Schemat połączeń elektrycznych Frigidaire Fgc26c3au 26 Gas Cooktop

Frigidaire Fgc26c3au 26 Gas Cooktop jest wyposażony w eleganckie, wytrzymałe i wygodne połączenia elektryczne. Połączenia są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i niezawodność. Wykonano je z najlepszej jakości materiałów i wytrzymują one wysokie temperatury. Wykorzystano w nich również innowacyjne technologie, takie jak wyłącznik termiczny, który zapobiega przegrzaniu się połączeń elektrycznych. Dodatkowo, połączenia elektryczne zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika, dzięki czemu są łatwe w instalacji i obsłudze.

Ostatnia aktualizacja: Schemat połączeń elektrycznych Frigidaire Fgc26c3au 26 Gas Cooktop

 • #1

  ViceLord666

  Level 4  

  #1

  Dzień dobry.
  Mam instalacje w domku jednorodzinnym z uziomem pionowym.
  Rozdział PEN na PE + N. Rezystancja zbadana wszystko po Bożemu.

  Wymieniłem ostatnio termę na Kospel PPE2 i elektryk podłączył mi ją z osobnym wyłącznikiem różnicowoprądowym trójfazowym + nadprądowy trójfazowy wiadomo.Zostało to wykonane dokładnie tak jak w załączniku (znalazłem ten schemat jak szukałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie).Pytanie brzmi:
  Jak to może dobrze działać?
  Czy mogę was prosić albo o krótkie wyjaśnienie albo o jakiś materiał źródłowy? Bardzo ostrożnie wypowiem się, że trochę się elektryką interesuje i byłem święcie przekonany, że do wyłącznika różnicowoprądowego musi być połączony N w jedno i drugie wejście. A tu nie. Mało tego. To działa...Będę niezmiernie wdzięczny za wyjaśnienie bądź materiały bo nie daje mi to spać po nocach.

 • #278db78Level 41  #2

  Wszystko ok, Kospel nie wymaga podłączenia przewodu N.

 • #3#3

  Bardzo dziękuję, rozumiem i akceptuję ten stan rzeczy. Ale jak działa tutaj różnicówka? Znaczy ona działa i w testach wybijała ale jak ona to robi skąd ma dane?

 • #4Pan. KropaLevel 30  #4

  Bo przycisk test jest podłączony wewnątrz i nie ma znaczenia jak podłączony jest podgrzewacz. Test będzie działał nawet jak nic nie będzie podłączone pod wyjście różnicówki.

 • Helpful post

  #5zbich70Level 43  #5

  W układzie trójfazowym symetrycznym prądy fazowe sumują się geometrycznie i suma ta wynosi 0A. RCD zadziała gdy nastąpi upływ do PE, czyli suma będzie różna od zera i przekroczy prąd zadziałania (15-30mA).
  Przycisk "test" wywołuje sztuczny upływ miedzy fazami, przez rezystor, z ominięciem przekładnika (schemat jest na obudowie).

 • #6kkas12#6

  ViceLord666 wrote:

  Znaczy ona działa i w testach wybijała ale jak ona to robi skąd ma dane?

  Kolego, spać przez to nie możesz, ale aby poznać budowę wyłącznika RCD to już się nie kwapisz.
  A od tego należy zacząć. Na wyłączniku zawsze jest zamieszczony schemat. Układu pomiarowego i wyzwalającego również.

 • #7#7

  Szanowni Państwo.
  Mówiąc o testach nie mówiłem o przycisku. To jest oczywiste, że jak nacisnę przycisk na różnicówce to ta zadziała.
  Pisząc testy miałem na myśli testy, które robił elektryk urządzeniem przy ogrzewaczu.Podłączał jakieś urządzenie robił test i różnicówka wyskakiwała.Dziękuję za wytłumaczenie. Pozdrawiam.

 • #8#8

  ViceLord666 wrote:

  Podłączał jakieś urządzenie robił test i różnicówka wyskakiwała.

  No bo ten tester RCD robił sztuczny upływ, i dlatego RCD zadziałało.

 • #9#9

  zbich70 wrote:

  W układzie trójfazowym symetrycznym prądy fazowe sumują się geometrycznie i suma ta wynosi 0A

  W niesymetrycznym układzie różnicówka tez działa poprawnie.

 • #10#10

  78db78 wrote:

  W niesymetrycznym układzie różnicówka tez działa poprawnie.

  A ktoś stwierdził, że nie działa?

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

trzepak 25 Sep 2019 17:23 233796

 • #1Level 10  

  #1

  Witam,
  Ze względu na sprzyjające ostatnimi czasy warunki (program mój prąd, odliczenia od podatku) postanowiłem zainstalować u siebie instalację fotowoltaiczną. Jako, że mam ograniczone fundusze, podstawową wiedzę o elektryce i lubię czasami pomajsterkować - postanowiłem zrobić to samodzielnie. Zakupiłem gotowy zestaw:
  22 panele Just Solar 285W
  Inwerter Growatt 3 fazowy 6000W
  okablowanie wraz z zabezpieczeniami

  Założenia są takie, że będą dwa stringi po 11 paneli (na razie udało mi się zamontować na dachu jeden).
  Jeden string skierowany jest na południe, drugi będzie ustawiony na południowy zachód.Teraz przyszła pora na podłączenie całości do sieci elektrycznej i w związku z tym mam kilka pytań:
  1. Zrobiłem schemat - czy jest on prawidłowy? Czy taki schemat wystarczy żeby zrobić zgłoszenie do PGE?

  - Rozłącznik na schemacie jest wbudowany w inwerter wydaje mi się, że przydałby się jeszcze jeden tuż za panelami ale czy jest on niezbędny?
  - Ogranicznik przepięć, chyba powinien być jeszcze dodatkowo typu 1- Czy mogę go dorzucić później i czy musi być on ujęty na schemacie podczas zgłoszenia?
  2. Posiadam uprawnienia SEP do 1kV czy takie uprawnienia wystarczą żeby zrobić zgłoszenie do PGE? Przeczytałem już kilka postów na ten temat i opinie są sprzeczne.

 • Helpful post

  #2kosmos99Level 38  #2

  Brak zabezpieczenia po stronie DC.
  Do PGE potrzebne jest też świadectwo D.

 • #3ACCelLevel 22  #3

  Nie musi być ogranicznika przepięć, brakuje ci zabezpieczeń nadprądowych po obu stronach. Na schemacie powinien być też licznik energii ZE.
  Do PGE wystarczą uprawnienia Eksploatacji. Taka też jest informacja w formularzu.

 • #4mirex1960Level 2  #4

  kosmos99 wrote:

  Brak zabezpieczenia po stronie DC.
  Do PGE potrzebne jest też świadectwo D.

  Druk zgłoszenia pkt. 7. 3 "Posiadam uprawnienia do wykonywania mikroinstalacji objętej niniejszym zgłoszeniem:
  ......... lub ważne świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci nr.... "
  Moim zdaniem SEP wystarczy.

  Moderated By Topolski Mirosław:

  Nie ma czegoś takiego jest Świadectwo Kwalifikacji.
  SEP to Stowarzyszenie Elektryków Polskich a możliwość wydawania Świadectwa Kwalifikacji posiadają również i inne organizacje
  3. 1. 11. Nie wysyłaj wiadomości, które wprowadzają w błąd

 • #5#5

  W zależności od oddziału, niektóre wymagają też dozoru.

 • #6#6

  kosmos99 wrote:

  W zależności od oddziału, niektóre wymagają też dozoru.

  Chyba każdy oddział ma takie same przepisy

 • #7#7

  kosmos99 wrote:

  Brak zabezpieczenia po stronie DC.To jeszcze pytanie jakich zabezpieczeń po stronie DC brakuje?

 • #8noja102Level 24  #8

 • #9Tech132Level 25  #9

  Po stronie DC powinny być bezpieczniki topikowe 10x38 w podstawach.

 • #10#10

  ZE nie obchodzi co masz po stronie DC, np. w mikroinwerterach nie ma po stronie DC bezpieczników, ma być tylko nadmiaroprądowy po stronie AC. Ale oczywiście należy założyć bezpieczniki i obowiązkowo dobre SPD po stronie DC jak i AC dla własnego bezpieczeństwa i spokoju

 • #11#11

  Szanowny Panie Moderatorze.
  Nikogo nie wprowadzam w błąd, tylko zacytowałem ZGŁOSZENIE/DOKUMENT INSTALACJI PRZYŁĄCZENIE MIKROINSTALACJI DO SIECI ELEKTROMAGNETYCZNEJ PGE

  Moderated By Topolski Mirosław:

  Czy to jest cytat z PGE?
  ...... Moim zdaniem SEP wystarczy.....

 • #12junkerpLevel 15  #12

  Od siebie dodam jeszcze, że w celu uzyskania dotacji z programu "mój prąd" potrzebujesz jeszcze fakturę na usługę instalacji. Bez tego wniosek zostanie odrzucony.
  Link

 • #13ayo007Level 9  #13

  Nie zostanie odrzucony jeśli będzie miał stosowne uprawnienia i jest właścicielem instalacji, może sobie zamontować sam.
  Od połowy października zmieniają się regulacje.

 • #14#14

  Jakiś czas temu rozmawiałem na ten temat z konsultantem NFOSIGW (oni odpowiadają za Mój Prąd) i na pytanie czy jest potrzebna faktura za montaż dostałem odpowiedź, że wystarczy mieć kwity na zakup elementów użytych do wykonania instalacji które to muszą odzwierciedlać stan faktyczny w razie ewentualnej kontroli. Patrząc na to z innej perspektywy gdyby nie było możliwe samodzielne wykonanie instalacji to jedynym celem programu "Mój prąd" byłoby wzbogacenie instalatorów/sprzedawców systemów solarnych. Chociaż link zamieszczony w poście Junkerp'a jest zastanawiający...

 • #16przypalLevel 1  #16

  Witam.Mam pytanie, czy mógłby ktoś zamieścić schemat do zgłoszenia instalacji do ENEI. Mam zabezpieczenia DC i AC, inwerter SOFAR 11KTL-X i 34 panele Bluesun 290W, kabel z inwertera 4x16 do skrzynki z licznikiem oraz pilon przy panelach. Jeżeli ktoś mógłby wykonać taki schemat byłbym bardzo wdzięczny, ponieważ nigdy nie miałem do czynienia z programami do schematów. Jeżeli to problem to proszę o informację o koszcie takiego schematu na PW lub email przypal84(malpa)gmail. com

 • #17TAGBALevel 11  #17

  Cześć. Czy ktoś kto już załatwiał przyłączenie instalacji PV, mógłby mi doradzić czy taki schemat przejdzie u Energa?

 • #18iksilak#18

  Panowie, a czy uziemienie poszczególnych elementów mikroinstalacji fotowoltaicznej może być podłączone pod istniejące uziemienie instalacji w domu zamiast pod uziemienie wbijane? Uziemienie istniejące jest podłączone do sieci PGE.Co do samodzielnej instalacji i "Mój prąd", to na stronie NFOŚiGW w dokumentach do pobrania jest oświadczenie dla instalujących samodzielnie, które trzeba dołączyć do dokumentacji, miła pani z NFOŚiGW zajmująca się programem "Mój prąd" powiedziała mi przez telefon, że to wystarczy.

 • #19januszsierzega#19

  Witam
  Chciałbym zapytać o paneleJust Solar 285W które Pan zakupił proszę o jakieś informacje. właśnie nad takimi się zastanawiam ale trochu obawiam jakością panela.Janusz

 • #20#20

  januszsierzega wrote:

  WitamJanusz

  Witam,Nie mam porównania z panelami innych firm, ale na 22 sztuki paneli, które do mnie dotarły tylko jeden miał defekt który rzucił mi się w oczy - jedna ścieżka przewodnika była naderwana, bałem się że panel nie będzie działać prawidłowo ale po zmierzeniu parametrów okazało się że nie odbiega od pozostałych. Ogólnie nie mogę się przyczepić do niczego, wykonanie ok, rzeczywiste parametry pokrywają się z tymi podanymi na tabliczce znamionowej.

 • #21#21

  Witam dziękuję za odpowiedź. chciałbym zapytać jeszcze Pan sprowadzał te panele czy zakupił w Polsce. mogę prosić o jakieś namiary zakupowe?

 • #22#22

  januszsierzega wrote:

  Witam dziękuję za odpowiedź. mogę prosić o jakieś namiary zakupowe?

  Wszystko co potrzebne do instalacji fotowoltaicznej kupiłem w tym sklepie www. solarne. info. Cenowo wyszło nie najgorzej, co z tego że można by było niektóre elementy gdzieś indziej kupić taniej ale jak się doliczy koszty przesyłki z kilku sklepów to wychodzi tak samo a więcej zamieszania się robi. Zmówienie zrealizowane bezproblemowo, dodatkowo obsługa zna się na rzeczy bo jak miałem kilka pytań to potrafili udzielić odpowiedzi.

 • #23#23

  Dziękuję za odpowiedź napewno skorzystam z uwag czy udało się bezproblemowo uzyskać zwrot z programu zwrotu 5 tys.?
  Ja też sam chciałbym założyć instalację więc wszelkie uwagi bardzo cenne dla mnie.
  Janusz

 • #24Piotr19753101Level 12  #24

  trzepak wrote:
  januszsierzega wrote:

  Witam dziękuję za odpowiedź.

  Też już ma od nich ofertę. Około 18k PLN. Inwerter Growatt. Bardzo dzielnie odpowiadają nawet na głupie pytania.

 • #25#25

  Ja zakupiłem i nich i bezproblemowo dotarły do nich. za parę dni składam papiery do PGE. schemacik prosty narysowałem z ich strony certyfikaty wydrukowałem zobaczymy efekty w PGE
  J

 • #26Edek45Level 29  #26

  januszsierzega wrote:

  schemacik prosty narysowałem z ich strony certyfikaty wydrukowałem

  Gdzie można ten schemat znaleźć?.

 • #28#28

  Odpowiadam na PW "Hej,
  chcialem dopytac o ten schemat ktory p[okazywales dla energii instalacji PV.
  Czy zaakceptowali go i wydali decyzje o przylaczu? Cos musiales zmieniac? Taka forma jest ok?
  I pytanie dodatkowe, czym rysowales ten schema? Jakies wygodne narzedzie?Dzieki
  Pawel

  "Załączam aktualny schemat, który przekazałam do Energa Operator i który to został zaakceptowany i wydali pozwolenie.
  Rysowany w programie AutoCad.
  Ważna uwaga. Najlepiej zadzwonić do energi bądź zajrzeć do umowy i dane obiektu na zgłoszeniu jak i na rysunku myszą być identyczne w stosunku do umowy. Nawet jeśli niepokrywaną się z rzeczywistością.

  Załączam dodatkowo plik w wersji. dwg

 • #29Z1mmyLevel 7  #29

  Po za wymaganym takim schematem przez energe do celów dopuszczenia instalacji do sieci i w następstwie zamianę licznika na 2 kierunkowy, co więcej potrzeba?
  W szczególności moje pytanie dotyczy projektu instalacji.
  Bo aby montować trzeba mieć sep e i d lub udt oze lub uprawnienia budowlane dla instalacji.Natomiast projektowanie wymaga uprawnień budowlanych lub udt oze.
  Jak taki projekt wygląda? Czy to właśnie tylko ten schemat czy może szerszy dokument?Chcąc zlecić część projektowa, ile taka usługa aktualnie kosztuje?
  Montaż we własnym zakresie zważywszy na posiadanie sep.Dzięki i pozdrawiam

 • #30theo33Level 27  #30

  Do 50kW to jest mikroinstalacja, bez projektów, do zgłoszenia schemat jednokreskowy taki jak wyżej i karty deklaracje paneli i falownika

Znaleziono około 62 wyników dla: amica schemat przełącznika

 • Piekarnik Amica z pokrętłami - nie grzeje w jednej z pozycji pokrętła funkcji

  Rozkręciłam obudowę, przełączniki nie są brudne, osmolone, nie wysunął się tez żaden z kabelków. Czy znajdę gdzieś schematy przełącznika funkcji Amica.

  AGD Użytkowy 21 Wrz 2020 15:23Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1194

 • schemat instalacji elektrycznej kuchenki AMICA model G5E 3. 32 ZpTaV

  Poszukuję pilnie schematu instalacji elektrycznej do kuchenki elektryczno-gazowej AMICA model G5E 3. 32 ZpTaV. W szczególności chodzi mi o podłączenie krzywkowego przełącznika funkcji piekarnika, może być nawet zdjęcie tego przełącznika z oryginalnym połączeniem przewodów. Bardzo proszę o pomoc w tym...

  AGD Szukam 03 Sty 2014 12:22Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 27354

  schemat instalacji elektrycznej kuchenki AMICA model 53CE3. 413TAKDR(XL)

  Poszukuję pilnie schematu instalacji elektrycznej do kuchenki elektryczno AMICA model 53CE3. 413TAKDR(XL). Bardzo proszę o pomoc w tym temacie....

  11 Kwi 2017 20:39Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 3051

  Kuchnia elektryczna Amica EHK 2. 7*Te przełącznik funkcji piekarnika 801001

  Kuchnia elektryczna z płytą ceramiczną Amica EHK 2. 7*Te przełącznik 801001. Proszę o informację co oznaczają cyfry po bokach przełącznika i jaka cyfra odpowiada funkcji piekarnika. Lub schemat podłączenia, a na urządzeniu nie ma tabliczki znamionowej. Numer mam z instrukcji obsługi. Po wymianie przełącznika...

  AGD Początkujący 15 Kwi 2020 13:14Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 810

  601GE2. 33ZPTAYN(XXL) Amica - Witam, poszukuje schametu przełącznika krzywkowego

  WitamPotrzebuje schematu do przełącznika 11HE149 do kuchenki Amica 601GE2. 33ZPTAYN(XXL) Kolega, niestety nie porobił zdjęć ani nie pozapisywał kabli i teraz problem podłączyć właściwie.Szukałem wszedzie po internecie i na elektrodzie ale niestety do tego modelu na ten przełącznik konkretnie nie...

  09 Sie 2018 11:15Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 657

  Amica 601GE2. 33ZPTAYN(XXL - przełącznik funkcji piekarnika

  Schemat zwykle nie jest dostępny. Jeżeli przewody zostały pomylone, to należy we własnym zakresie ustalić schemat łączeń przełącznika funkcji, oraz sprawdzić które przewody i do jakich elementów piekarnika są podłączone.Pomocne w tym celu mogą być schematy od innych piekarników Czy może to jednak...

  14 Lis 2022 13:37Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 246

  506GcE3. 33EZpTaAQ(Srx) Eco - Kuchnia AMICA 506GcE3. 33 przełącznik funkcyjny

  Witam. Czy ktoś dysponuje schematem podłączenia przełącznika funkcyjnego do kuchni AMICA 506GcE3. 33EZpTaAQ(Srx) Eco???

  15 Lis 2015 17:39Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1248

  Amica 58GE2. 33HZpTa(W)- Nie działa piekarnik, wymieniony przełącznik funkcji

  Dzień dobry.Posiadam kuchnię Amica 508GE2.Przestał działać piekarnik ( brak światła, nie działa wentylator). Zegar działa. Wymieniłem przełącznik funkcji.Po wymianie nadal to samo. Proszę o porady co mam teraz sprawdzić. Miłe widziane zdjęcia lub schemat.DIękuję.

  16 Gru 2019 20:31Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1875

  Amica SHC11552/1W Typ: 507CE2. 316eEHDQW - przełącznik funkcji piekarnika 8071441

  Musisz szukać schemat po daną kuchenkę a nie pod przełącznik. Jak masz uszkodzony przekładasz przewody po kolei i dasz radę bez schematu.No nie. Amica wystarczy kod części, a schemat się znajdzie.Potrzebowałbym schemat do podłączenia przełącznika funkcji piekarnika Amica 8071441Bardzo...

  AGD Kuchnie 11 Gru 2020 18:33Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 927

  Pralka Amica Ecotronic 800 - PB5580A410 bardzo dziwna usterka w ogóle nie działa

  Pralka Amica Ecotronic 800 PB5580A410Płyta sterująca z DD digital donals PB5. 04. 11. 100 // SAP8019492// NO:0048945// 2003. 08. 08mam bardzo dziwna usterkę, próbowałem skojarzyć z dostępnymi opsami PA i PC lecz nic nie pasuje. StronaJedynie, co odkryłem to spalona grzałka po wymianie mimo resetu...

  29 Mar 2014 18:56Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 9552

  Amica kuchnia EHK 2. 7*Te - wymieniłem przełącznik funkcji piekarnika amica pomyl

  Wskażesz paluszkiem, o jaką kuchenkę się rozchodzi?A i tam ponad też trochę grubo.Widzisz. Gadamy, jak głuchy ze ślepym.proszę o schemat podłączenia lubo inną wskazówkę z góry dziękuję.Schemat piekarnika z takim przełącznikiem znajdziesz w wątku:Brawo ten Pan!Następnym...

  20 Kwi 2020 11:52Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2118

  Amica 510GEM2. 33ZPTA - schemat elektryczny by wymienić wyłącznik krzywkowy 10 pozycyjny

  Schematu raczej nie jest dostępny.W tych tematach, [url=]Link, [url=]Link, masz zdjęcia przełącznika ( takiego jak u sąsiada) z podłączonymi i przewodami. Oczywiście kolory przewodów w piekarniku sąsiada mogą być inne.Dlatego należy za pomocą multimetru zidentyfikować poszczególne elementy piekarnika...

  01 Lis 2022 11:37Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 234

  Kuchnia Amica KMG - Nie działa piekarnik

  Jak w temacie, kuchnia gazowo-elektryczna pod zabudowęAmica KMG 4. 0ZpZtM, nie działa piekarnik.Po załączeniu nie świeci się żarówka w piekarniku, nie działa wentylator, nie wyświetla się lampka kontrolna.Zanim zacznę demontaż chciałbym ewentualnie poznać możliwą przyczynę tego stanu.Po...

  10 Sie 2012 21:25Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 11356

  Amica 508GE2 - Piekarnik nie reaguje.

  Witam.Mama problem z kuchenką gazowo-elekrryczną firmy Amica 508GE2 33HZpW. Otóż piekarnik przestał działać;( kontrolki się świecą lecz piekarnik nie reaguje, termo świtało nic... Po przestudiowaniu kilku tematów doszedłem do wniosku że to musi być przełącznik krzywkowy (7LA-Gottak). I faktycznie...

  19 Mar 2016 18:36Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 9888

  Amica 58GE3. 43HZpTaDQ(Xx) - Piekarnik nie działa

  Po czterech latach użytkowania przestał mi działać piekarnik elektryczny w tej kuchence. Objaw jest taki, że po wybraniu funkcji grzania pokrętłem włącza się kontrolka grzania (choć grzałki nie grzeją), brak oświetlenia wewnątrz, wentylator termoobiegu nie działa. Poszukałem trochę na ten temat...

  18 Wrz 2018 17:26Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3951

  Amica OKC 9573I okap kuchenny demontaż panelu sterowania i schemat

  Skryn dziękuję za olśniewającą odpowiedź. Może jednak pomożesz, zamiast puszyć się jak paw. Pozdrawiam.Dodano po 14Skryn - wystarczyło napisać, że od dołu należy odkręcić 2 śruby trzymające dolną część okapu (z przełącznikami i żarówkami) i szybę. Wtedy można opuścić panel i dostać się do modułu...

  15 Sty 2019 12:34Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 5724

  Piekarnik Amica 618GE2 - zdjęcie przełącznika

  Witam wszystkich, mam wielka prosbe o zdjecie przelacznika funkcji piekarnika do Amica 618GE2, poniewaz dziadek ktory sie za to zabral odlaczyl wszystko i nie opisal jak i co podlaczyc. Babunia sie drze ze nie ma na naprawe wiec postanowilem jej pomoc, tylko nie wiem co do czego.Przepraszam za bledy...

  15 Sty 2020 19:40Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 303

  Przełącznik piekarnika - schemat podłączeń poszukiwany

  Czy ktoś z kolegów może poratować schematem połączeń do przełącznika 8 pozycyjnego do piekarnika kuchni Amica linia Economic. typ C502. 715TaV.Fotka owego przełącznika oraz kuchni poniżej. typ wyłącznika 30104/1pozdrawiam _Klark

  14 Lip 2005 22:06Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 5253

  Schemat elektryczny kuchni gazowej amica 52GE3. 33ZPTA(XXL)ECO

  Witam poszukuję pilnie schematu instalacji elektrycznej do kuchenki elektryczno-gazowej AMICA model 52GE3. 33ZPTA(XXL)ECO. W szczególności chodzi mi po podłączenie przełącznika krzywkowego piekarnika. Bardzo proszę o pomoc!Pozdrawiam

  06 Mar 2014 20:54Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 12045

  Potrzebny schemat do piekarnika amica

  Witam, potrzebuje schemat do piekarnika firmy Amica. Chodzi o podłączenie przełącznika funkcji. Typ 215gh3. 33ZpTsYDAX Eco. Z góry dzięki za pomoc

  16 Mar 2017 22:18Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 3303

  Kuchenka Amica 51GE2. 33ZPP(W)ECO - podłączenie przełącznika funkcji?

  Proszę o schemat podłączenia przełącznika j/w.

  04 Paź 2018 04:55Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2877

  schemat instalacji elektrycznej kuchenki AMICA model 510GE 2. 33 Zp TAF (Xx)

  Mam praktycznie identyczny model. U mnie brak literki F przed (Xx). W przełączniku funkcji wypaliły się styki na pozycji 1a-1. Typ tego przełącznika to: 7LA-GOTTAK. Wyprodukowany w Hiszpanii. Znalazłem na Allegro i zamówiłem. Niestety układ połączeń jest inny niż w oryginale pomimo, że typ się zgadza....

  18 Gru 2018 23:52Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 4926

  Piekarnik Amica EBI 6521 - źle podłączone przewody do przełącznika funkcji

  Witam. Mam problem z przełącznikiem funkcji po wymianie na nowy. Chyba źle go podłączyłem, bo piekarnik działa nieprawidłowo. Czy ma ktoś zdjęcia jak powinny być podłączone przewody albo schemat urządzenia?

  21 Mar 2022 21:45Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 537

  Amica EB7551- nic nie działa oprócz zegara

  Masz ustawioną godzinę? Jeżeli godzina jest ustawiona, to może przełącznik krzywkowy.Schematy i części masz na stronie Amica.

  06 Sty 2022 12:39Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 261

  Amica EBS7551AA (10133. 3ETsKDpHbQX)-Schemat podłączenia kabli do piekarnika

  Witam, szukałem na forum ale nie znalazłem schematu do mojego piekarnika Amica. Schemat elektryczny jaki potrzebuje jest do typu 10133. 3ETsKDpHbQXProblem po krótce polega na tym. Przestał mi działać piekarnik zadzwoniłem więc po fachowca. Pan przyjechał i stwierdził przepalenie termostatu i przełącznika...

  27 Gru 2021 18:56Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1491

  Amica 6014GcE3 43EZPTSAQXL - Schemat instalacji

  Poszukuję schematu do kuchenki Amica 6014GcE3 43EZPTSAQXL. Chodzi mi o podłączenie przełącznika funkcji piekarnika. Próbowałem podłączyć go sam, wzorując się na starym podłączeniu, jednak powstaje gdzieś zwarcie. Niestety, wcześniej nie zrobiłem zdjęcia. Byłbym wdzięczny też za zdjęcie...

  07 Lis 2021 19:12Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 198

  Amica 51GE3. 33Zp(W) Eco - Przełącznik piekarnika

  Koledzy: poszukuję schematu podłączenia przełącznika piekarnika.

  18 Kwi 2015 19:53Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3054

  AMICA 53GE3. 43ZpTaDNRAW Eco - Nie dziala piekarnik

  dokopałem sie na forum do postow ktore mowia ze moze byc uszkodzony:wyłącznik termiczny lub przełącznik multi piekarnikaBezpiecznik termiczny zostaw w spokoju, bo ten odłącza tylko grzałki. Zajmij się przełącznikiem multi.Schematów na elektroda. pl jest tyle, że nie będę podawał Ci ręcznika,...

  28 Sty 2013 19:18Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 6921

  Amica kuchenka G6E3. 32SZpTe - przełącznik funkcyjny

  Witam mam problem z kuchenką Amica G6E3. 32SZpTe. Mianowicie do wymiany jest przełącznik funkcyjny. Oryginalny siedział 11 stykowy czarny Niemiecki zakupiłem brązowy typ19HE002 prawdopodobnie zamiennik. Jednak jest problem bo podłączenia są inne. Może ktos poratuje schematem lub dobrą radą

  17 Kwi 2014 10:37Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1752

  AMICA Exclusive 7e - Kuchnia elektryczna uszkodzony przełacznik piekarnika

  Możliwe, że można oryginalny zastąpić tym drugim ale bez schematu to raczej ani ruszMasz cztery grzałki na krzyż i dziesięć pozycji przełącznika (w tym zero):- dolna- górna- opiekacz- termoobiegPlus do tego silnik rożna i wentylator termoobiegu.Nowy przełącznik podpinasz...

  27 Paź 2014 08:53Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 16965

  Amica kuchnia - piekarnik - Model BK0202 typ EHbK2. 8341TeKDORL

  Witam,Mam problem z przelacznikiem funkcji piekarnika. Wg serwisu trzeba zakupić nowy przełącznik i go wymienić. To już zrobiłem. To znaczy kupiłem nowy. Mój problem polega na tym że stary i nowy przełącznik się trochę różnią.W starym jest o jeden pin więcej z prawej strony z lewą też jest...

  13 Gru 2015 14:35Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1683

  Przełącznik funkcji Amica

  Witam szukam schematu do podłączenia kabli do przełącznika funkcji w kuchence amica. Przełącznik jest w załączniku

  26 Gru 2015 14:14Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1824

  Kuchenka Amica 52GE2. 33zpta(w) eco przełącznik krzywkowy

  Potrzebuje pomocy przy podłączeniu nowego przełącznika krzywkowego do piekarnika, nie bardzo sobię mogę poradzić ze schematów i potrzebował bym zdjęcie podłączenie lub dobrze podłączonego przełącznikaDziekuje i pozdrawiam

  08 Mar 2016 21:48Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1248

  Amica 51GE3 - nie działa piekarnik

  Cześć.W kuchence rodziców (gazowo-elektryczna) jest problem z piekarnikiem. Po przekręceniu pokrętła zdarza się, że kuchenka w żaden sposób nie reaguje (nie uruchamiają się grzałki, nie zapala się żarówka). Tzn. częściej zdarza się, że kuchenka nie działa, niż działa.Dowiedziałem się że wyświetlacz...

  22 Kwi 2017 09:19Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 3645

  Amica EHK 2. 613 Te YARL - po wymianie grzałki dolnej, przełącznika rodzaju pracy

  Nie grzeje dolna grzałka, prawdopodobnie pozamieniałem przewody w przełączniku. Proszę o schemat lub zdjęcie.

  28 Wrz 2019 06:29Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 612

  Kuchenka Amica G5E3. 43ZpTeKD - uszkodzony przełącznik funkcji piekarnika

  skryn, masz rację numeracja jest też na oryginale, ale aby ją zobaczyć trzeba wymontować przełącznik i oglądać pod odpowiednim kątem padania światła, foto:Poniżej uzupełniony schemat o kolory kabelków jakie są w mojej kuchence oraz generator WN zapalarki:Załączam zdjęcie "starego"...

  19 Lis 2019 21:06Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 5922

  Amica L60204 typ: C6E3. 401ZPTEKDSR-potrzebny schemat elektryczny okablowania

  Witam. Wielkie dzięki za schemat. Zostały zamienione miejscami przewody na przełączniku LP ( konektor 3a z konektorem 9- obydwa koloru niebieskiego).

  07 Gru 2016 17:58Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 5952

  Kuchnia Amica Exclusive Gi SEG 1. 81 SZ - schemat elektryczny

  Szukam w szczególności połączeń z przełącznika do płytki (kolory przewodów). W instrukcji obsługi nic na ten temat nie ma.

  18 Lis 2014 19:41Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 6827

  [Amica IF-36 T] - poszukuję schematu elektrycznego

  Na moje to EHK2. 8Te. Schemat powinien pasować od wszystkiego co ma w typie 2. 8 oprócz piekarnika z panelem sensorowym.Dodano po 15zobacz ten C602. 855Te u Ciebie na wyjściu z przełączników są "kostki" a w schemacie jest podłączenie płyty ale sam przełącznik piekarnika i podłączenie grzałek...

  01 Kwi 2010 20:45Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 9375

  Kuchenka elektryczna AMICA nie grzeje 1-no pole, zepsuty zegar.

  Potrzebuję schemat kuchenki elektr. AMICA EHgK2. 834TeKDSpL. Kuchenka do zabudowy.Objawy: nie grzeje 1-no pole, to z podwójną grzałką (dwa okręgi koncentryczne). Na gnieździe zasilającym to pole-cały czas jest obecne napięcie.Dodatkowo nie można ustawić zegara. Wyświetlacz sprawny, ale zegar...

  14 Lip 2012 19:42Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 6784

  Amica EBF 6521 - łcznik krzywkowy

  poszukuję schematu podłaczenia elektrycznego łącznika ( przełącznika) krzywkowego do piekarnika Amica EBF 6521. Może chociaż ma ktoś zdjęcie poprawnie podłaczonego?Dziękiola

  26 Mar 2016 07:50Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2349

  Amica 6018 GE233EHZpTaNQXx - schemat elektryczny potrzebny

  Witam, poszukuję pilnie schematu kuchenki Amica. Klient wcześniej odłączał przełącznik funkcji i prawdopodobnie jest coś pomieszane, bo po założeniu nowego są małe cyrki.

  22 Lut 2018 20:25Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1011

  Schemat połączenia kuchenka Amica

  Witam poszukuje schematu połączenia przełącznika 46. 23866500 w kuchence AmicaNa zdjęciu jest pokazane aktualne połączenie, ale po przełączeniu robi się zwarcie. Niestety nie wiem czy połączenie jest dobre ponieważ już wcześniej fachowiec próbował naprawić kuchenkę i nie udało mu się. Jednak...

  14 Sty 2020 19:35Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 2319

  chłodziarko-zamrażarka Amica ACZ3102P nie chłodzi

  Cześć,dziękuję za odpowiedż chociaż mnie zmartwiła. Od piątku jesteśmy pozbawieni możliwości korzystania z lodówki. Serwisant miał być wczoraj i się nie pojawił. Sprzęt wysiadł zupełnie, po włączeniu słychać tylko cichą pracę agregatu, który chodzi bez przerwy. Tylko w pozycji zerowej przełącznika...

  AGD chłodnictwo 19 Kwi 2007 10:02Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 3744

  Kuchenka Amica typ:C6E... jak zmostkować programator?

  Czy mostkowanie przekaźników nie uszkodzi czegoś dodatkowo?Nic nie uszkodzi. Musisz zewrzeć dwa przekaźniki (parami. po dwa grubsze przewody). Żadne schematy nie są Ci potrzebne, bo nikt takowych nie posiada, jeśli chodzi o sam programator.Nie będziesz tylko mógł korzystać z niektórych funkcji...

  18 Maj 2007 22:38Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 5548

  kuchnia gazowo-elektryczna Amica typ EGH3. 33. ZpTeRL

  Nie mam schematu tej kuchni. Biały kabelek to prawdopodobnie przewód neutralny(t. zw. zero) do żarówki i tu chyba "obiegiem"do wentylatorka nadmuchu. Gdyby zwarcie było w żarówce, to by nie świeciła w żadnej pozycji. Bez wysunięcia się nie obejdzie. Mając odkryty tył i górę wszystko da się zobaczyć i sprawdzić...

  02 Paź 2009 09:27Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 6804

  Amica Ecotronic 600, PB5560A411 - nie działa w ogóle

  Przeszukałem archiwum i dowiedziałem się, że spalony element to rezystor drutowy o oporności 8, 2 oma i mocy 2 W. Jest on elementem przetwornicy. Co mogło jeszcze uszkodzić się, co należałoby sprawdzić? Czy można gdzieś zdobyć schemat płytki? Przełącznik programatora rozebrałem i wygląda na dobry.

  14 Cze 2010 08:06Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 4378

  płyta grzewcza, Schott(Amica), jak podpiąć?

  masz tu schemat i wszystko inne teraz na spokojnie do dzieła:DNie ma szans to działać!028 - przełącznik płyty 6 + 0 pozycji:|Płytki highlight muszą być sterowane dawkownikami energii!pojedyncze pole:Poszerzone pole:Dlaczego? Bo:Np. lewy dolny palnik...

  17 Lut 2012 19:23Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 12123

  Amica G5E3. 43ZpTeKDSpNR - Nie działa piekarnik

  Dziękuję,Faktycznie wygląda na to że przepalone są styki przełącznika multi od piekarnika.Typ przełącznika to 19HE/002 przepalony styk to nr. 3 ten do którego idzie niebieskim prąd z programatora a wychodzi niebieski na żarówkę i drugi niebieski chyba zasilający.I teraz pytanie. Po ręcznym połączeniu...

  18 Gru 2013 22:10Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 12681

  Kuchnia Amica 618GE2. 33 HZPTANQ - nie działa piekarnik

  Witam, czy ktoś posiada schemat do tego przełącznika krzywkowego. Podczas jego oględzin wypadł jeden przewód i nie wiem gdzie go podpiąć żeby nic się nie spaliło. z góry dziękuję

  24 Cze 2019 13:53Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 3303

  Amica Exclusive 7e SEC 2. 70 Te - Wymiana uszkodzonego przelacznika piekarnik

  Jako że oryginalny przełacznik funkcyjny do mojego piekarnika zakończył swój żywot, zostałem zmuszony do zakupienia nowego. Niestety Amica nie produkuje już podzespołów do mojego modelu dlatego dostałem zamiennik.Stary:............ Nowy:Schemat:Próbuje podłączyć według...

  17 Kwi 2020 06:15Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1416

  Amica GHGF 75212 - kuchenka do zabudowy podłączenie

  Jeśli nie ma schematu to może " iść po kablu " i sprawdzić do jakiego podzespołu dochodzi. Prawdopodobnie podłączony był do przełącznika po lewej stronie

  11 Lip 2021 06:55Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 177

  Whirlpool AWM 6081+schemat serwisowy

  Tam też stosuja ten szrot znany z Amiki-zastosuj Mac-a 97, rozbiórka jest prosta, zaczepy są widoczne, tylko wyjmuj płytke razem z osłoną przełącznika- szkoda się męczyć z jego składaniem, ale warto do niego zajrzec i doprowadzić styki do używalności- zapewne sa ponadpalane.Troszkę poleru im bardzo...

  AGD Pralki, Suszarki 16 Sty 2007 18:14Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 12177

  Piekarnik AMICA EBL6411 - potrzebny schemat podłączeń przełącznika.

  Witam potrzebuję schemat do piekarnika AMICA EBL6411, 152. 3TaYSr, kod: 52683, dostałem do naprawy piekarnik z brakującym przełącznikiem i wytarganymi przewodami, za wszelką pomoc dziękuję.

  07 Maj 2015 18:04Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2022

  Amica 6018GE2. 33EHZpTNQ(XX)-Poszukuję schematu podłączenia przełącznika funkcji

  Poszukuję schematu podłączenia przełącznika funkcji kuchni Amica typ 6018GE2. 33EHZpTNQ(XX). Jeśli ktoś posiada taki schemat ewentualnie mógłby mi wyłożyć z polskiego na nasze jak to zrobić bardzo prosiłabym o pomoc. Odpięłam go do zakupu drugiego. Kabelki opisałam, ale poodklejały mi się kartki...

  02 Sie 2017 09:52Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 858

  Piekarnik Amica Eb 2602 - Witam potrzebuje schematu podłączenia przełącznika kr

  Witam potrzebuje pomocy jak podłączyć przewody przełącznika krzywkowego ktoś poodłanczal kilka przewodów piekarnik jest całkowicie nowy wiec myśle że działa. dziękuje i pozdrawiam

  19 Lip 2018 07:17Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 378

  Amica 51GE2 33ZPP(W) - Schemat podłączenia przełącznika funkcji

  skryn udostępnił schemat do tej samej kuchenki[url=]Kuchenka Amica 51GE2. 33ZPP(W)ECO - podłączenie przełącznika funkcji?

  04 Paź 2018 12:50Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1146

  Piekarnik Amica 5010GE2. 33 - schemat do przełącznika funkcji 8062895

  Witam, mam problem, potrzebuję schemat podłączenia przełącznika funkcji 8062895, ponieważ stary mi się spalił. Kupiłem nowy identyczny i podłączałem kabelki na zasadzie odpinałem z jednego i przepinałem do drugiego ale coś musiałem zrobić źle, ponieważ nie działa zegar. Co dziwne piekarnik się włącza...

  16 Wrz 2021 17:14Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 741

  Kuchenka Amica 507GE3 - Schemat podłączenia przełącznika funkcji

  Kuchenka 507GE3. 33EHZpTaDpAQW - został zakupiony nowy przełącznik funkcji Amica 8062894. Czy ktoś może udostępnić schemat albo zdjęcie jak ten przełącznik podłączyć?

  21 Wrz 2021 11:31Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 219

  Programator czasowy do kuchenki/piekarnika 400V

  Witam ponownie,pomoc kolegi Ryszarda49 z Forum Elektroda. pl okazała się nieoceniona. Poniżej propozycja schematu montażowego, który od niego otrzymałem - może się przyda też innym zainteresowanym. W każdym razie raz jeszcze wielkie dzięki! :)W odniesieniu do mojego poprzedniego rysunku poglądowego...

  Elektro Maszyny i Urządzenia 02 Wrz 2011 23:45Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 12359

  modulator TV - tani i dobry

  Witam ponownie - minęło trochę czasu od wyłączenia analogu więc można coś podsumować.Instalacja działa w stopniu powiedziałbym "zadowalającym" tzn. zadowoleni są użytkownicy a ja niekoniecznie. Jako że mam teraz więcej czasu mogę się zająć doszlifowaniem tego co musiało silą rzeczy być robione trochę...

  Instalacje antenowe archiwum 04 Wrz 2014 09:25Odpowiedzi: 89 Wyświetleń: 14145

  W programatorze DIEHL 314-30 nie załącza się temperatura 180 stopni

  W kuchni Amica zabudowany jest programator DIEHL 314-30 kod:13143-003, który po podaniu napięcia 230V i ustawieniu czasu działa poprawnie. Problem jednak polega na tym że nie wyświetla temperatury 180 stopni Celsjusza nie mówiąc o jej ustawieniu. Może ktoś z forumowiczów dysponuje wiedzą co jest tego...

  27 Gru 2011 22:41Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 4822

Schemat połączeń elektrycznych Frigidaire Fgc26c3au 26 Gas Cooktop

Bezpośredni link do pobrania Schemat połączeń elektrycznych Frigidaire Fgc26c3au 26 Gas Cooktop

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Schemat połączeń elektrycznych Frigidaire Fgc26c3au 26 Gas Cooktop