html
   W przypadkach wątpliwych sprawdź raczej omomierz...

  • #8histeriaLevel 19  #8

   Każdy czujnik temperaury Pt100 posiada określoną długość i w punkcie podłączenia tego czujnika kalibruje się za pomocą rezystora wzorcowego
   cały tor pomiarowy do regulatora bądż miernika. Jeśli są podejrzenia uszkodzenia samego czujnika to w określonej temperaturze otoczenia mierzy
   się rezystancję czujnika-mostkiem a nie omomierzem-wynik zgodny z tabelą
   wartości dla określonych temperatur. Wartość ta to 100+temp*0, 36(ohm).

  • #9#9

   No to jak określić układ:
   czujnik w piecyku podłaczony do kalibratora, kalibrator steruje zmianą temp, procedura automatyczna
   patrz:http://www. introl. pl/files/17/39/68_nota_mc5_qd3_v1_pl_090704. pdf

  • #10#10

   Histeria, podajesz bardzo uproszczoną zależność. Najlepiej jest korzystać z legalnej tabeli.
   Dla Pt100 dla zakresu 0 - 850 °C obowiązuje równanie:
   Rt=Ro *(1 + A*t + B*t²),
   współczynniki: A=3, 9083 *10E-3, B=-5, 775*10E-7
   Dla zakresu temperatur ujemnych pojawia się jeszcze jeden składnik równania, zwiazany z t³.

  • #11#11

   Oczywiście jest to uproszczone wyliczenie. Ale dla orientacyjnego sprawdzenia
   czy też kalibracji czujnika w zupełności wystarczające.

  • Waga Radwag WPT150. 2H serwisówki lub procedury kalibracji.

   Jak w temacie. Również innych wag Radwag-u. W zamiam służę dokumentacją wag innych producentów oraz dokumentacją telewizorów.Z góry dziękuję.

   Schematu/instrukcji/artykułu 22 Wrz 2007 10:54Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1687

  • Szukam procedury kalibracji wagi ACS-30. Jest to nielegalizowana kalkulacyjna waga bez jakichkolwiek innych oznaczeń.

   05 Lis 2007 08:06Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1166

   Procedura kalibracji wagi MEDESA CAT-10?

   Witam, ta waga ma tylko wyświetlacz masy? O ile pamięć mnie nie myli to jest ona oparta o elektronikę Z140/x. Kalibracja identyczna jak starych wag lubelskich typu ZOT1, ZOT2. Najlepiej zamieść fotkę płytki elektroniki. Sama fotka wagi może nie wystarczyć gdyż były różne typy elektroniki wewnątrz. Pozdrawiam.

   Inne Serwis 10 Lut 2014 09:13Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2001

   Waga Bizerba ITC-2 - procedura kalibracji

   WitamTak jak w temacie.potrzebuję skalibrować taką wagę.Ma dość duże odchyłki.Przy 25 kg pokazuje ponad 29.Waga z 2002.Pozdrawiam

   17 Gru 2014 10:24Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1563

   Waga CELY - Procedura kalibracji

   WITAMDziękuję koledze "grzeban" za podpowiedź - okazała się pomocna. Kalibrację przeprowadza się w podpunkcie "CAL F0". Po kalibracji waga działa poprawnie ciekawe tylko po co ta "zmyła" z przyciskiem pod spodem?Zamykam temat.

   23 Lut 2015 13:26Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 4770

   Cas DB II - Procedura Kalibracji

   Czy ktoś posiada procedurę kalibracji tej wagi??Dziękuje za pomoc z góry

   28 Wrz 2015 10:32Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2868

   Libratronik 90SB SWA - procedura kalibracji wagi

   Witam,Proszę o informację w jaki sposób przeprowadzić kalibrację wagi wyposażoną w sterownik Libratronik 90SB SWAPozdrawiamJK

   Automatyka Przemysłowa 19 Sty 2017 11:42Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 552

   Zmywarka AEG F88070VI1P - potrzebna serwisówka (procedura kalibracji hydrostatu)

   Do zmywarki AEG Favorit model: F88070VI1P PNC 911437025/04 potrzebna PILNIE serwisówka, a dokładnie kasowanie błędów i kalibracja hydrostatu.Niestety panel dotykowy. Wciśnięcie 1 i 3 klawisza od lewej nie przynosi skutku.

   AGD Szukam 31 Sty 2019 13:34Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1182

   Migatronic FLEX 330 400 500 XMI XMS - procedura kalibracji i inne dokumenty

   Dzięki, znam stronę producenta. Nawet w instrukcji serwisowej nie ma procedury kalibracji.Najprawdopodobniej jest to osobny dokument.

   Elektro Spawarki i Prostowniki 15 Paź 2021 09:21Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 435

   UNI-T UT139C Procedura kalibracji

   Dzień dobry,czy ktoś posiada procedurę kalibracji programowej tego multimetru UT139C i mógłby mnie poratować?Może być priv. Gwarantuję "skasować i zapomnieć" po wykorzystaniu.Szukałem, niestety bezskutecznie.

   Warsztat elektronika 18 Kwi 2022 21:54Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 144

   Kalibracja zbiornika lpg centralka brc just

   witamWymieniłem zbiornik lpg na zbiornik mniejszej pojemności.potrzebuję zrobić kalibrację zbiornika.Stosuję standardową procedurę kalibracji za pomocą przełączania przełącznika centralki jak w temacie:Pusty zbiornik:zapłon i praca silnika na wolnych obrotach w położeniu środkowym przełącznika...

   Samochody Instalacje Gazowe 06 Lip 2011 16:36Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2693

   Renault cergos 330 - kalibracja licznika

   To już jakiś trop. Tylko jak wygląda procedura?W każdym bądź razie to może być to.EditWiec tak, procedura kalibracji dystansu dla tego licznika i zapewne podobnych w renault.Wyznaczyć na rownym i twardym terenie 100 metrów.Zapiać taki bieg by predkosc wynosiła około 7km/h.Stanać przed...

   Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki 23 Sty 2020 07:28Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 549

   DRON UFO X30 pr0blem z kalibracją po wypadku

   Po pierwsze, to zacznij od rzeczy najprostszej, czyli naładuj akumulator do pełna.Ustaw dron na równej, płaskiej i poziomej powierzchni i przeprowadź pełną procedurę kalibracji przedstartowej, jaka jest opisana w instrukcji pod hasłem - pierwsze uruchomienie.W środku jest żyroskop, który przy uruchomieniu...

   Drony 06 Gru 2015 02:13Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1245

   AUDI A 3 problem z kalibracja esp

   Mój problem dotyczy kalibracji esp a przynajmniej tak mi sie wydaje,jakis czas temu wymieniłem przekładnie kierownicza po czym pojawiła sie kontrolka esp i system przestał dzialac. :cry:vag wykazał błąd 0778 czujnik koła skretu.Wiec natychmiast wziołem sie za kalibracje tego czujnika, po calym...

   Samochody Elektryka i elektronika 13 Sty 2010 10:19Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 7096

   FAWAG MIERNIK ZOT-6 KALIBRACJA - BŁędne wskazania

   Poszukuję instrukcji kalibracji wagi FAWAG S. A jest to miernik ZOT-6 ma kilka działek błędu i nie przejdzie legalizacji. Jak wejść w kalibrację i procedurę kalibracji albo serwisówkę. Może ktoś pomóc na forum lub e-mail wir1970(at)interia. pl

   12 Lis 2017 17:59Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 759

   METTLER TOLEDO SG-32001 - Błędne wskazania potrzebna kalibracja

   Poszukuję instrukcji kalibracji wagi METTLER TOLEDO SG-32001 ma kilka działek błędu i nie przejdzie legalizacji. Na płycie głównej jest shift. Może ktoś pomóc na forum lub e-mail wir1970(malpa)interia. pl

   25 Lis 2017 21:27Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 864

   se p800 po wymianie digitizera z p900i, problem z kalibracją

   witam mam se p800 i sprawa jest następująca, miałem uszkodzony digitizer, ni miałem skąd załatwić od p800, ale wpadł mi w ręce od p900i, był minimalnie miejszy, ale taśma do podłączenia tyle samo pinów. zamontowałem go i podlutowałem, ale efekt jest taki, że nie można trafić w to na co się klika...

   Smartfony Serwis 04 Sty 2006 08:28Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1260

   Kalibracja termometru AZ8852

   Kolego QuarzGoogle akurat guzik daje. Przeglądałem o wiele więcej niż Ty podałeś.Ja nie chcę kupić kolejnego. Punktów kalibracji nie znalazłem. Może były na stronach z krzaczkami ale akurat tego języka nie kumam.Parametry termometru znam. DTR ( która ma mało wspólnego z tym co ja rozumiem jako...

   08 Gru 2007 05:47Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 3205

   Waga medesa CAT5/2 - kalibracja

   Waga przy obciążeniu 15kg zaniża o trzy działki, tzn o 15g, max zakres wagi to 15kg. Jest to dość stara waga i chciałbym przeprowadzić kalibrację, mam nadzieję że to pomoże, i ze nie jest uszkodzona belka. Nie mam niestety serwisówki do tego modelu, dlatego proszę o pomoc. Jaka jest procedura...

   04 Lip 2008 15:37Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1771

   Waga telestar tl 615 - problem z kalibracją.

   Z kalibracją tej wagi w przypadku większej różnicy wskazań jest problem.Miałem ostatnio taki sam problem i poradziłem sobie w ten sposób, że w "szereg" z zasilaniem tensometru wstawiłem mały rezystor. Zmniejszyłem troszeczkę wartość nap. zasilania mostka tensometrycznego, a co za tym idzie...

   24 Lip 2010 21:44Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2269

   waga digi ds 673 - kalibracja

   Szukam kalibracji do wagi digi ds 673, a najlepiej całej serwisówki. Czy procedura kalibracji tej wagi jest podobna do ds 671?

   27 Sie 2011 15:01Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 4312

   poszukuję kalibracji wagi Fawag tp 15/1 opal-2

   Witam, dostałem wagę Fawag tp 15/1 opal-2 ale przy pomiarach waga "płynie" do góry ze wskazaniem, tj. przeskakuje o 5g do góry. Potrzebna jest kalibracja tej wadze ale nigdzie nie mogę znaleźć procedury kalibracji tej wagi. Proszę o pomoc pozdrawiam.

   Inne Szukam 23 Wrz 2011 15:11Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2667

   Mercedes W221 - Kalibracja kamery night vision

   Czy zna ktoś procedurę kalibracji kamery night vision?Aktualnie kamera patrzy "za nisko". W trakcie procesu kalibracji za pomocą SD, widać planszę z wyrysowanym krzyżykiem i kółkiem, zamontowaną przed maską.Nie mam zielonego pojęcia, czy taka plansza jest konieczna oraz z czego jest zrobiona,...

   31 Sie 2015 08:17Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1461

   Ecotechnics ECK NBE - Kalibracją wag czynnika, oleju

   Procedura kalibracji wagi czynnika polega na ustawieniu ciężaru odniesienie 16-20kg na wadze i w menu wpisanie jego wartości. Po zapisaniu nastaw waga wskazuje 0kg a gdy podniesiemy ciężar wskazuje jakąś wartość w kg pomimo że jest pusta. Podobnie ma się z wagą oleju wpisujemy w menu ilość oleju w zbiorniczku...

   Samochody Klimatyzacje Ogrzewanie 03 Cze 2020 05:05Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 6480

   ACS series - Kalibracja wagi chińskiej bez marki

   Szukam procedury kalibracji wagi jak na załączonym zdjęciu. Na płycie głównej obok złacza kl;awiatury posiada miejsce na zworkę oznaczona CAL. Po założeniu zworki i włączeniu wyświetla się na wyświetlaczu WAGA (kg): -CAL-, na wyświetlaczu CENA: o i znacznik przy napisie stab, na wyświetlaczu...

   05 Lip 2017 20:01Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 3834

   Audi A4 B9 - Manetki, czujnik skretu jak złożyć oraz kalibracja

   Witam wszystkich.Mam problem z adaptacja / kalibracja czujnika skretu w audi a4 b9.Klopot zaczal sie w momencie awarii dzwigni od wlaczania kierunkowskazow oraz swiatel drogowych,postanowilem zakupic zestaw manetek o tym samym nr tj 4M0907129HD.Wszystko byloby ok ale postanowilem rozebrac...

   10 Kwi 2019 23:18Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1965

   Waga FAWAG KS15 W1 Kalibracja -

   Jaka jest procedura kalibracji dla tej wagi bo wchodzi do kalibracji zworą j4 ale nie ma klawisza ok?Proszę o podpowiedz.

   12 Lut 2019 16:44Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1056

   Polonez GSI - kalibracja ECU - jak to zrobić?

   Proszę o pomoc - co należy zrobić aby komputer sterujący wykonał od nowa samoadaptację?Nie chodzi mi o kasowanie błędów, lecz o "dopasowanie" wielkości korekcyjnych do silnika po remoncie i wymianie alternatora i cewek zapłonowych.Z opisu w książce Morawskiego wynika, że odpięcie zasilania z akumulatora...

   Samochody Szukam 14 Maj 2007 15:46Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2195

   Przetwornik A/C w ATMegach, napięcie odniesienia, kalibracja

   Czy mógłby ktoś mi przybliżyć kwestię zastosowania przetworników A/C zawartych w uP ATMega? Chodzi mi o:1) Jak powinna wyglądać procedura kalibracji? Wiadomo, że wbudowane w procek wewnętrzne napięcie odniesienia różni się w zależności od egzemplarza uP...2) Czy ma sens zastosowanie zewnętrznego...

   Mikrokontrolery 28 Gru 2007 15:28Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 2295

   Kalibracja Oscyloskopu Tektronix 2235

   Problem polega na tym, że tak jakby dolna połówka miała większe wzmocnienie. Po ustawieniu linii na 0 i podaniu napięcia dodatniego 15V wskazanie jest poprawne, ale po zamianie biegunowości linia przechodzi na dół ekranu i wskazanie wynosi prawie 16V. Widać to też na przebiegach (składowa stała odłączona)....

   24 Kwi 2010 10:03Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 4453

   Analizator spalin Motorscan Eurogas model 8020 kalibracja

   Heh no wlasnie jest problem ogolnie z kalibracja, najblizszy kraj kalibracji to (z tego co mi wiadomo) to wlochy a ta instrukcje juz mam, nawet ja na elke wrzucilem dla potomnosci ale mimo to dzieki, zauwaz ze caly 6 dzial zniknol w tej instrukcji zapewne tam jest procedura kalibracji. Wszystko jest...

   30 Sie 2010 09:39Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 4842

   Kalibracja tylnego podnośnika CASE MX 150

   Witam, Case MX 150, poszukuję procedury kalibracji tylnego podnośnika. Na wyświetlaczu wyświetla się tylko H, niby trzeba skalibrować podnośnik.

   16 Paź 2011 19:44Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 15799

   Medesa Wega sposób kalibracji lub serwisówka.

   Podj o jaki konkretnie model chodzi. Różne nodele mają inne procedury kalibracji.

   10 Lut 2012 12:00Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1270

   HP PSC 1510 ciągła kalibracja

   kartridże regenerowane będa wywoływać taki efekt - patrz instrukcja obsługi. W innych PSC jest opisany sposób kasowania procedury kalibracji kartridży, ale do tego modelu nie znam:|.Pzdr.Koszt oryginałów to 200pln, tez nie znalazłem metody na kasowanie kalibracji.Może ktoś z Was ma HP PSC...

   Drukarki, ksero Początkujący 18 Kwi 2012 09:25Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 5213

   Case cx - kalibracja EHR.

   Witam, potrzebuję procedurę kalibracji podnośnika. Na wyświetlaczu wyświetla "0" czyli brak błędów a podnośnik nie działa prawidłowo. Ciągnik case cx jest z 1999 roku. Z góry dziękuję za pomoc.

   22 Maj 2012 23:54Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 7022

   Kalibracja wagi Amber 2001r. LFW

   O ile pamiętam, to AMBER ma inną płytę główną. Co za tym idzie inna jest też procedura kalibracji.

   17 Maj 2012 20:00Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1502

   UPS APC SU3000RMXL - jakość baterii i proces kalibracji?

   Od pewnego czasu usiłuję skalibrować UPS-y Rack APC, objaw jest taki iż po większym obciążeniu miga linijka baterii. Procedura kalibracji (literka "D" i obciążenie 33%-66%) z terminala nie przynosi efektów.Informacja po wywołaniu literką "j" jest niezmienna. Moje pytanie jest takie,...

   Komputery Zasilacze 18 Cze 2012 09:02Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2002

   RADWAG WTC 6/S - Kalibracja

   Witam!Czy pomoże ktoś przejść procedurę kalibracji wagi RADWAG WTC 6/S.Z góry dzięki.

   27 Lis 2012 16:57Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1317

   cas db-1h - Potrzebna instrukcja serwisowa/ kalibracji do wagi cas-db-1h

   Witam wszystkich, proszę o instrukcje jak przeprowadzić procedurę kalibracji wagi db-1h (dolphin). Pozdrawiam

   15 Lut 2014 00:03Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 7686

   Waga cas db-II Plus serwisówka - Kłopot z kalibracją

   Witam. Poszukuje do tego modelu serwisówki albo jakiś opisów dotyczących procedur kalibracji. Niby kalibruje się ale po wyjściu z trybu nic nie waży. parametry ustawione na oko więc prosiłbym o jakieś materiały. W zamian mogę dać sporo punktów albo instrukcje do innych wag. Pozdrawiam

   Drukarki, ksero Profesjonalne 03 Sty 2014 21:25Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2172

   BIZERBA PRO 6000 - Instrukcja kalibracji

   Trafiła mi się do naprawy waga BIZERBA PRO 6000. Potrzebuję do niej procedurę kalibracji. To jest dość stara waga. Dzwoniłem do serwisu ale nie mogli ( nie chcieli) pomóc. Może ktoś pomoże lub wie kto może pomóc?

   28 Lut 2014 10:35Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1053

   Hameg HM203-6 - Poszukuję instrukcji kalibracji oscyloskopu

   (at)tik_tak, nie Hameg nie robił w serwisówce działu kalibracji od podstaw.(at)Freddy to co Ci przysłali, to zapewne wycinek serwisówki, mówiącej o kalibracji.Właśnie nie, stworzony ręcznie opis, wraz z kawałkiem arkusza w Excelu z danymi i nie jest to wycinek serwisówki.Mało istotne...

   05 Sty 2015 20:13Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 1104

   gefran 400 - kalibracja

   Witam szanownych forumowiczów. Poszukuję opisu menu CAL tudziesz procedury kalibracji regulatora gefran 400/401. Po zwarciu pinów S6 pojawiło się menu CAL i są tam pozycje od 1 do 6. Niestety, wchodzenie w nie celem logicznego pojęcia co i jak poskutkowało tym, że w normalnym trybie wyświetla tylko -Lo...

   Elektro Maszyny i Urządzenia 28 Lip 2016 13:04Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 900

   Kalibracja skrzyni PowerShift w ciągniku Massey Ferguson 8270

   Chciałbym skalibrować skrzynie biegów Power shift w ciągniku MF8270. Ilość biegów do przodu to 18.Ciągnik można skalibrować ręcznie z kabiny, bez podłączenia kompa. Czy ktoś ma procedurę kalibracji?Z góry dzięki

   15 Mar 2021 16:29Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 4479

   FDD 5. 25" - Kalibracja ścieżki 0

   Cześć,Na wstępie chciałbym przeprosić, jeśli ten post umieszczam w nieodpowiednim dziale, ale ten wydał mi się najbardziej odpowiedni.Koledzy, mam problem. Czyściłem swoją stację dysków 5, 25" model Panasonic JU475 5 - miała problemy z odczytem dyskietek. Niestety przez nieuwagę rozpędziłem się...

   Elektronika Retro 07 Sty 2019 06:58Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 558

   Multimetr Escort 97-kalibracja

   ... przestudiowałem już wcześniej service manual do tego Agilenta, niby następcy tego Escorta ale nie wiadomo, czy opisana procedura kalibracji bedzie tożsama...Nie znam tej procedury, ale czy chociaż zgadzają się elementy manipulacyjne w niej wymienione?

   24 Sie 2019 13:17Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 795

   new holland ts100 - kalibracja skrzyni biegów

   Witam potrzebuję jak wykonać całą procedurę kalibracji new holland ts100 skrzynia 16x16 rewers przy kierownicy

   26 Cze 2019 21:52Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1806

   New holland ts 100 kalibracja EHR jak wykonać?

   Witam w pliku poniżej procedura kalibracji serii ts100

   14 Mar 2021 22:28Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1836

   Bosch ISC Silver kalibracja czujnika ciśnienia.

   Witam.Maszyna ISC Silver 0129 / Bosch Silver 2004r.Jak wygląda procedura kalibracji czujnika ciśnienia? Która pozycja w menu?Czujnik ciśnienia pokazuje 930 mbar przy odkręconych zaworach.Serdeczne dzięki za każdą pomoc.

   10 Maj 2022 19:59Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 222

   Odbiornik Rossini G6011 RFT z głowicą na ECC85 - procedura strojenia

   Witam, Odbiornik Rossini G6011 RFT z głowicą na ECC85 (pasmo 88-100M H z)Mam rozstrojoną głowicę - pasmo jest przesunięte oraz jest słaba czułość. Poprzedni pseudoelektronik pobawił się kręceniem cewkami i trymerami i teraz prawie w ogóle nie odbiera. Tor p. cz. detektor, stereodekoder i nie był kręcony...Czy...

   11 Lip 2017 19:26Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1518

   VW Passat B5. Kalibracja przepustnicy. Numer bloku.

   dzięki /szogun0/ za podpowiedź na razie kalibrację mam to z głowy nie trzeba było tego robić a co do programu w instrukcji są procedury ale do innych silników. Na mojego E-mail producent programu odpowiedział //"Taka procedura na pewno jest.W naszej instrukcji podajemy tylko przykładowe procedury...

   29 Sty 2007 09:16Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2753

   Autocom Volvo FH - kalibracja poduszki

   Witam kiedyś próbowałem przeprowadzić kalibracje testerem magnetii mareli tester tech 19 wersja oprogramowania niby to samo co texa wybrałem w oprogramowaniu knorr wersje 2 tester połączył się później regulacje opcja kalibrowanie wyregulowałem auto jak chciałemprocedura przeszła ale nic się nie zmieniało...

   Samochody Ciężarowe 05 Maj 2014 05:18Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 4299

   Romix EKS 21 - Błędne odczyty wagi kuchennej - kalibracja

   Mam problem z wagą kuchenną firmy Romix model EKS 21Nagle zaczęła pokazywać błędne wartości (nie spadła i nie była uderzona), wszystko jest mierzone x1, 5(wstawię 1Kg pokazuje 1, 5Kg; wstawię 3Kg pokazuje 4, 5KG; wstawię 0, 5Kg pokazuje 0, 75Kg = wszystko równo x1, 5).Baterię wymieniłem ale...

   AGD Drobny sprzęt 06 Cze 2020 13:10Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2034

   Prawidołowa kalibracja ECAS Scania 4 na 6 poduszkach Szukam

   w 6x2 jest sterownik ELC od Wabco, kolego co chcesz kalibrować co robiłeś?czujnik ciśnienia czy czujniki poziomu zawieszenia?Jeżeli ciśnienia to kalibrację można wykonać bez kompa, przy pomocy specjalnego przewodu pod deską bezpieczników, wykonuje się pewną procedurę i wszystko śmigajeżeli...

   16 Paź 2011 21:25Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 5028

   Kalibracja przetwornika A/C w ADuC841

   Nie wiem co robię źle, ale za nic nie potrafię skalibrować wewnętrznego przetwornika A/C w mikrokontrolerze ADuC841.(PDF: od strony 30)Na wejście kanału 0 poprzez bufor na LM358 podaje napięcie z potencjometru, wszystko to zasilane z AVDD. Porównuje napięcie mierzone multimetrem na...

   08 Wrz 2005 16:10Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 3995

   Refratkometr Reichert - Brak kalibracji

   Przetłumaczyłem z instrukcji z której Ci przesłałem, str. 13. oto treść: AR200 może być skalibrowany do 5 punktów za pomocą wody destylowanej i 4 punktów definiowanych przez użytkownika (należy pamiętać, że są one ustawione w fabryce, aby dopasować dostępne uwierzytelnione standardy NIST). Przeprowadzania...

   Urządzenia przemysłowe 30 Mar 2015 20:35Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1170

   new holland ts115 - blad podczas kalibracji

   Kolego ElitaPo pierwsze pierwszy raz słysze ze nh zmienił znaczenie kodu dla jednego modelu (modelowo wszystkie kody u36 to błąd czasu kalibracji),po drugie w tabelach dla skrzyni z potencjometrem bład u36 juz jest wykreślony ale mamy błędy u37 u38 świadczące o złej wartości odczytu dla potencjometra...

   06 Paź 2016 08:28Odpowiedzi: 21 Wyświetleń: 5877

   Touch panel i kalibracja

   A więc wylutowałem te tranzystory z rezystorami i podłączyłem bezpośrednio do wyprowadzeń procesora. Niestety nic to nie zmieniło i liniowość jest dalej bardzo zła. Przyciski mam 32/32 piksele i na jednym od początku do końca wartość odczytana z ADC jest około 100 jednostek podczas gdy na innym wynosi...

   Mikrokontrolery AVR 15 Cze 2009 11:55Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2375

   Mercedes Atego 1218 - Kalibracja układu poziomowania

   Ja mialem podobny przypadek w Actrosie i tez procedura nie chciala przejsc. Probowalem chyba ze 20 razy albo i wiecej i wciaz wyskakiwalo ze procedura nie udana. A zabralem sie za to poniewaz kierowca życzył sobie podnieść przod o 2 cm. Sprawe rozwiazalem w ten sposob ze zmierzylem miarą wysokosc podwozia...

   05 Sty 2013 18:01Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 7767

   Radwag WPT 60/150. 2 - przeprowadzenie poprawnie kalibracji daje dziwne efekty

   Waga trafiła do serwisu sprawna, z błędami pomiarowymi. Jako, że ma zostać zalegalizowana, musiałem wykonać kalibrację, która wyszła jak wyszła. Na pierwszym, jak i zarówno na drugim zakresie waga przy kalibracji ZERA miała pustą szalkę, wszystkie parametry wpisane prawidłowo, i liniowość także zrobiona....

   20 Lut 2015 09:32Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1464

   Citroen C4 Grand Picasso - Pneumatyka - problem z kalibracją prześwitu

   Problem dotyczy zawieszenia/tył a dokładnie miechów (amortyzatory pneumatyczne)Cały czas error C1196 - Zmiana prześwitu niespójnaAutko świeżo z FR, uszkodzony był lewy miech (kapeć), kupiłem używany sprawny zamontowałem i nie moge ich "skalibrować"Według DB odejmuje H1-R1 i ta wartość wprowadzamZerknijcie...

   06 Gru 2015 01:12Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 3738

   Kalibracja kamery - OpenCV

   Witam serdecznie!!!Chciałbym prosić o pomoc przy kalibracji kamery przy użyciu biblioteki OpenCV. Problem polega na tym, że mam odpowiednią funkcję do kalibracji, ale niestety nie wiem jak z niej skorzystać aby w wyniku otrzymywać macierze które będzie można potem przekazać do funkcji która usunie...

   Programowanie 12 Lut 2010 13:49Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 4664

   Waga DIBAL - K 355 - instrukcja kalibracji

   Witam, to skrócona instr. kalibracjiWcisnąć przycisk znajdujący się pod spodem wagi, ( po uprzednim wykręceniu śrubki zabezpieczającej dostęp do adjustacji) waga wyda sygnał wskazujący na prawidłowe wejście w tryb kalibracji, a na wyświetlaczu ukaże się wskazanie: [REGULA ZERA]. W trakcie tej nastawy...

   10 Mar 2012 20:53Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 6422

   Kalibracja zawieszenia SCANIA 124 rok 2002

   Koszt kalibracji w porywach dochodzi do 150 pln. Jest procedura "manualnej" kalibracji ale nigdy jej nie robilem. zdarzało sie ze kalibracja robiona kompem nie przechodziła poprawnie i pojawiał się błąd sum kontrolnych kalibracji. Nie działa wtedy automatyczne poziomowanie a problem rozwiązuje poprawny...

   12 Lis 2014 21:41Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2457

   Audi A2 1. 4TDI - Czujnik kąta skrętu kalibracja

   W końcu udała się kalibracja jednak błąd powraca kiedy przekraczam kąty skrętu podane w pierwszym poście. Wygląda na to, że czujnik jest uszkodzony. Czy kupując używany sprawny czujnik wystarczy go zamontować i przeprowadzić taką kalibrację czy też trzeba czegoś więcej?Podam procedurę, która sprawdziła...

   10 Wrz 2015 15:27Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 8184

   Lark 35. 7 - dotyk nie działa prawidłowo, kalibracja ekranu nie działa

   Stałem się posiadaczem nawigacji Lark 35. 7, która ma problem z dotykiem. Na początku sytuacja wyglądała tak, że w menu dotyk działał prawidłowo, natomiast po uruchomieniu programu Automapa dotyk nie działał już prawidłowo to znaczy program zachowywał się jakby kilka funkcji wciskał na raz, ponieważ np....

   Nawigacje Hardware 03 Kwi 2017 14:13Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2934

   UPS APC Smart-UPS 1000 RM 1U - Problemy z kalibracją nowych baterii.

   Znalazłem w końcu sposób aby zrobić kalibrację poprawnie.Zostawię instrukcję dla innych których też spotka kiedyś ten problem.Istnieją dwa rodzaje kalibracji:PierwszaJest to preferowana metoda dla wszystkich Smart-UPS, z wyjątkiem modeli zaczynających się na SU (IE: SU700NET).Kalibracja...

   30 Sie 2019 18:35Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1353

   daf cf 2016 - Kalibracja systemu VSC

   Proszę o pomoc jak prawidłowo przeprowadzić kalibrację VSC w Dafie.W moim Jaltescie jakoś nie do końca dokładnie jest opisana procedura. Po włączeniu funkcji kalibracji program każe mi odpiąć tester i przejechać 250 m zakręcając o 180 stopni przy prędkości > 20 km /h.Przejechałem po placu...

   01 Wrz 2021 08:21Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 561

   COMPULEVEL 35-100 firmy Stanley - kalibracja lub naprawa

   Mam ten sam problem, przy czym mój compulevel służy mi już od 13 lat.Kupiłem go w Stanley Polska zatem nie jest to nowość w ofercie tej firmy (zaliczyli kilkuletnią przerwę w sprzedaży tego produktu).Odpowiedż na mój problem znalazłem na stronie amerykańskiej Stanleya.Urzadzenie wymaga jak...

   26 Lut 2010 13:23Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3575

   UPS APC 1400 Smart Rack (SU1400RMINET) - nieudana kalibracja?

   Tak sprawdziłem, na zwiększonej pojemności baterii ładuje się około 28 godzin jeśli baterie są wyładowane do 10, 5V. Jest to UPS Rackowy z systemem chłodzenia. Owszem baterie się dłużej ładują, ale mi to nie przeszkadza - chodzi o to żeby w razie dłuższego zaniku było zasilanie awaryjne.Pytasz co...

   07 Paź 2014 15:52Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1923

   Kalibracja chińskiej wagi sklepowej do 30 kg

   Witam, nie wiem dlczego nie mogłeś wejść poraz kolejny, ale podejrzewam, że to jest blokada programowa. Rozpoczynałęś procedurę, ale jej nie dokończyłeś lub wynik był niezgodny ze standartem.Jak parametry wagi uległy zmianie najlepiej jest korzystać przy programowaniu i kalibracji ze zworki CN6...

   26 Lis 2014 13:08Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2064

   Bizerba_automat GLM-I kalibracja

   Czy któryś z Kolegów jest zorientowany w procedurze kalibracyjnej wagi w automacie ważąco-etykietującym GLM-I Bizerba.Z przeczytanych na tym forum informacji dotyczących innych wag Bizerby wynika, że nie powinna to być specjalnie skomplikowana sprawa.W automacie znajduje się zworka kalibracyjna,...

   30 Sie 2017 05:56Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 723

   Kalibracja chińskiej wagi Supreme

   Potrzebuję pomocy przy kalibracji chińskiej wagi Supreme, waga do 150 kg, z tego co wyczytałem to podobna do tej z tego tematu Co prawda jest tam podana procedura, ale nie mogę dojść do tego żeby wskazania były poprawne, może ktoś miał do czynienia i pomoże?Nie obciążyłem jej maksymalnie tylko...

   30 Paź 2017 18:06Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1185

   S6 edge kalibracja - Dziwna sytuacja

   Nie wiem czy coś nie "spali", ten kod resetuje poprzednie kalibracje?Wskaźnik paliwa zostanie zresetowany, co spowoduje, że pojemność akumulatora będzie niedokładna.Nie używaj go, chyba że jest napisane w procedurze testowej.Teraz telefon kalibruje baterię pewnie wg jej fabrycznych parametrów....

   Smartfony Początkujący 23 Gru 2019 17:21Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 486

   Golf VI - Problem z kalibracją czujnika skrętu (G85)

   A był jeszcze jeden, coś z procedurą startu ale z tego co się dowiedziałem to też błąd ABSa, a poza tym to chyba nic, na początku jak przejechałem jakieś 2 km to się zaczęła migać kontrolka od ręcznego, i piszczeć jakieś chyba 5 razy, i te kontrolki od ABS i ESP, no wydaje mi się że po kalibracji czujnika...

   Samochody Mechanika 11 Kwi 2021 18:03Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 2193

   John Deere 6600 - kalibracja podnośnika

   Chciałbym przeprowadzić kalibrację podnośnika ehr. Czy zna ktoś procedurę owej kalibracji i czy jest do tego potrzebny jakieś urządzenie zewnętrzne?

   10 Wrz 2021 20:49Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 831

   Jak wejść do kalibracji wagi RADWAG WLC6/F1/R

   Co to jest P6?W menu jest pozycja P6 i jest to automatyczna kalibracja wagi, można wejść bez trybu serwisowego po prostu,Mamy w firmie większość wag które posiadaja P6 w menu, jednak jedna niema tej pozycji, przycisk serwisowy na płycie nie reaguje, jaka jest procedura wejścia w kalibrację?

   14 Lut 2022 12:40Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 486

   Kalibracja miernika częstotliwości.

   Jest jeszcze inny sposób. Procedura generująca okres pomiarowy (1 sekunda, czy 0, 1s czy podobne), lub przerwanie, powinno mieć możliwość zmiany czasu trwania w trakcie pracy. Zrób sobie gdzieś w RAM'ie komórkę na dane kalibracyjne, a w programie sterującym dopisz fragment umożliwiający zmianę tych danych....

   02 Sie 2004 17:25Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 3101

   czyszczenie i kalibracja wtryskiwaczy gazu

   Chciałbym poruszyć na forum wątek z tytułu, ponieważ nie można znaleźć na ten temat sensownych informacji a wydaje się być ciekawy.W aucie zamontowane mam wtryski ZAVOLI PAN (czyli nie listwę a cztery oddzielne) i średnio raz na 1-1. 5 roku muszę podjechać z nimi do warsztatu na czyszczonko i kalibrację.Procedura...

   10 Sty 2016 17:36Odpowiedzi: 73 Wyświetleń: 140892

   Korekcja wskazań, kalibracja dla wagi RADWAG

   Musisz włączyć wagę i po procedurze testowej gdy wskarze masę naciśnij przycisk "0", wtedy na wyświetlaczu pojawi Ci się napis "PAR", wpisz wtedy 100 i naciśnij ENTER, co spowoduje pojawienie się na wyświetlaczu napisu PR_CAL, wtedy naciśnięcie switcha na płycie spowoduje "wejście" w parametry serwisowe,...

   09 Mar 2008 12:54Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 3426

   Kalibracja i sprawdzenie sprzęgacza kierunkowego?

   Moc oporników zakończeniowych nie jest specjalnie istotna. Może to być zwykły opornik SMD w granicach 50ohmów. Czasami dla skompensowania indukcyjnosci do gniazd lub oporników dopina się niewielkie trymery ceramiczne lub powietrzne.Nie polecam żadnych potencjometrów, to nie ta skala problemu.Kalibracja:...

   Radiotechnika Serwis 26 Cze 2007 08:21Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 5982

   Kalibracja wagi AXIS B60

   Witam, co do wagi B60 to nie ma jakiejś typowej metody kalibracji, cała procedura jest dość skomplikowana i składa się z kilku czynników, najlepiej jak byś poznał programowanie miernika wagowego np. SE- 01, 02 lub innego tej firmy wszystkie są oparte na tym samym menu trochę wzbogacanym co do wersji...

   30 Sie 2008 19:45Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 8612

   Kalibracja robota Comau nie daje efektu

   Jeżeli wymieniłeś manipulator, a szafa została stara to musisz zrobić TURNY i kalibracje razem. Pamiętaj że oś 2 i 3 muszą być kalibrowane razem.Aby sterować chwytakiem z przycisków T1 i T2 musisz zastosować się do procedury w załączniku.Pozdrawiam.Mariusz M.Po skalibrowaniu robota...

   11 Mar 2011 16:13Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1934

   Pioneer VSX-920-K i kalibracja pod bi-amp

   zestaw: Pioneer VSX-920-Kkolumny Jamo S 608:pomieszczenie około 30m. kw, kolumny stoją na terakotowej posadzce.Podłączyłem Bi-Amp jak w instrukcji (High kolumn do Front wzmacniacza, Low do surround back), przeprowadziłem ponowną kalibrację MCACC (i zmianę konfiguracji całości) i...

   Audio Nagłośnienie Domowe 15 Sie 2011 12:22Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 4868

   Kalibracja i ustawienia wagi Axis B200B

   Czy mógłby mi ktoś miły podać procedurę kalibracji wagi Axis B200B z 2001 roku?Na płycie nie ma żadnego przełącznika.Na co dzień naprawiam wagi Cas ale dziś trafił mi się taki twór i nic nie mogę na jej temat znaleźć.Wersja programu to b 22-7.Pozdrawiam.

   08 Gru 2011 09:51Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 4468

   UPC Smart UPS 3000XL RM 3U - kalibracja

   Kalibracja zakończona pozytywnie, problem rodziła karta zarządzania po wymontowaniu cała procedura przebiegła prawidłowo. Potem instalacja karty i uruchomienie. 07 Gru 2011 13:20Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 3734

   Radwag WTC 15 SW - Kalibracja, instruckja serwisowa

   Witam, w tych modelach kalibracja jest dostępna po przełożeniu zworki cal, która znajduje sie w pojemniku bateri, procedura jest intuicyjna, należy stosować się do komunikatów z wyświetlaczapozdrawiam

   29 Maj 2013 19:17Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 3177

   UPS Smart 1000 - kalibracja jednak coś popsułem i cyklicznie pyka...

   Chciałem przeprowadzić kalibrację UPS APC SMART 1000 zgodnie hyperterminal jak w pkt. 4 i wykonałem czynności z pkt. 5: shift+Y. Otrzymałem komunikat zwrotny SM, czyli tak jak powinno być. Następnie dwa razy wcisnąłem 1 jak w pkt. 6 i UPS odpowiedział PROG.Będąc w tym trybie okazało się,...

   03 Cze 2013 10:39Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1911

   Jaguar Sy-Type - Kalibracja hamulca postojowego błąd C1801

   Jaguar S-type 3. 0 V6 2002r. Problem pojawił się po wymianie klocków hamulcowych tylnych. Nie działa hamulec postojowy i wywala błąd C1801. Prawdopodobnie należy przeprowadzić kalibrację EBC. Czy ktoś posiada opis tej procedury?

   17 Lip 2014 18:42Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 3195

   DS18B20 Czy Możliwa kalibracja

   Kalibracji samego termometru nie ma możliwości,Jest taka możliwość ale z tym do producenta. Firmie Dallas teraz Maxim-ic nie udało się uniknąć błędów podczas produkcji i jakieś 13-15 lat temu wypuścili serię czujników temperatury z błędem pomiarowym dochodzącym do 5 stopni. Wadliwa seria nie została...

   Projektowanie Układów 06 Sty 2015 21:57Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 4650

   Oscyloskop DT6620 - kalibracja, offset

   Mam oscyloskop jak w tytule, wymieniłem w nim standardowo hermetyczne potencjometry, wykonałem konserwację pozostałych oraz przełączników, naprawiłem wzmacniacz rozjaśniania, ustawiłem napięcia zasilacza. Po tych zabiegach deje się obserwować przebiegi, ładnie się synchronizuje, ogólnie OK....

   20 Kwi 2016 00:34Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1074

   Citroen C4 2. 0 HDI -nierówna praca silnika. Wtryski poza kalibracją P0266, P0272

   "kontrola wyważenia wtryskiwaczy paliwa", gdzie "udział/bilans mocy" na poszczególnych cylindrach to: 1. 02 (1), 0. 96 (2), 1. 03 (3) i 0. 99 (4). Nie ma w oficjalnej nomenklaturze, tzn. nakazanej przez producenta czegoś takiego jak "kontrola wyważenia wtryskiwaczy". Jest to wymysł producenta diagnoskopu...

   14 Cze 2019 18:22Odpowiedzi: 40 Wyświetleń: 51321

   Tester pojemności akumulatorków ZB2L3 v. 2. 2 - pytanie odnośnie kalibracji.

   Przyszedł dziś do mnie moduł ZB2L3 zamówiony na aliexpress. Bez podłączonego akumulatora, mimo zwartych zacisków układ pokazuje napięcie 60mV. Chciałem wykonać kalibrację, jednak nie bardzo rozumiem punkt 3 procedury:Apply USB power and simultaneously press all three buttons to enter...

   Zasilacze, ładowarki 06 Sty 2023 09:41Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 6660

   APS Smart 1500 SMT1500I - Wymiana akumulatorów, konieczność kalibracji

   SMT1500 to UPS którejś tam generacji, istotniejsze jest to, że ma on nowy protokół transmisji MICROLINK - jest to rozwiązanie opracowane przez APC, jest supertajne, nie ma do tego żadnej dokumentacji więc zapomnij o kalibracji przez RS, programach typu APC Fix. Najnowsze wersje PowerChute działają z...

   12 Lis 2017 19:02Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3750

   Mccormick cx75 - Kalibracja skrzyni

   Witam. Mam problem z McCormickiem cx 75. Ciągnik szarpie zarówno przy ruszaniu z użyciem sprzęga jak i bez, dlatego chciałbym wykonać kalibrację skrzyni. Czy ktoś z Was zna procedurę kalibracji lub posiada jakąś instrukcję. Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

   25 Sty 2022 16:27Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 3942

   DAF LF 55. 250 2007 rok - Kalibracja wtryskiwaczy

   Witam. Zapaliła mi się rezerwa w ciężarówce Daf LF 55. 250 z 2007 roku. Zatrzymałem się aby zatankować, wyłączyłem zapłon, a po uzupełnieniu paliwa samochód już nie odpalił. Okazało się, że jakimś cudem się zapowietrzył. Mechanik użył samostartu pryskając go do filtra powietrza aby uruchomić silnik. Po...

   25 Lip 2019 18:04Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 717

   Zmywarka Electrolux ESL48900 - kalibracja hydrostat, błąd i40

   Czytałem że trzeba zrobić kalibrację, ale niestety nie znam procedury.Pytam się po co?Wymień hydrostat i problem zniknie.Dzięki za odpowiedź tak zrobie. Ciekawe ze na north pl sa wyszczególnione dwa jeden z rurka a drugi bez.A tak na marginesie to w tym modelu jest jakaś opcja kalibracji?

   AGD Początkujący 27 Gru 2019 20:50Odpowiedzi: 19 Wyświetleń: 7632

   Kme Nevo Honda 2. 0 kalibracja

   Myślałem, że jak zdejmę ten kaganiec kalibracji jałowego to zacznie uwzględnić przedział między tymi czasami z ECU i tyle. ;)No nic to moja procedura jaką ostatnio stosuje to:1. Kasowanie mapy Pb i LPG2. Jadę w trasę (przy okazji) np. 100 km. W jedną stronę jadę na pb(50km) a warcam na LPG -...

   04 Cze 2022 17:22Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 2562

   Minidisc JVC XM-228 - problem z nagrywaniem, kalibracja lasera, dane nt. pilota

   Witam serdecznie,Na czym polega problem:Od jakiegoś czasu zmagam się z problemem z deckiem MD JVC XM-228. Odtwarzanie przebiega bez zarzutu, jednak problem pojawia się kiedy chcę odświeżyć zawartość nośników. O ile deck ma siłę na skasowanie dysku i po tej operacji poprawnie wykrywa go jako "BLANK...

   Audio Serwis 22 Sty 2021 11:44Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 633

   Epson 4880 - Kalibracja po wymianie głowicy?

   Witam, czy po wymianie głowicy trzeba dokonać kalibracji?Jeśli tak to jakim programem i jak wygląda procedura. 01 Lut 2022 14:20Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 156

   Poprawne ustawienie (kalibracja) głowic magnetofonowych

   Witam. Magnetofonami szpulowymi nie bawiłem się, mogę służyćpraktyczną poradą, jak ustawić głowicę w "kaseciaku". Nie dysponującwyposażeniem zalecanym przez instrukcję serwisową należy zaopatrzyćsię w lusterko dentystyczne lub ostatecznie małą lupę. Raczej niezbędnajest kaseta serwisowa z nagranymi...

   25 Cze 2006 15:08Odpowiedzi: 21 Wyświetleń: 15059

   UPS APC Back-UPS Pro 1000 - kalibracja po zmianie baterii...

   Poszukałem i znalazłemZasilacze awaryjne z linii Back UPS nie posiadają specjalnych układów z którymi trzeba kombinować jak z serią Smart. Procedura wymiany akumulatorów:1. Podłączyć nowe akumulatory2. Włączyć UPS-a bez podłączania do sieci i obciążyć jakimś odbiornikiem o 1/3 jego nominalnej...

   27 Cze 2006 20:29Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 5821

   kalibracja czujników temperatury Pt100

   oczywiście chodzi o sprawdzewnie czujnika za pomoca kalibratora i piecykajaki błąd wstawic w procedurzeczujnik klasa a

   31 Sie 2006 16:22Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 12494

   cc1000 kalibracja ok, problem z PLL

   Hej!Mam to samo! Właśnie nad tym pracuje. Jak coś wymyślę to napiszę.Dodano po 1Witam!Chyba znalazłem rozwiązanie. Ja używam modułów Soytera na częstotliwość 868MHz. Moja konfiguracja:CC1000Configuration[]={... 0x0240, 0x0300, 0x04BF, 0x0535, 0x06BB, 0x0703, 0x089C, 0x098C,...

   08 Lut 2007 13:09Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1518

   [89c2051][Bascom 8051] Kalibracja zegara

   Nie porównuj programu z BASCOM 8051 do programu z BASCOM AVR bo to dwa różne kody wynikowe. W układach AVR wszystko odbywa się szybciej. Mniej taktów zegara przypada na wykonanie jednej instrukcji. Poza tym tam nie musisz na nowo uruchamiać licznika - działa on stale od momentu gdy ustawisz preskaler.Uproszczenie...

   10 Wrz 2008 19:26Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 3088

   reflektometr problem z kalibracją cb

   Pamiętać należy, że "kalibrować" reflektometr należy rezystorami włączonymi jako obciążenie.Rezystor 50Ω/4W to podstawa.Nie należy "kalibrować" reflektometru z anteną zamiast sztucznego obciążenia.Procedura sprawdzenia reflektometru jest w temacie podwieszonym:Jeżeli sprawdzenie wyjdzie...

   24 Mar 2009 06:10Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 4022

   Czy moja bateria z IBM TP T40 wymaga kalibracji?

   Znalazlem cos co przeczy informacjom w FAQ i waszym wypowiedziom.Ciągła praca na zasilaniu sieciowym... Aby przechowywać baterię, naładuj ją do pełnej pojemności, rozładuj w czasie normalnej, niezbyt intensywnej pracy do poziomu około 50%, wyłącz komputer i odłóż wyjętą baterię w bezpieczne,...

   Komputery Regeneracja Baterii 03 Mar 2010 21:11Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 3558

   ALAN 109 + WILSON LITTLE WIL - kalibracja anteny

   Koniecznie zapoznaj się z tym tematem:Jeżeli dalej będą kłopoty, to sprawdź czy miernik jest sprawny.Procedury sprawdzania miernika SWR opisane są tutaj:

   Radiotechnika Początkujący 12 Lis 2014 10:43Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 6135

   UPS APC 1500, potrzebuję informacji na temat kalibracji.

   UPS po wymianie baterii na nowe, a po przeszukaniu forum dowiedziałem się, że trzeba go jeszcze prawdopodobnie skalibrować.Mam apcfixa lecz chyba wersja demo, niestety nie znam dokładnie procedury oraz nie wiem, którego kabla RS232 użyć - kilka schematów kabli ze [url=]strony:Czy ktoś...

   21 Maj 2010 11:12Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2790

   ricoh 3245 przy kalibracji wywala kod sc385

   wartosci siw wyzerowaly bo cos z samymi id sensorami sie wydarzyc musialo i zamiast mierzyc okolo 4v +- 0. 5 podaja, ze jest 0.Jak juz sobie poradzisz z sc385 a nadal nie bedziesz mogl skalibrowac maszyny radze rozebrac maszyne do samego lasera wyciagnac laser i wyczyscic co mozna wyczyscic.

   11 Sie 2010 19:39Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 2513

   WAGA osobowa SILVERCREST Z28447, kalibracja

   Mam problem z łazienkową wagą elektroniczną jak w tytule. Waga błędnie wskazuje wygląda na to że jest rozkalibrowana. Pokazuje o 8-10 kg więcej przy wadze 70kg. Problem ten występuje od momentu tąpnięcia wagi (podskoczeniu na podłożu) przy schodzeniu z niej. Czy może ktoś może potwierdzi moją...

   09 Lip 2013 06:06Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 9479

   Panasonic kalibracja paneli operatorskich

   Przy włączonej kopiarce wciskasz równocześnie przyciski Energy Saver i Function. Trzymając je cały czas wciśnięte, wyłączasz kopiarkę wyłącznikiem z lewej strony i po paru sekundach włączasz ponownie. Cały czas trzymasz wciśnięte przyciski. Na panelu w górnym lewym rogu pojawi się krzyżyk. Puszczasz...

   20 Lip 2011 07:22Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1974

   Kalibracja Pitch'a w Technicsie 1210 M3D

   Wyżej podana instrukcja jest błędna!Procedura dokładnej regulacji:1. Ustawić suwak pitch w położeniu ZERO, podlączyć miernik (przewód brązowy i czerwony), potencjometrem VR302 ustawić wartość:2, 875k ohm +\- 0, 25k ohm2. Podłączyc miernik częstotliwości do kołków pomiarowych oznaczonych...

   Audio Początkujący 31 Maj 2018 12:34Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2215

   Ecas WABCO - Kalibracja czujników położenia

   musisz przede wszystkim wiedzieć, jaka jest wysokość między mostem a odbojnikiem zawieszenia, która to jest w danych regulacyjnych auta, a stanowi ona dystans wysokości neutralnej dla której robisz kalibrację ( bez względu jaką metodą robisz kalibrację).W DAFie wyglada to tak: Podnosisz trochę zawieszenie...

   09 Cze 2022 04:40Odpowiedzi: 28 Wyświetleń: 13296

   Kalibracja czujnika skrętu G85 - Ibiza Tdi 2004 rok

   To jest sposob jak skalibrowac, jesli masz usterke to niestety procedura ci ta nie pomoze;-)

   09 Cze 2013 21:42Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 24101

   Wyważarka Corghi EM-61 - rególacja, kalibracja... jak?

   teść stwierdził, że czas wymienić łożyska na wałku w wyważarce....Wszystko ładnie pięknie po za jednym małym mankamentem... zdemontował czujniki bez zastanowienie się chwili.Teraz problem - jak to wyregulować? Jak wygląda procedura poprawnego montażu czujników w tym modelu?Ktoś...

   06 Lut 2012 20:38Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2962

   DEEL INSPIRON 2200 - Podczas uruchamiania pojawia się komunikat o kalibracji

   Tak... Ale przy każdym uruchomieniu ta sama procedura.

   Laptopy Hardware 03 Paź 2012 19:13Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1005

   BIZERBA GT 240 - Kalibracja

   Mam wagę BIZERBA GT 240 zgłaszającą sie z błędem "Wagge ist in unterlast".Na początek chciałbym ją skalibrować. Do tego potrzebne jest procedura. Może ktoś pomoże?

   30 Lis 2012 15:15Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1260

   Kalibracja obrazu a nowy telewizor..

   Jest taka fajna stronka [url=]LinkFirma która tworzy materiały testowe dla profesjonalistów, można sobie ściągnąć trochę materiału i nawet są filmiki jak ustawić różne modele telewizorów.Materiał jest po niemiecku i angielsku.Ja ustawiłem mój telewizor według ich procedury i obraz jest rewelacyjny...

   Jaki TV, projektor, kamerę kupić? 28 Sty 2013 09:32Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 13767

   Waga tcs - Kalibracja wagi chińskiej tcs

   Witam, podobno w tych modelach są różne procedury regulacji, np. hasło 4 cyfrowe lub jeżeli jest zworka typu jumper to należy ją zewrzeć i uruchomić wagę i do czasu zakończenia programowania pozostawić zwartą, a co do szczegółów to muszę znać zakres wagi, działkę i wartość wzorca to postaram się to opisać 23 Lip 2013 19:14Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 13029

   passat b 7 - kalibracja xenonów

   VCDS do reki i zrobisz wg powyzszej procedury

   22 Paź 2013 21:14Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 7557

   Man TGS - po kalibracji autocomem ecas cały czas świeci bład 3020.

   Przekroczenie zakresu, autocom to się nadaje dla praktykantów.... na chodniku, musisz próbować może za którymś razem trafisz na zakres dopuszczalnego progu wartości, o ile wybierasz dobrą konfigurację i sprzęt nie ma złej procedury.

   05 Paź 2013 12:59Odpowiedzi: 19 Wyświetleń: 6501

   Nokia Lumia 620 - Kalibracja czujnika światła

   Lumia 620 po wymianie dotyku na oryginał gasi wyświetlacz podczas połączenia mimo że telefon leży na biurku....?Nic nie skalibrujesz, wymieniając czujniki też nic nie naprawisz.Problem leży w samym szkiełku które wymieniłeś. Czujnik po prostu sam się oślepia - telefon stwierdza że jest przystawiony...

   11 Mar 2014 19:21Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 5565

   Golf 4 1. 4 - Kalibracja zegarów.

   Wskazówki są poprawnie założone gdy po włączeniu zapłonu ustawią się na początku skali prędkościomierza i obrotomierza.Nie założysz ich na włączonym zapłonie bo i tak się przesuną.Wkładasz na zgaszonym, włączasz zapłon, one się ustawiają na początek skali, jak jest źle to powtarzasz procedurę aż...

   Samochody Początkujący 26 Gru 2014 20:00Odpowiedzi: 33 Wyświetleń: 9300

   UPS APC PS450I Kalibracja UPS-a przy wymianie akumulatorów

   Dostałem gratisowo UPS APC SMART 450 SC450RMI1U taki jak na zdjęciu.UPS ma niestety padnięte akumulatory. Wiem, że przy wymianie jest potrzeba ich kalibracji specjalnym kablem jak i oprogramowaniem.Czy przerabiał ktoś temat konkretnie tego UPS-a i mógłby się podzielić informacją na temat...

   13 Lis 2014 16:12Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2274

   Lark FreeBird 43. 3 - nie reaguje dotyk, prawidłowa kalibracja

   Mam nadal komunikację z urządzeniem za pomocą komputera, ale na wyświetlaczu nawigacji jest już tylko biały ekran.Ściągnąłem z chomikuj larkmap gotowiec na sd i skopiowałem na FLASH, żeby uzupełniło brakujące pliki, które mogłem po całym zamieszaniu usunąć. Niestety biały ekran nie zniknął.W centrum...

   Nawigacje Software 31 Paź 2015 13:47Odpowiedzi: 60 Wyświetleń: 6585

   Konica Minolta Bizhub C224e - Brak ustawień kalibracji panela dotykowego

   Nie spotkałem się w tym modelu urządzenia z kalibracją ekranu. Instrukcja instalacji również nie przewiduje takiej procedury. Z jakiej innej procedury skorzystałeś?

   15 Sty 2016 23:11Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 2178

   Peugeot 107 - Kalibracja sprzęgła w automacie.

   Witam, problem został rozwiązany przez elektryka okazało się, że masa do skrzyni biegów była trochę niedokręcona i procedury kalibracji nie udawało się przeprowadzić gdzieś w pewnym momencie ją gubił.Dziękuję za porady wszystkim. 31 Mar 2016 12:52Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 9468

   UPS chloride Desk Power + 1000VA (600W) - kalibracja

   Czy ktoś może dysponuje procedurą kalibracji akumulatorów UPS-a Chloride Desk Power + 1000VA (600W) lub podobnego?

   27 Mar 2017 10:04Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2187

   KYOCERA 3050ci - słaba jakość kopii/wydruków, nie można zrobić kalibracji

   U021 nie zaszkodzi, potem U252 na Europe.W kicie są kartki z procedurami, które warto zrobić przy wymianie DK i DV. Słaba jakość wydruku wskazuje możliwy problem z transferem - temu bym się przyjrzał.Jakie były problemy z maszyną, że konieczna była wymiana podzespołów?pozdrawiamk.

   24 Gru 2018 11:21Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 1284

   Przetwornica DC/DC buck 2A z regulacją i LCD - kalibracja i testy runda druga

   Trzymając naciśnięty przycisk "up" i podłączając napięcie do przetwornicy zaczyna migać wyświetlacz i można kalibrować napięcie wyświetlane. Ta procedura jest dosyć zakręcona - niestety nie opiszę jej bo moje dwa moduły uległy uszkodzeniu i już dokładnie nie pamiętam (każdy działał inaczej - jeden pokazywał...

   Artykuły 26 Mar 2018 10:40Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 3972

   [F411] FT800 zapamiętanie kalibracji Touch Screena

   (at)AndrzejKor dzięki za chęć pomocy ale problem mam w procedurze inicjalizacji. Wypróbowałem na Arduino, to co robirę na F411 i działa poprawnie:[syntax=c]/* API for calibration on ft800 */void Calibrate(){/************************************... Below...

   Mikrokontrolery ARM 06 Sie 2018 14:59Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 1149

   Vw Passat B6 - Kalibracja czujnika G251, błąd 01279

   Passat B6 2. 0 tdi CBAB 2008,,Mam problem z wprowadzeniem ustawień podstawowych czujnika przyspieszenia wzdłużnego G251.Postępuje według procedury z ross tech tj:Czujnik przyspieszenia wzdłużnego (G251)Wymagania wstępne:Napięcie systemowe co najmniej 12, 0 V.[Wybierz][03 -...

   12 Paź 2018 14:43Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 9912

   Civic 1. 8 2008r. - ishift regeneracja sterownika wysprzęglania błędy kalibracji

   W skrócie historia wygląda następująco, samochód to Honda Civic 2008r, 1. 8 benzyna, skrzynia ishift, układ prawie identyczny jak easytronik w Oplu. Jeżdził w miarę ok., trochę czasem poszarpywał, ale to najprawdopodobniej już kończące się sprzęgło.Kilka razy auto zgasło, aż pewnego razu już nie mogłem...

   22 Cze 2021 17:57Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 2799

   Opel Adam - TPMS - kalibracja

   Jeśli kontrolka miga przez czas 60-90s po przekręceniu kluczyka, to jest zapamiętany błąd w systemie. Może dlatego nie da się uruchomić procedury programowania czujników. Masz pewność, że czujniki są sprawne? Chyba nie pozostaje nic innego jak odczytać błędy z układu TPMS.

   03 Sie 2019 20:55Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 4410

   Peugeot 308 T9 1, 6hdi - Wymiana turbiny, nieudana kalibracja

   Peugeot 308 z 2015r 1, 6hdi sterownik EDC17C60, po wymianie turbiny błędy p1497, p2562. W parametrach niezgodność położenia turbo.Wykonuję procedurę wymiana turbo oraz nauczanie pozycji skrajnych turbo. Procedury przechodzą prawidłowo jednak nic się nie zmienia.Nie wiem w czym problem. Procedury...

   02 Gru 2019 22:11Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 3666

   Krups EA8161 - kalibracja młynka, po ponownym włączeniu ekspres wariuje

   Posiadam Ekspres Krups EA8161, ponieważ młynek bardzo długo mielił chciałem zrobić kalibrację wg opisu kolegi bolek191968 w tym temacie. U mnie na etapie wkładania pojemników pojawia się z prawej pusty nawias i 6 kresek nad nim (ekspres to wersja z wyświetlaczem) i to tyle naciśnięcie start niczego...

   13 Sie 2022 07:20Odpowiedzi: 31 Wyświetleń: 4833

   Opel Adam 2013r - Wymagany SPS do kalibracji kąta skrętu kierownicy

   W adamie procedura wygląda tak:Uczenie czujnika kąta obrotu kierownicy jest zawarte w funkcji ogólnej konfiguracji i może być wymagane po dokonaniu wymiany pewnych części układu kierowniczego:•Przekładnia kierownicza•Kolumna kierownicy•Wewnętrzny drążek poprzeczny mechanizmu...

   26 Maj 2020 22:25Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1308

   MAN TGX 2015r - Błąd kalibracji poziomowania.

   Bo musisz to podnieś z Texy strzałkami jeśli Ci o to chodzi, pilot podczas tej procedury nie działa.

   04 Cze 2020 19:05Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 459

   Stag q-box plus - Kalibracja przełącznika Led-401

   Program darmowy ze strony Staga, interfejs na alledrogo za 15-30zł.Instrukcja do staga w pdf'ie dostępna razem z programem.Chyba można też zaprogramować poziom automatycznie przy tankowaniu gazu.Zużyj gaz do zera, jak podjedziesz do dystrybutora to przytrzymujesz przycisk na wskaźniku i gasisz...

   24 Sie 2020 17:45Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 6156

   Indesit XWE 61252X WWGG PL - Czy istnieje możliwość kalibracji presostatu analog

   Jakie znaczenie ma czyszczenie rurki czy odpływu jeśli właśnie przy zdjętej rurce hydrostatu też tylko pompa pracuje, a wody nie pobiera? W zmywarkach Elektroluxa jest procedura gdzie można skalibrować częstotliwość generatora presostatu przy ciśnieniu atmosferycznym jako pozycja bez wody. Często zdarza...

   AGD Pralki, Suszarki 20 Mar 2021 15:35

   Valtra N111 EH - Kalibracja skrzyni biegów

   Tak, jest taka możliwość aby zrobić to „z ręki”, jest procedura automatyczna oraz ręczne dostrojenie wartości czasu napełniania i chyba (tego nie jestem pewien) ciśnienia początkowego.Dodano po 47Tak, jest taka możliwość aby zrobić to „z ręki”, jest procedura automatyczna...

   04 Sie 2022 08:01Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 654

   Kalibracja skrzyni Case MXU115

   Tak jest. Przelacznik kiwany żółw zająć. Jeśli to nie problem to bym pana prosił o opisanie tej procedury jeszcze raz. Bo nie mogę nic takiego znalezc. Chyba że link pan podeślę lub numer telefonu do Pana. Pozdrawiam

   29 Paź 2022 07:15Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 234

   New Holland ts100 - kalibracja skrzyni, rewers mechaniczny

   Procedura taka sama jak do Ford/News Holland serii xx40. A to już tu było kilkanaście razy.

   01 Lis 2022 07:12Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 222

   Mercedes actros mp3 - Kalibracja sprzegla

   W załączeniu procedura. Myślę, że pomoże.

   17 Sty 2023 22:16Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 162

   procedura strojenia magnetofonu szpulowego

   To co piszesz matiz229 to wszystko prawda, ale to jest połowa procesu strojenia. Po wymianie głowicy MUSISZ wyregulować tor odczytu i zapisu. Ćwiczyłem to dziesiątki razy w kaseciakach. Po wymianie głowicy na identyczną jak była oryginalnie zastosowana trzeba ustawić odpowiednie poziomy. Bez tego będzie...

   15 Lis 2003 08:28Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 3799

   schematu i procedury kalibracyjnej do wagi Radwag 150. o

   panowie potrzebuję schemat wagi j/wPCB-0030/95/06PCB-0049/97/1oraz procedury kalibracyjnej waga 150kg, d=0, 1 e=0, 1Po -3AuE -0co -6un-2At- 5Zo -5cr-0 (nie wiem co to jest)bd- 5nu -1di ui- 3009Pate- 3000Step- 500Daci w tym momencie "waga" coś kalkuluje i...

   Sprzęt Medyczny 29 Mar 2010 20:53Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 3553

   Waga kingship gew-15 - procedura kalibracyjna - jak wykonać?

   Szukam sposobu kalibracji do wagi Kingship gew-15 - jakiś chiński wynalazek, aczkolwiek posiada legalizację pierwotną.

   30 Maj 2022 13:20Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 951

   HP Photosmart C 6380 - Nie można wyłączyć procedury wyrównywania pojemników

   Jeżeli reset nie pomaga, a wszystkie dysze drukują prawidłowo to może być uszkodzony czujnik od wyrównania głowicy. Na początku bym go wyczyścił, jest w karetce pod spodem świeci podczas kalibracji rożnymi kolorami, więc nie będzie ciężko go zlokalizować.

   23 Kwi 2017 19:05Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1443

   przeglad wzmacniacza - jaka jest standardowa procedura przeglądu wzmacniacza Aud

   co do wymiany kondensatorów... hmmm...Pooglądaj kanał Reduktor SzumuPan Reduktor Szumu może być jedynie autorytetem dla laików, dla kolegów po fachu przejawia podejście amatora-wymieniacza.Z ostatnich trzech odcinków:1. Wymiana głowicy laserowej bez kalibracji / ustawienia servo2. Czyszczenie...

   Początkujący Naprawy 10 Maj 2019 16:37Odpowiedzi: 78 Wyświetleń: 3078

  Procedury uruchamiania i kalibracji 3com Zt1000bt

  Bezpośredni link do pobrania Procedury uruchamiania i kalibracji 3com Zt1000bt

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Procedury uruchamiania i kalibracji 3com Zt1000bt