Przegląd sprzętu Bosch Wax32m41by

Przegląd sprzętu Bosch Wax32m41by jest wyjątkowo wydajnym i wielozadaniowym urządzeniem zaprojektowanym z myślą o domu. Jest to profesjonalna maszyna do grzania, prasowania i szycia ubrań. System grzejny wykorzystuje technologię niskotemperaturową, która zapewnia szybsze i skuteczniejsze prasowanie. System szycia jest wyposażony w łatwą w obsłudze sterownik, który zapewnia intuicyjną kontrolę nad szyciem. Wax32m41by ma również wbudowany system oczyszczania, który usuwa zanieczyszczenia powstałe w wyniku prasowania i szycia. System ten wykorzystuje technologię filtrów węglowych, która zapewnia skuteczne i trwałe oczyszczanie. Dzięki wszystkim tym funkcjom Bosch Wax32m41by jest idealnym rozwiązaniem dla domu.

Ostatnia aktualizacja: Przegląd sprzętu Bosch Wax32m41by

Drogi Kliencie,

każdy z Techników jest wyposażony w maseczki ochronne, rękawiczki jednorazowe i płyny dezynfekujące oraz okulary. Dodatkowo, dzień przed każdą wizytą Technika, wysyłamy sms z prośbą o przełożenie wizyty, w przypadku pojawienia się symptomów infekcji.

więcej

Gwiazda Jakości Obsługi

Drodzy klienci, już po raz kolejny wyróżniliście nasz Serwis Gwiazdą Jakości Obsługi*. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że spełniamy Wasze najwyższe oczekiwania. Ta nagroda motywuje nas do dalszego doskonalenia naszych usług.
Dziękujemy!

*W 2020 roku otrzymaliśmy również zaszczytne wyróżnienie - "Gwiazda Dekady".

Już teraz umów wizytę naszego technika online.

Bez wychodzenia z domu możesz samodzielnie zamówić usługę naprawy urządzenia lub sprawdzić jej status. Umawianie terminu wizyty naszego technika online jest elastycznym i wygodnym sposobem. Usługa rezerwacji umożliwia dokładne opisanie problemu związanego z urządzeniem oraz wyboru dnia i godziny wizyty naszego technika. Zamawainie naszeg serwisu jest jeszcze łatwiejsza po zarejestrowaniu się w MyBosch.

Zgłoszenie naprawy online

Nasi eksperci zawsze do usług!

Centrum Kontaktu pracuje od poniedziałku do piątku 8:00 - 20:00, w weekendy w godzinach 8:00 - 17:00. pl/serwis/kontakt-i-informacje">Kontakt i informacje

Skontaktuj się z nami

Produkty i usługi

Pracuj #LikeABosch

Neutralność klimatyczna

Znajdź swoją drogę do naszych produktów

Podążaj za nami do połączonego świata

Dowiedz się więcej o Internecie rzeczy na naszej globalnej stronie internetowej

Poznaj firmę Bosch — historia za historią

Odwiedź globalną stronę internetową

Najnowsze informacje o firmie Bosch znajdują się na forum prasowym.

Przejdź do forum prasowego Bosch.

Skontaktuj się z Bosch

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Telefon

+48227154040

Wyślij do nas wiadomość

Idź do formularza kontaktowego

Porozmawiaj z nami na chacie!

Masz pytania lub sugestie? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni od godziny 08. 00 do 17. 00 w dni robocze.

Szukasz pracy?
Aplikuj teraz.

Kariera w Bosch

Zostań partnerem biznesowym.

Zakupy i logistyka

Uruchomienie, konserwacja i naprawa

Serwis Bosch Termotechnika to:

Łatwy i szybki kontakt

Nasza organizacja to ponad 500 Autoryzowanych Serwisantów świadczących usługi w całym kraju wspieranych przez Regionalne Centra Serwisowe.

Do dyspozycji oddajemy także ogólnopolski numer serwisowy, pod którym można zlecić wykonanie usługi serwisowej lub umówić wizytę Autoryzowanego Serwisanta.

Bosch Termotechnika Serwis: 801 300 810*

* koszt połączenia wg stawek operatora

Wysoka skuteczność działania

Każdy serwisant posiada niezbędny pakiet oryginalnych części zamiennych, dzięki któremu jest w stanie naprawić urządzenie już podczas pierwszej wizyty u Klienta. Dodatkowe zaplecze magazynowe stanowią regionalne magazyny części zamiennych działające przy każdym z Centrów Serwisowych.

Wysoki poziom kompetencji

Autoryzowani Serwisanci Bosch Termotechnika przechodzą regularne szkolenia produktowe oraz techniczne podnoszące ich umiejętności i wiedzę fachową. Dodatkowo, raz w roku w trakcie teoretyczno-praktycznych weryfikacji sprawdzamy wiedzę każdego z nich. Nasi serwisanci w pracy korzystają z profesjonalnego sprzętu diagnostycznego i narzędzi.

Ciągła kontrola jakości świadczonych usług

Na bieżąco - poprzez ankiety skierowane do naszych klientów - weryfikujemy czas realizacji wykonywanych napraw oraz poziom zadowolenia ze świadczonych usług serwisowych.

Profesjonalne doradztwo

Nasi doradcy oczekują pod numerem infolinii handlowej 801 600 801 na wszelkie uwagi, zapytania i sugestie.

Wyszukiwarka Autoryzowanych Partnerów

Znajdź Serwis Bosch Termotechnika podając swoją lokalizację oraz wybierając zakres usług "Serwis"

Przejdź do wyszukiwarki

Przegląd sprzętu Bosch Wax32m41by

Bezpośredni link do pobrania Przegląd sprzętu Bosch Wax32m41by

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Przegląd sprzętu Bosch Wax32m41by